Prison Break: Sequel

  • 51 698
  • 607
  •   1
Отговори
# 555
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
В едно скорошно интервю Доминик Пърсел каза, че следващ сезон може да има, когато сценаристите измислят нещо достатъчно добро като сюжет. Оттам също стана ясно, че инициативата за пети сезон е дошла изцяло от Уентуърт и Доминик.  Heart Eyes

# 556
  • Мнения: 36 468
Да, за съжаление. Ето това е официалната страница във Фейсбук: https://www.facebook.com/PrisonBreak/?fref=ts

# 557
  • Мнения: 506
аз съм лайкнал тая. некой напише добра двойка и тия само пишат Благодаря и тем подобни работи.

Сара имаше нещо лайв включване май.

# 558
  • Мнения: 7 106
Според мен има някаква надежда за 6-ти сезон. Да възкресят сериал на 10 години, за да направят само 9 епизода .....не виждам логиката просто  Thinking. Просто опипаха почвата с 5-ти сезон показаха ни, че Майкъл е жив и сега здраво умуват каква сюжетна линия да измислят за следващия сезон  Grinning Wink.

Последна редакция: пт, 09 юни 2017, 10:09 от 3ори

# 559
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Всичко зависи от това колко пари ще изкарат продуцентите, в случая Уентуърт и Доминик Wink  Ако последния сезон се окаже печаливш ще си продуцират и следващия. Wink  Колкото до сценарий - ще измислят нещо.

Между другото двамата пак играеха братя в Светкавицата, но там бяха братя-злодеи.

# 560
  • Мнения: 506
както и в Legends of tomorrow (едни и същи образи де).

# 561
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
И точно от общата им работа там е дошла идеята за възраждане на Prison Break.  Wink

# 562
  • Мнения: 1 366
Ние сме на санаториум 10 дни и съм стигнала до средата на сезон 3 Simple Smile Голям кеф Simple Smile Помня с какъв ужас догледах сезон 3 навремето, след като 'убиха' Сара. А сега си го гледам с кеф, знам си, че си е жива и здрава Simple Smile

Според мен ако има сезон 6, ще развалят всичко. По-добре да си остане така. Вместо това, да заснемат сезон 2 на "Джон Доу" - уникален сериал с Доминик Пърсел, който приключи уникално. С такова нетърпение чаках сезон 2 (яко се заплетоха нещата), но тогава решиха да снимат "Призън Брейк" и той остана без сезон 2.

# 563
  • Мнения: 8 214
Ние сме на санаториум 10 дни и съм стигнала до средата на сезон 3 Simple Smile Голям кеф Simple Smile Помня с какъв ужас догледах сезон 3 навремето, след като 'убиха' Сара. А сега си го гледам с кеф, знам си, че си е жива и здрава Simple Smile

Според мен ако има сезон 6, ще развалят всичко. По-добре да си остане така. Вместо това, да заснемат сезон 2 на "Джон Доу" - уникален сериал с Доминик Пърсел, който приключи уникално. С такова нетърпение чаках сезон 2 (яко се заплетоха нещата), но тогава решиха да снимат "Призън Брейк" и той остана без сезон 2.
И аз съм ЗА нов Джон Доу, но Доменик няма ли да изглежда много остарял?

# 564
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Нядавам се да има нов сезон. Тези сценаристи са уникални и все ще измислят нещо интересно. Не са като нашите едни и същи неща въртят по 5 различни начина. Бляк....

Аз си мисля, че може да направят новия сезон с вече порасналия Майки и той да е главния герой. Той има същите заложби като баща си така че смятам ще е интересно.  Незнам само Сара как ще я състарят..... много добре изглежда... изобщо не е мръднала... даже се е разхубавила!

# 565
  • Мнения: 1 366
И аз съм ЗА нов Джон Доу, но Доменик няма ли да изглежда много остарял?

Видяхме, че за 7 години не е мръднал Simple Smile)))

# 566
  • Мнения: 2 592
Изгледах отново целия сезон за два дена. Много повече ми хареса така, отколкото с реклами и с паузи по една седмица.
Като обобщение - чудесен сезон, имаше напрежение през цялото време и много ме е яд, че свърши.

Обърнах внимание на няколко неща, които обсъждахме тук:
Със сигурност Майкъл е изпратил писмото на Ти Бег и със сигурност Ти Бег не е излежал цялата си присъда, а го изваждат влиятелни приятели (освен Майкъл няма кой друг да е бил).
Майкъл е платил ръката на Ти Бег (около 1 милион?!), лекарят каза, че някой си Утис е направил дарението.

Този, на който Майкъл изпрати снимката на ръцете си в бензиностанцията е "Син Хавай", така Ти Бег и Асото нарекоха после макетаджията, т.е. на него Майкъл е изпратил снимките.

Татуировките с очите и лицето на Джейкъб си бяха там през цялото време, не бях обърнала внимание, защото гледах тези на дланите, които повече се забелязват.

Подозирам, че Майкъл е намерил парите за ръката (а защо не и за измъкването на Ти Бег) от Джа. В една от сериите му поиска телефона и номер на кредитна карта, значи може да го е правил и друг път. Джа нали беше хакерче, май беше заловен точно заради кредитни карти  Thinking

# 567
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Тези татуировки на дланите явно са били за заблуда на врага, а истинските са били от горната страна по незабележими. Той нарочно ги показа в първата серия, както и на онази бензиностанция. Знаел е или всъщност е искал Джейкъб да ги види и да отиде на грешното място. Точно преди Майкъл да влезне в тайната стая на Джейкъб дават един бухал, който си мислиш че гледа към теб, но всъщност е с гръб.

# 568
  • Мнения: 2 592
Да, и според мен бяха за заблуда, за да не обърнат внимание на другите татуиравки и да видят, че това е лицето на Джейкъб

# 569
  • Мнения: 8 214
И аз съм ЗА нов Джон Доу, но Доменик няма ли да изглежда много остарял?

Видяхме, че за 7 години не е мръднал Simple Smile)))



Е, тук са 15 и доста е мръднал, направо се е преместил  Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт