Личностни типове

  • 21 545
  • 201
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Описанието е почти 99 % вярно за мен. Винаги съм бил социален интроверт и няма как да се променя.

Това, че избирам да прекарам времето си във форума не означава, че не чета, не гледам филми, не слушам музика, не прекарвам време със семейството и приятелите си, не се забавлявам и прочие.  Peace

# 121
  • Мнения: 7 519
Да, разбирам, предвид клишето за домакинята. То някак се набива, че от домакиня друго, освен квадратче не става. И то в долните нива на схемата.

А трябва ли непременно забавлението да е навън? Хапвам, цъкам игричка, гледам филм и си общувам с хората тук - супер е!
Аз съм екстроверт Wink

# 122
  • Мнения: 4 300
Да, разбирам, предвид клишето за домакинята. То някак се набива, че от домакиня друго, освен квадратче не става. И то в долните нива на схемата.

А трябва ли непременно забавлението да е навън? Хапвам, цъкам игричка, гледам филм и си общувам с хората тук - супер е!
не заради домакинята , ти пък;) просто заради как да кажа, унисона с правила, вече установени порядки, стандарти.

# 123
  • София
  • Мнения: 62 595
В какъв смисъл?  newsm78

# 124
  • Мнения: 526
Да, разбирам, предвид клишето за домакинята. То някак се набива, че от домакиня друго, освен квадратче не става. И то в долните нива на схемата.

А трябва ли непременно забавлението да е навън? Хапвам, цъкам игричка, гледам филм и си общувам с хората тук - супер е!
не заради домакинята , ти пък;) просто заради как да кажа, унисона с правила, вече установени порядки, стандарти.

Андариел сз те защитих ама май не ме разбра,нищо.

# 125
  • Мнения: 17 546
Вашият личностен тип е:
Оратор (ENTP-А)

Скрит текст:

# 126
  • Мнения: 526
Лиляна аз друго и не очаквам от теб.Измисли нещо друго с което да ме затапиш:))Ми много ме кефят някои сериали ако знаеш как съм  си ги гледала с кеф,не можеш да си представиш.Даже сега по един индийски се запалих въпреки че не ги поглеждах обаче сама от себе си се изненадах.Simple Smile))

# 127
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, разбирам, предвид клишето за домакинята. То някак се набива, че от домакиня друго, освен квадратче не става. И то в долните нива на схемата.

А трябва ли непременно забавлението да е навън? Хапвам, цъкам игричка, гледам филм и си общувам с хората тук - супер е!
не заради домакинята , ти пък;) просто заради как да кажа, унисона с правила, вече установени порядки, стандарти.

Нещо стана объркване, ама не разбрах какво.

Андариел сз те защитих ама май не ме разбра,нищо.

# 128
  • Мнения: 3 390
На мен пък ми е странно дали е възможно да си интроверт , а теста да те изкарва екстроверт(и то с голям процент) .
Колкото и пъти да го правих, все не успявах да го докарам до желаното интроверт...Разочарована съм мъничко.

# 129
  • Мнения: 7 519
Може да не си 100% интроверт. За интровертността и екстровертността има други тестове и вариантите са няколко, а не само интроверт и екстроверт.

# 130
  • Мнения: 3 677
Вашият личностен тип е:
Оратор (ENTP-А)

Скрит текст:

 

 Тъкмо се бях засилила да те определям, а ти ве4е си се самоопределила, то4но ти пасва.
Про4етох вси4ки възможни профили от теста (какво ли говори това за мен..) харесах си няколко други, но въртя, су4а, не ми се падат те.  Confused

 

# 131
  • Мнения: 3 390
Може да не си 100% интроверт. За интровертността и екстровертността има други тестове и вариантите са няколко, а не само интроверт и екстроверт.
какви сто процента, почти 90 ме изкарва екстроверт и самовлюбен нарцис , а аз се мислих за по задълбочена 
Ще потърся други тестове Crossing Arms

# 132
  • Мнения: 7 519
ами ето, ти си пример за това как човек си мисли, че е едно, а той се оказва съвсем друго.

# 133
  • Мнения: 3 390
колко си мила  Grinning сладурана

# 134
  • Мнения: 17 546
Тъкмо се бях засилила да те определям, а ти ве4е си се самоопределила, то4но ти пасва.
То па голям келепир! Пей си Пенке, кой ли ми те слуша... Mr. Green
Скрит текст:
Твоя тип го няма в този тест - "Съвършена"! Crazy Heart Eyes
Сега ще ни определят в друг тип "Лигли" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт