Ясли в Бургас

  • 21 831
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мамче, в яслата, на която ще ходи Мони от юни, има изнесено меню от предната седмица за следващата. Можеш да провериш дали ще се съобразяват с храненето на Мартин.
Казва се "Щурче" и е в "Лазур", срещу блока на "ТВ Микс".

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Цитат на: Anonymous
Цитат
Като живеех в Бургас,голямата ходеше малко време там.Така и не свикна с възпитателките и изобщо с всичко.Отписах я и я записах в градина Моряче.Там правиха ясленска група за 2годишни,стига да говорят,да се хранят сами и чат-пат да се събличат.Страшно бях доволна!

kade e tazi moria4e i za6to nemoja da svikna ne6to lo6o li se darjat lelite

Защото тя беше доста самостоятелна и говореше добре,а в яслата ги държаха дълго на гърне,много от децата са още бебешори и общо взето и лелите се държат с децата като бебета.В моряче си сядаха на тоалетни чинии,госпожите повече ги занимаваха с игри и се опитваха да привлекат деца,за да не останат без работа.С такава цел беше открита и групичката.Поне тогава,де.Оттогава доста вода е изтекло,така че по-добре провери.Градината е от другата страна на 28бл.Значи - от едната страна е яслата,от другата градината.Освен ако не става дума за друга ясла.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: chockolina
Мамче, в яслата, на която ще ходи Мони от юни, има изнесено меню от предната седмица за следващата. Можеш да провериш дали ще се съобразяват с храненето на Мартин.
Казва се "Щурче" и е в "Лазур", срещу блока на "ТВ Микс".


А, тя ще ми е много удобна , благодаря ти, хубаво е това с менюто - ще отида да проуча как е положението там.

# 18
  • Мнения: 485
ОДЗ "Иглика" в к-с"Славейков" / до СОУ"Д.Дебелянов"/ е може би единственото детско заведение в Бургас, в което има психолог.
ЦДГ "Моряче" също е една много добре уредена градина и директорката е много стабилна.
Друга добра градина е ЦДГ"Веселушко" в к-с"Изгрев".
Но щом искате ясла,търсете ОДЗ.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте мами,
Надявам се да помогна в търсенето. Ето списък с всички ясли и градини в Бургас. Поздрави на морето и хубавия град от нас   bouquet

http://www.zadecata.com/index.php?page=0_1_4_2

# 20
  • Мнения: 3 251
Момичета, използвам повдигнатата тема за да питам дали има шанс да намеря ясла в Бургас, подходяща за алергично дете - тоест да се съобразят с храненето му или поне да ми дават предварително менюто? Налага се да пусна Мартин на ясла, най-вероятно от есента, но се притеснявам дали дотогава ще успеем да въведем всички храни. За предпочитане е ясла в Лазур или Изгрев.
Mam4e, ами някъде в Лазур се намираше една частна градина "Св. Николай" май беше?! Защо не попиташ там, дали приемат и деца в ясленска възраст ?

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Момичета, използвам повдигнатата тема за да питам дали има шанс да намеря ясла в Бургас, подходяща за алергично дете - тоест да се съобразят с храненето му или поне да ми дават предварително менюто? Налага се да пусна Мартин на ясла, най-вероятно от есента, но се притеснявам дали дотогава ще успеем да въведем всички храни. За предпочитане е ясла в Лазур или Изгрев.
Mam4e, ами някъде в Лазур се намираше една частна градина "Св. Николай" май беше?! Защо не попиташ там, дали приемат и деца в ясленска възраст ?

 Въпросът ми е от пролетта м.г. Wink, но добре, че го повдигна - използвам темата да обясня, ако на друг му се наложи, че в яслата, в която записахме Мартин храната по принцип е подходяща за алергично дете, което не е на много строга диета - не се дават шоколад, ядки, ягоди, малини и др. мъхести, прясно мляко, цитруси, риба, телешко - мен тези изключения ме устройват деално, откакто Мартин прояде яйца. А яйцата пък ги дават в много малки количества - основно в застройки. Яслата е "Щурче" - до 24 блок в "Лазур".
  А за частната градина не съм чувала - ще взема да разпитам, в случай че не ни приемат в градината!

# 22
  • Мнения: 581
Записах дъщеря си на ясла в Бургас. Ще тръгне на есен. Яслата е на Сан Стефано!!! Какво знаете за нея доволни ли сте??? Ние живеем близо до нея и затова е записах тука.Не съм ходила по другите ясли да питам как е. Кого тръгне на ясла ще е на 2.3 2.4 месеца.

# 23
  • Мнения: 8
зависи и от възпитателките в яслата

# 24
  • Мнения: 8
Гледаите да ви по на близо яслата защото зимата е ад докато ги закарате и вземете децата.Естествено ако нямате нямои близък наблизо.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Детска ясла има на ул."Сливница" близо до кръщовището и с бившия бул."Москва".
Това е ДГ "Златното ключе" не е ясла!

# 26
търся частна ясла на дъщеря ми тя е на 1 година и 10 месеца моля помогнете ми да намеря една понеже съм на работа и нямам никой да я гледа.ми интересува добра ясла където възпитават децата и ги научат за дисциплина.

# 27
  • Мнения: 1 298
Искам да питам запознатите -къде точно се намира тази частна ДГ "Св.Николай"  в Лазур?

Иначе на Сливница 36 има частна ДГ, но приемат деца от 2г възраст  Sad

# 28
  • Oslo
  • Мнения: 659
Искам да питам запознатите -къде точно се намира тази частна ДГ "Св.Николай"  в Лазур?

Иначе на Сливница 36 има частна ДГ, но приемат деца от 2г възраст  Sad

Да не говориш за детския дневен център " св.Николай Чудотворец"? Ако имаш предвид него, той е за деца с увреждания, не е частна ДГ.

# 29
  • Мнения: 1 298
СтелиЯни мерси,нямах представа.

Mam4e, ами някъде в Лазур се намираше една частна градина "Св. Николай" май беше?! Защо не попиташ там, дали приемат и деца в ясленска възраст ?

Общи условия

Активация на акаунт