Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Коя марка фотоепилатор за домашна употреба ползвате?

Опции:

# 45
Здравейте, моля ви много за бързи отговори.
Днес си купих Silk n Jewel 100 000 обаче още докато го вадих от кутията самата машинка дрънчи,сякаш има някаква част вътре, която се мотае незарепена... не е нормално, предполагам? Все пак реших да питам преди да отида да го заменя... Иначе работи, но просто го пробвах, защото не искам да опукам много импулси, ако ще го сменям. Самото светване много зловещо ми се струва, чак се уплаших да не ме подпали. Свиква ли се с това усещане? Страх ме беше дори да светна бикини линията, какво остава за интим ....

# 46
Здравейте!
Чудя се кой фотоепилатор да си взема. Колебая се между Remington IPL6250 i-Light Essential и Philips Lumea.

# 47
Здравейте 🙂 Вече имам 13 процедури интим и 8 подмишници в салон, като резултатът е неоспорим, но се замислям за закупуване на фотоепилатор за домашна употреба до краен резултат. Всякакви мнения ще ми бъдат полезни.

# 48
  • София
Пламена, във форума има отделна тема за епилатор Philips Lumea. Много са доволни момичетата, та и някои момчета чак. Simple Smile Препоръчвам да я прочетете. Аз я следя редовно. За себе си съм убедена, че искам да притежавам именно Philips Lumea, но все не остават пари за тази покупка и си оставам с намеренията.

# 49
Пламена, във форума има отделна тема за епилатор Philips Lumea. Много са доволни момичетата, та и някои момчета чак. Simple Smile Препоръчвам да я прочетете. Аз я следя редовно. За себе си съм убедена, че искам да притежавам именно Philips Lumea, но все не остават пари за тази покупка и си оставам с намеренията.
Благодаря за предложението 🙂 И аз му се чудех още като излезе, но при мен също цената е един от основните фактори и затова търся и друг вариант.

# 50
  • София
Първият модел1995 на Лумеа млже да се намери за 400-450лв. и е чудесен уред, нищо ме е базов и без приставки.Върши същата работа, проверено.

# 51
Здравейте 🙂 Вече имам 13 процедури интим и 8 подмишници в салон, като резултатът е неоспорим, но се замислям за закупуване на фотоепилатор за домашна употреба до краен резултат. Всякакви мнения ще ми бъдат полезни.

Aз съм със Silk'n - вече е стар модела, но още като го купих, ми хареса повече от тези в салоните. Стори ми се, че с него имаше по-голям ефект, никакво изгаряне, а за спестяване на пари да не говорим Simple Smile Взех го на изплащане, оскъпяването беше малко и всъщност плащах месечно по-малко от това, което иначе давах по салони. По краката, особено до коленете, мога да преброя 5-6 косъмчета, почти съм забравила самобръсначката. Дори не съм се святкала от месеци. Не ползвам приставката за малки зони - другата ми върши същата работа и няма опасност от изгаряне. Въобще - чудесен продукт и си заслужаваше всеки лев, който съм дала. Като го купувах беше с около 200 лв по-евтин от Филипс. Сега цените май са поизравнени - ако сравняваш импулси. Единственият минус е, че светлите косъмчета само оредяха, не са изчезнали напълно. Позната си беше купила фотоепилатор, който хваща всякакви - тя е много бяла и руса, пак нещо на Silk'n и беше много доволна.

# 52
  • София
Първият модел1995 на Лумеа млже да се намери за 400-450лв. и е чудесен уред, нищо ме е базов и без приставки.Върши същата работа, проверено.

Така е, и аз съм с него. Моделите 1995 и 1997 са на най-приемлива цена, като разликите между тях и по-скъпите модели на Филипс са предимно дали има батерия или е с кабел, и 1-2 приставки, които не са чак толкова важни.

# 53
След 3 процедури през 2 седмици мога да кажа, че съм доволна.
Ръце - около 50% от косъмчетата ги няма, крака и бикини линия- около 30%.
Най-малък ефект виждам в зоната на мишниците и останалата част от интима- може би 10%.
Според упътването ми остават още 5 процедури до окончателния резултат.

# 54
  • Костандово
Следя ви, и аз искам да си закупя фотоепилатор и събирам мнения все още 🙂

# 55
Здравейте, момичета! Имате ли впечатления от този фотоепилатор, който е в момента на промоция в Лидл: https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=23055&flyx=3c23b … utm_medium=intern

Попадна ми във фейсбук реклама и на фотоепилатори LaDigue. Някой ползвал ли е такъв?

# 56
Здравейте, и аз се записвам да следя темата!  Моля тези, които вече са закупили фотоепилатор да споделят мнение. Засега съм се спряла на тези модели:
1. http://ibuy.bg/beurer_ipl_7500_satin_skin_pro_%D1%84%D0%BE%D1%82 … dd06xiJC4qhDkuX9g

2. https://techsmart.bg/epilator-light-philips-bri858-04-cvyat-byal … OAAx4nNigKS3liE3I

3. https://edigital.bg/trajno-obezkosmyavane/homedics-ipl-hh190-duo … zIBFds3hiuYSsXi9w

моля, ако някой ги ползва нека сподели мнение, ще съм много благодарна, тъй като в нета не намирам инфо за тях.

# 57
Спрях се на фотоепилатор Philips SC2005/00 . Само с една приставка, 250000 импулси .
Проблем ли е,  ако използвам една приставка за цяло тяло и лице ? Другите , които са с + една приставка са с по 100 лв. нагоре. Не виждам смисъл принципно мн мн.... Имам приятелка, която има Philips lumea, който има няколко приставки и тя изобщо не ги използва... Ако сте го ползвали, има ли доволни ?

# 58
Аз съм ползвала основно една приставка на моя. Другата, за малки и деликатни зони, така си стои. Но зависи къде и как ще я ползваш. На мен ми е трябвал основно за крака, тъй че това за малки зони никаква работа не ми върши.

Общи условия

Активация на акаунт