Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 67 083
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Pelenksi, ще има втори сезон.

Аз последно изгледах Селфридж, много ми хареса, сега съм на Silk 2-ри сезон-страхотен е пак  Heart Eyes

# 16
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Последно изгледах Странните неща, имам да доглеждам останалите, които са доста и не знам кога ще смогна. Rolling Eyes
Елорче, подсети ме за Бъфи искам да го гледам пак, но кога ще стане не знам.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря за темата  bouquet
Аз си доглеждам Деймиън и Preacher.
Някой гледа ли новия Guilt? Впечатления?

# 18
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Иве, аз от 2 години се каня да дръпна Бъфито през лятото, то и то почти свърши

# 19
  • Мнения: 534
 bouquet

Следя с огромен интерес сериозните The Night Of и Queen Of The South и 30 мин. комедийка Енджи Трайбека Heart Eyes, а Preacher и Outcast превъртам  Blush


Аферата май трябва да почне (продължи) по някое време  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 992
Аферата чак ноември.

От текущите с не толкова голям интерес гледам The Night of и Mr. Robot, като на последния не съм гледала поне два излезли епизода.

# 21
  • Мнения: 534
Ооо, чак ноември  Shocked



Как забравих Mr. Robot  Crazy, сигурно щото го натрупвам и ще го гледам по някое време Thinking

Последна редакция: нд, 14 авг 2016, 15:21 от Peregrin

# 22
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Последния епизод на Mr. Robot не съм го гледала, но лично за мен първи сезон беше в пъти по-добър, този не може да ми задържи вниманието, започва да ми става безинтересен. Rolling Eyes

# 23
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Аз чакам да излезе целият Mr.Robot, не съм гледала  и втори сезон на Wayard Pines, иначе през лятото гледам Killjoys, Dark Matter, Suits, Mistresses и Devious Maids, който свърши.

едит: и лъжкините

Последна редакция: нд, 14 авг 2016, 18:00 от Tiffany Aching

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Записвам се при вас. Гледам си Куантико сега аз.

# 25
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
На мен още на първия сезон  Mr. Robot  ми беше без интересен и объркан newsm78 и не продължих...

Летните са ми
Pretty Little Liars
Suits
Beauty and the Beast
Killjoys
Dark Matter

# 26
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Запис и от мен.
За седмица изгледах първия сезон на "Марсилия". Можеше и много по-добре, но великолепната централна двойка Депардийо-Мажимел компенсира тежката сапунка, която предоставяха женските персонажи наоколо. Беноа никога не е изглеждал толкова фатален, много добре му се получи гадният манипулативен образ Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 36 446
Благодаря за темата  bouquet
Джесика Джоунс ще има втори сезон, но има много време до него (повече от година със сигурност) - първо ще има сериал за Люк Кейдж - гаджето и от сериала. Тя няма да участва там. Целият сезон излиза на 30-ти септември  Simple Smile



След това ще има сериал за Железният юмрук - действието се развива в същата вселена.
След това - сборен сериал "Защитниците", който ще бъде за Деърдевила, Джесика, Люк Кейдж и Железният юмрук.
Чак след това, по някое време, може да направят втори сезон на Джесика, но освен това предстоят трети сезон на "Деърдевил" и първи на "Наказателят"(действието пак е в същата вселена - персонажът е представен във втори сезон на Деърдевил)...
Общо взето всички супергеройски сериали на Нетфликс се преплитат... ooooh! Crazy Не съм абсолютно сигурна дали трети сезон на "Деърдевил" ще бъде преди или след "Защитниците"...

# 28
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Деърдевил като гледам пак е за супер герои,ама май само екша има,а?
Интересен ли е?

# 29
  • Мнения: 36 446
Деърдевил като гледам пак е за супер герои,ама май само екша има,а?
Интересен ли е?
Хубав е, но е много мрачен и има много бой. Преди години имаше филм Деърдевил с Бен Афлек - става дума за същия супергерой, но историята е представена по различен начин. Във втори сезон се появява и Електра (която също беше във филма с Бен Афлек и си има самостоятелен филм, който също не е много добър - играе я Дженифър Гарнър). Образът на Електра е доста по-различен в сериала (и актрисата, естествено е друга) - също много по-мрачна (харесва и да убива), но и малко дразнеща.
В сериала има фантастичен елемент, но е слабо застъпен. За сега екшънът преобладава.

Общи условия

Активация на акаунт