Юлчето порасна вече, стана палаво човече!

  • 82 585
  • 589
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 664
Божидара яде сурови плодове и всичко каквото й хареса. От манджите - всичко си изяжда и се опитва сама да се храни - половината отвън , половината отвътре. Памперсите са с размер 5 от известно време. И аз приемама идеи как да я откажа от бибата - и аз я срязах, ядосва й се, но пак си я иска. Поне да се приспива само с нея че иначе ....  Tired

# 151
  • Русе
  • Мнения: 311
Да се отчетем след вчерашната консултация. 11.200Кг  И 82см. За трите месеца през които не сме се мерили е качила 2кг и 4 см .Да ни е жива и здрава.

# 152
  • София
  • Мнения: 664
Честити мерки!

Момичета, Вашите дечица тръшкат ли се за щяло и за нещяло - моята мацка го прави, ляга на земята и се преструва, че плаче. Rolling Eyes Shocked Crazy ooooh!

# 153
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Мария Тереса моята дъщеря се тръшка,когато и спра телефона (иска постоянно да гледа клипчета в ютуб),но наистина реве,обръща долната джукичка и казва с най -жалното гласче -алооо,алооо.Милата къса ми сърцето така,но не може денонощно да е залепена за телефона.
Иначе горе -доло сме добре.Преди 3дни вдигна през ноща темп.,ходихме при док и той каза -зъби.Тръгнал е 1 горен кучешки и е пред излизане .Не е вдигала пак темперарура и дано не вдига.Спи сравнително спокойно ,похапва добре.

# 154
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мдааа. Ляга на земята и се търкаля. Пищи колкото може по-силно. Ако реша да я вдигна в този момент почва да се гърчи като червей. Зарязвам я и тръгвам нанякъде. Като види,че няма кой да и е публика заплаква жално и тогава вече позволява да я гушна. Спира да плаче бързо. Абсолютен театър. Ама аз го играя тоя филм  4 години вече. Калена ми е нервата. Батко и се е постарал максимално. Виртуоз беше по едно време. Поизрастна го. Номера е веднъж като им откажете нещо да го отказвате винаги. След 2-3 пъти се научават за това конкретно нещо да не реват. Лошото е,че в яслите и градините гледат и копират. В нашата ясла специално,за да не плачат им даваха каквото искат и той се научи от там на тези номера. Малката сега мисля,че от него ги овладя, но бих казала,че е по-хитра и по-бързо схваща,че номера няма да мине и се отказва.

# 155
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, Сами от снощи е с температура  Tired за пръв път вдига, днес бяхме на лекар, защото и кашля. Казаха, че е задна хрема, а температурата май е от кътниците  newsm78
Възможно ли егорните да излязат без такива драми, а долните да предизвикат странични реакции  newsm78 Освен, че кашля от скоро и акото му се промени - много по-рядко, ака по няколко пъти на ден, дупето ми е обринато и зачервено. Преди никога не се е случвало, даже акаше през ден, а зачервено дупе не бях виждала никога  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 1 712
Възможно е да е от зъби.Вики два зъба му избиваха с 39 температура,останалите без никаква.Също като избиват се случва и да има леко разтройство.А ако давам нурофен-задължително е с леко разтройство.
Мажи го с кремче и дано мине бързо  Hug
А и хрема винаги има като тръгнат зъби.
Снощи Вики си удари главата много силно,та ми изкара акъла,но сега всичко е наред.Много пъти се е удрял,ама не като снощи  Tired Бях на косъм да звъня на 112  ама се освести,та само го наблюдавах.

# 157
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Възможно е да е от зъби.Вики два зъба му избиваха с 39 температура,останалите без никаква.Също като избиват се случва и да има леко разтройство.А ако давам нурофен-задължително е с леко разтройство.
Мажи го с кремче и дано мине бързо  Hug
А и хрема винаги има като тръгнат зъби.
Снощи Вики си удари главата много силно,та ми изкара акъла,но сега всичко е наред.Много пъти се е удрял,ама не като снощи  Tired Бях на косъм да звъня на 112  ама се освести,та само го наблюдавах.

ох, ужасно  Hug и аз все се притеснявам за Самуил, че е много палав  Crazy
А иначе имам кремче на Бочко за зъби, вие какво ползвате  Hug

# 158
  • Мнения: 1 602
Да се включа по темите и аз.
Не се тръшкаме освен когато сме били на вън и я прибирам вътре.

Т по време на никнене на зъбки се счита за нещо нормално. Може някои зъбки да излязат без Т , а при други да има. Мога да дам и себе си като пример. Горните ми мъдреци са излезли без да разбера докато с долните имах много болка и проблеми.
Леко разстройство също може да има , защото при болка има по голямо слюнкоотделяне което те поглъщат и всъщност то е причината за разстройството.
Лека хрема или запушено носле също може да има докато пробият зъбките и заради секрета от носа може и лека кашлица да има.
Също така знам , че заради зъбоникнене им пада имунитета и могат и да лепнат някой вирус.
Независимо да ли кашлицата и секрета от носа са от зъби лично аз винаги водя малката на преглед , защото именно от едни такива уж безобидни сополки се усложнихме и влязохме в болница.

# 159
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
о, и аз винаги го водя Hug просто се чудех от какво може да е тая температура  Hug

Последна редакция: вт, 08 ное 2016, 20:59 от Mrs.Turner / Samberg

# 160
  • София
  • Мнения: 664
Нпълно възможно е това да е от зъби. Когато избиват зъбите на Дара няма Т, но пък има разстройство и оттам зачервено и обринато дупе. За дупето използвам Судокрем, а за зъбките - гелчето на Бочко / при нея помага, успокоява я /. Дано се опрви бързо.

Момичета, и аз имам един въпрос - Реимунизацията на Синфлорикса как протече при Вашите деца? Случвало се е при същата ваксина Божидара да вдигне лека Т,но снощи изведнъж вдигна 38,6. Дадох Нурофен и я свали до 37,5 .

# 161
  • Русе
  • Мнения: 311
При нас никненето на кътниците е било свързано само със малко по неспокойна и стряскаща се по време на сън.
Не е имала температура  от тях.  В тази връзка да се похвалим с нов кътник горе дясно.

# 162
  • Мнения: 851
Без да искам да всявам излишно притеснение да кажа, че е много вероятно тия екстри да са от детската. Моята докторка всеки път ми казва, че поне едни 6 месеца ще влачим вируси всякакви докато не си изболедуваме основната програма от бацили. После се поуспокоявали нещата, но те пак си боледуват, защото все нещо ново излиза. Ето Софи сега е със стафилококи в нослето и ще капем поредни капки. От време на време вдига и Т, зачервява дупето, киселее. Да не ви говоря как спи - буди се по 3-4 пъти, реве, прави лупинги и спи от единия до другия край на леглото.
Мария Тереса, моята докторка казва, че при последните реимунизации е по-вероятно да има силна реакция, тъй като организма вече има изградени антитела и реагира. Така че дано е от това Hug
Аз за зъби нищо не давам. Даже спрях засега да й ги мия, защото или не ми дава да пипна или ме хапе. ooooh! Мисля вече да си й взема истинска четка, че с онзи напръстник не става.

# 163
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
o, знам че може да е от детската, ама квото такова  Hug

# 164
  • София
  • Мнения: 664
Мария Тереса, моята докторка казва, че при последните реимунизации е по-вероятно да има силна реакция, тъй като организма вече има изградени антитела и реагира. Така че дано е от това Hug

Дано! Тази вечер се чух с доки и тя каза утре да я заведем на преглед, защото повърна, започна да кашля и носа да тече. Cry

Общи условия

Активация на акаунт