Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~99~

  • 54 414
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче  Hug
Каква ли е тази тайна  newsm78

Момичета! Hug
Предполагам, свързана с "причината" жена му да поиска развод. Sunglasses

# 31
  • Мнения: 22 016
Тинче  Hug
Каква ли е тази тайна  newsm78

Момичета! Hug
Предполагам, свързана с "причината" жена му да поиска развод. Sunglasses
и аз това предположих  Sunglasses

# 32
  • Дубай
  • Мнения: 3 720
Тинче  Hug Heart EyesЕве Hug Heart Eyes Ести  Hug Heart Eyes Линде Hug Heart Eyes
Благодаря за превода  bouquet
Тайната едва ли е свързана с развода пише от миналото  Peace
Значи е вярно ,че Нес е ангажирана затова не пътува до Сеул и въпреки мисля че Бубо е излишен Peace
Момичета ма Моля ви имайте милост на диета съм изкушавате ме  Simple Smile
 Heart Eyes

 Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 13 612
Тинче  Hug Heart EyesЕве Hug Heart Eyes Ести  Hug Heart Eyes Линде Hug Heart Eyes
Благодаря за превода  bouquet
Тайната едва ли е свързана с развода пише от миналото  Peace
Значи е вярно ,че Нес е ангажирана затова не пътува до Сеул и въпреки мисля че Бубо е излишен Peace
Момичета ма Моля ви имайте милост на диета съм изкушавате ме  Simple Smile
 Heart Eyes

 Mr. Green

Иве и аз мисля че на Бу мястото му не е там ама нейсе
Неслито е в Мадрид на снимки за Pantene  smile3501



Иве ако си на диета аз ще излапам твоето парче  smile3508

Последна редакция: ср, 07 сеп 2016, 21:07 от БлагаВест

# 34
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Скрит текст:

Това е данъка  Mr. Green

Здравейте,къзларки  Hug Hug Hug

Аз пък си мисля,че Неслито не са я взели,щото Фефито ще ревнува Crossing Arms
Гости,а аз си броя дните до почивката при комшиите и нямам търпение да се налапам с кюнефе Mr. Green


Ести и аз бях на почивка при комшиите но през м.юни и така и не можах да го опитам това кюнефе
какво представлява

суров кадаиф запечен с моцарела, кашкавал и след това залят със захарен сироп.... Party много е вкусно...хем солено хем сладко....
благодаря за темата...с кюнефе....

# 35
# 36
  • Мнения: 885
 Heart EyesЗдравейте момичета. Благодаря за новата къщурка, която ни приютява всички. bouquet

# 37
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Благодаря за новата тема, Терзи. bouquet

Тинче, а на теб за превода на озета. bouquet
А коя е Дуйгу newsm78

Фрагманът е хубав, обаче Емир е още жив...няма лесно да се отърват от него, явно.

# 38
  • Мнения: 22 016
Светле  Hug Дуйгу е гаджето на Хакверди  Peace

Емо е парализиран, милия  Tired Mr. Green

# 39
  • Мнения: 9 524
Евита . танкс за фрага ! bouquet

Както се очакваше - нито Емко е умрял , мито Кемо ще остане в затвора . Но без затвор и болница не може в турско дизи   Naughty

Сюжетът като цяло е ясен - Кемал пак ще е сърдит на Нихан , този път ,че е забременяла от Емир .По-късно ще му хрумне , че тя не би могла да го направи ...А ние пак ще се молим за романтика и ще очакваме Бурак да целуне по комсомолски като в училищна пиеса Нихан  hahaha
Е , той да не е Мурат Йалдъръм  ooooh!


И да добавя , че се радвам , че Несли е заета наистина и за това не пътува за Сеул .А що се отнася го Бурак - все пак е логично Хилял да го вземе - дизито е номинирано , той е в главната мъжка роля ,пък и да му види ду-е път!

Последна редакция: ср, 07 сеп 2016, 22:14 от Phillipine

# 40
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Евита . танкс за фрага ! bouquet

Както се очакваше - нито Емко е умрял , мито Кемо ще остане в затвора . Но без затвор и болница не може в турско дизи   Naughty

Сюжетът като цяло е ясен - Кемал пак ще е сърдит на Нихан , този път ,че е забременяла от Емир .По-късно ще му хрумне , че тя не би могал да го направи ...А ние пак ще се молим за романтика и ще очакваме Бурак да целуне по-комсомолски като в училищна пиеса Нихан  hahaha
Е , той да не е Мурат Йалдъръм  ooooh!
със сигурност не е .... Whistling Whistling Whistling

# 41
  • Мнения: 22 016
Евита . танкс за фрага ! bouquet

Както се очакваше - нито Емко е умрял , мито Кемо ще остане в затвора . Но без затвор и болница не може в турско дизи   Naughty

Сюжетът като цяло е ясен - Кемал пак ще е сърдит на Нихан , този път ,че е забременяла от Емир .По-късно ще му хрумне , че тя не би могал да го направи ...А ние пак ще се молим за романтика и ще очакваме Бурак да целуне по-комсомолски като в училищна пиеса Нихан  hahaha
Е , той да не е Мурат Йалдъръм  ooooh!
със сигурност не е .... Whistling Whistling Whistling
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 42
  • Дубай
  • Мнения: 3 720
Еве  Тенкс за фрагче страхотен напрегнат  Peace
Ох Емко парализира получава, до кога няма е за дълго мисля ма ше се  озлоби  повече.Кемо па така ли няма му светне че бебека е негов.Зизка заради кого припадна че не разбрах Емко или Ози ? Peace
Фили Hug Heart Eyes

# 43
# 44
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Еви bouquet благодаря....ма много мъка....пак започваме с кара....севдата ще е някъде по пътя ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт