Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 26

  • 39 037
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Фели, мерси за новата тема  Hug
Роха, и моите по спомен на тази възраст спяха денем, за акото не знам Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 191
Роха- и моето дете на тая възраст спеше в 90% от времето. Така описаното ако е запек. На кърма или на АМ е човечето? Пробиотик даваш ли? А капки за колики?

# 17
  • София
  • Мнения: 23 162
Моето на месец не искаше да спи и беше нервен. Оказа се че му се спи, а не може да заспи. С полюшкване и сешоар разрешихме проблема.

# 18
  • Мнения: 786
Давам биогая чая на хип и още едни канадски капки. За запек какво ви изписваха. Ще звуня днес на педиатъра.

# 19
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Дават ми вече да мърдам, ама по малко. ММ ме разхожда с колата от време на време, слизам до магазина, ама не смея пеш да мина повече от 500м в двете посоки. Ама пак си е разнообразие де, не се оплаквам. Добутах до тук, сега следващата цел е още две седмици  Praynig
Шкембето рязко порастна - за 1м съм сложила 4см в талия и 3 кила  Crazy И май ще придобия нормален номер на крака, че до сега бях 35, пък нещо обувките дето ми бяха точно започнаха да ми стискат  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 191
Роха- на какво мляко е детето? За запек момичетата около мен даваха лактулоза. Борис ми се запече когато от кърма мина на АМ, но със смяната на млякото мина и запека. Тогава смених Аптамил комфорт с Лактана био. Все още е на Лактана и съм много доволна, то е пробиотици и пребиотици, на хип имаше едно само с пребиотици

Пънче- стискай, не остана. Коя седмица си, че през телефона не виждам....

# 21
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Пънче, това с обувките не е ок, аз бях същата и това се дължи на паднал свод, което е невъзвръщаемо и създава много проблеми и болки за в бъдеще.

# 22
  • Мнения: 10 685
...та по-лесно да става прехвърлянето от контракции към колики  Mr. Green

Аз контакции така и не разбрах какво е, затова пък с коликите сме яко в джаза  ooooh!
Е, в интерес на истината нещата са по-добре ... особено след Боуена /благодаря на Кристи и на Фокси  bouquet/

За спането е различно - има дни, в които спи през деня, но по-често не спи  Mr. Green

Роха, за запек виж клизмичките Мелилакс. Аз веднъж съм му правила по съвет на педиатърката.
Има и разни сиропчета.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
а, Шоки, не е гаранция, след бременността и моя крак порасна с един номер /при мен е ужасно, щото съм си с голям крак/, но пък нямам паднал свод, по-лошото е, че се сдобих с разширени вени ooooh!

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Гуги, не е задължително да се водиш паднал свод, но кракът расте точно поради спадането на свода.

# 25
  • Мнения: 11 475
И моят дребен не спи.... кога от колики, кога му се спи, а не може... Роха, пробвай да го мушнеш в слинг или ерго раница. Ако измисля как да се къпя с тях, няма да ги свалям от раменете си. И в количката не иска да лежи, та най-често можете да ме видите да го нося в слинга, бутайки празната количка, натоварена с покупки от пазара  ooooh!

# 26
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз, незнам, какво значи, да ти е паднал свода, но и моите порастнаха  Mr. Green с цял един номер, съм напред Joy
Ние, първите месеци си спахме 😀 от ядене на ядене, бяха будни, даже повечето пъти и заспиваха докато ги храня и аз, се виждах в "чудо", че не съм , ги оригнала  Joy даже, няколко пъти в началото , съм ги и събуждала , за целта hahaha Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 1 928


Роха, за запек виж клизмичките Мелилакс. Аз веднъж съм му правила по съвет на педиатърката.
Има и разни сиропчета.

Точно клизмичките на Мерилакс, д-р Стоичкова ( от Надежда) вчера когато и позвъних за съвет какво да давам, че беббчетата не бяха пълнили памперса 3 дни ( на АМ са) ми каза да не ги слагам, че били с мед и ми каза да си взема глицеринови newsm78 newsm78 ама свършиха работа и се разминах с клизмите.

# 28
  • Мнения: 13 929
При мен единият спеше, а другият не, а еднокво съм ги гледала  Grinning Сега вече и двамата не спят.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Амини, те са големи вече, сега проучват света, тепърва няма да им се спи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт