Нужно ли е пълномощно за Турция

  • 1 213
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Искам да попитам следното - колата е на името на баща ми. Нужно ли е пълномощно, за да я карам в Турция? И ако е нужно, на турски ли трябва да бъде преведено или може и на английски? Предполагам, че такъв на български няма да върши работа.

# 1
  • Мнения: 33
Не знам дали все още е актуално питането, но да отговоря. Да, нужно е пълномощно, което може да е само на английски, но ако го преведете и на турски, още по-добре. Нужна е и зелена карта, която да е валидна за Турция.

# 2
  • Мнения: 306
Не знам дали все още е актуално питането, но да отговоря. Да, нужно е пълномощно, което може да е само на английски, но ако го преведете и на турски, още по-добре. Нужна е и зелена карта, която да е валидна за Турция.


Да благодаря Ви. Зелена карта се издава с всяка застраховка - Гражданска отговорност.

# 3
  • Мнения: 33
Да, издава се, но не съм сигурна дали винаги е валидна за Турция. За това написах да се обърне внимание да е валидна и за Турция.
И вече като се влезе в Турция не знам дали знаете, но трябва да си купите стикер за тол таксите  за магистралите.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 306
Да, издава се, но не съм сигурна дали винаги е валидна за Турция. За това написах да се обърне внимание да е валидна и за Турция.
И вече като се влезе в Турция не знам дали знаете, но трябва да си купите стикер за тол таксите  за магистралите.  Simple Smile

Да за стикера е ясно, по скоро незнаех как стои въпроса с пълномощното.
Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт