Опознай света с Уоли

  • 5 051
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, не съм много активна във форума и не съм много сигурна дали мястото на тази тема е тук, ако не се извинявам предварително =]

Търся пълната колекция от списанието Опознай света с Уоли, мисля че са 52 или 53 броя. Имам приятелка, която като малка е била голям фен на списанието и го е събирала, но по-късно се е наложило да се премести и не е могла да ги вземе с нея, за което и до сега доста съжалява. Тъй като има рожден ден след месец и малко се опитам да събера колекцията и да и я подаря.

Ако някой тук има списанието и е готов да се раздели с него ще се радвам да ми пише ... =]

# 1
  • Мнения: 10 874
Виж тук и тук. bouquet
Пожелавам ти успех, много е хубава идеята ти! Heart Eyes
Скрит текст:
Когато бях малка имах една любима играчка - гумено пате, подарък от любимата ми баба. По едно време изчезна и така и не го открих. Преди няколко години сестра ми видяла същото пате, само че под формата на касичка и ми го подари. Много ме трогна! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 131
Намерих в нас пълна колекция и ми стана интересно,някой не търси ли... ако бях ги открила по-рано с радост щях да зарадвам момичето  Grinning

# 3
  • Мнения: 45
Видях темата и искам да попитам някой знае ли къде може да се намери поредицата "Опознай ИСТОРИЯТА с Уоли"? Включително дали я има в някоя библиотека или архив? За дъщеря ми е, ще ви бъда много благодарна! А на авторката ще кажа, че поредицата "Опознай света с Уоли" я има онлайн тук  https://mega.nz/folder/ZehX3YyS#st6QXsk1eshwyFKcRS2OJQ

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте! Някой има ли поредиците Опознай света с Уоли и Опознай искторията с Уоли? Или ако знаете от къде мога да ги закупя ще ви бъда много благодарна

# 5
  • Мнения: 7
Аз също търся всички броеве, някой ако би искал да се раздели със своята колекция нека да пише 😊🌷🍀

# 6
  • Мнения: 1
Имам налични 49 от 52 броя Опознай Света с Уоли.  Цената за колекцията е 180 лв.

# 7
  • Мнения: 1
Имам налични 49 от 52 броя Опознай Света с Уоли.  Цената за колекцията е 180 лв.

Здравейте, дали бихте продали само някои номера?

# 8
  • Мнения: 1
Имам налични 49 от 52 броя Опознай Света с Уоли.  Цената за колекцията е 180 лв.
Здравейте, все още ли имате колекцията? 😊

Общи условия

Активация на акаунт