Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 540
  • Бургас
И аз така мисля ама този месец са и спрели  майчинството и в понеделник ще проверим.Много благодаря.
А, с каква крайна дата е подадена декларацията за 410-те дни към работодателя?
Да не е там грешката.

Ето развитието по нашия казус:От МД издадоха продължение на болничния лист за 44 днислед намесата на НОИ Бургас

# 541
  • Sandanski
Здравейте, незнам дали тука е мястото но искам да ви попитам нещо. Съпругът ми смята да започне работа в Германия от следвашият  месец, и започна да събира документи за детските помощи. Когато взехме бележка от социалните тука, отдолу са писали че по мое желание те ми спират детските тука в България. Имат ли това право? На съпругът ми са му казали че мога да взимам от тука а в Германия само до плащат разликата.. Моля някой който е запознат да сподели..

# 542
Здравейте Blush
Хич не съм наясно със всички административни неща. Родих на 9.04.2019, след това имам издадени два болнични листа. Въпроса ми е след изтичане на тези два листа ли се водя по майчинство вече? Втория лист е издаден на 21 май, но не знам с каква продължителност Close

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 08:41 от Mariq 94

# 543
  • Пловдив
Здравейте Blush
Хич не съм наясно със всички административни неща. Родих на 9.04.2019, след това имам издадени два болнични листа. Въпроса ми е след изтичане на тези два листа ли се водя по майчинство вече? Втория лист е издаден на 21 май, но не знам с каква продължителност Close

В обезщетение за бр и раждане си от началото на 45 дневния болничен преди термин

Общи условия

Активация на акаунт