Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~99~

  • 54 365
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 334
Евита . танкс за фрага ! bouquet

Както се очакваше - нито Емко е умрял , мито Кемо ще остане в затвора . Но без затвор и болница не може в турско дизи   Naughty

Сюжетът като цяло е ясен - Кемал пак ще е сърдит на Нихан , този път ,че е забременяла от Емир .По-късно ще му хрумне , че тя не би могал да го направи ...А ние пак ще се молим за романтика и ще очакваме Бурак да целуне по-комсомолски като в училищна пиеса Нихан  hahaha
Е , той да не е Мурат Йалдъръм  ooooh!
със сигурност не е .... Whistling Whistling Whistling
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Слава Богу, че не е. Praynig Mr. Green

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 13 573
Eви Нихан на кого каза че е бременна  newsm78
дали не е на Кемал

# 48
  • София
  • Мнения: 13 573
Харесвам го Кадир и с леко набола брада  Heart Eyes



Кадир и Каан са лайкнали Несли



# 49
  • Мнения: 1 367
Привет по-късни доби прекрасни  Hug Hug Hug Много материал малее  ooooh! Еви  bouquet за БСА за фрагче страхотни сте  Hug Heart Eyes БСА не съм гледала още втория еп дано утре да успея  Praynig Фрагчето най-накрая съществено и свястно интригата се заплита според мен Нихан каза на Кемо че е бременна и той за това даде зор да излиза  Thinking След две седмици ще разберем  Party
Тери  Hug Heart Eyes bouquet мерси за темичката почерпка за всички и за теб с любимите ми тарталети   Hug

Несли страхотна в Мадрид със сигурност ги е очаровала  Peace Радвам се че Хилалката не е излъгала за ангажираността на нашето момиче,но отписването на Нес още ми е странно  Thinking Както и да е ще излезе наяве  Peace Стискам палци на финала в Сеул дано наградата е при нас  Praynig Сега се връщам да ви чета  Peace

# 50
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 717
Запис в новата къщурка. Да си я изпишем с кеф.  Hug Hug Hug

# 51
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Започна повторение на втори епизод на сериала на Кадир....

# 52
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 488
Добро утро  Hug Hug Hug

Ееееее, ей това е фрагман като хората вече  Crazy
Хареса ми на мен, значи само Нихан да стане малко по серт и ще е супер сериала, инак му бия хикса ако е както в първи сезон. Емко, милия аз казах ли ви, че ще стане така  Laughing Сега не ми се търси да докажа, че бях писала как ще стане Емко инвалид, и тя ще седи при него от жал  ooooh!

# 53
  • Мнения: 21 906
Добро утро, сладурани  Hug Hug Hug Хубав ден на всички  Peace

Ирчок  Hug Heart Eyes много се изкефих на фрагмана и аз  Sunglasses
Кемо много серт гледаше на излизане от пандиза, едва ли е заради предстоящото бащинство  Joy

Днес ставали два месеца щастие  Hug



Да сложа пак грозничето ни   Crazy пу пу да не са му уроки  Mr. Green

# 54
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 488
Аааа Еве  Heart Eyes Hug толко бързо да научи за хамилето на Нихан, няма да стане . Ще има да ни мотат сума време докато научи, че е негово детето .

# 55
  • Мнения: 21 906
Сигурно е помислил, че е хамиле от моя човек  Joy Joy Joy Joy Joy

# 56
  • Дубай
  • Мнения: 3 683
Добро утро прекрасни  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ирка  HugHeart EyesЕве Heart Eyes
Една закуска от мен

На патроните

 Дълъг семеен живот и да продължат да се обичат така силно и страстно.

Аз па мисля че Кемал ще прекара Години в затвора тоест ще имаме скок във времето


# 57
  • София
  • Мнения: 13 573
Добро утро гълъбици  Hug Heart Eyes
Ирка  Hug  Еви  Hug  Иве  Hug
За всички които все още не са закусили


На Нес И Кадир пожелавам все така силно да се обичат и да дочакат заедно златната си сватба



# 58
  • Мнения: 1 869
Малко инфо за "новия" Кемал...

# 59
  • София
  • Мнения: 13 573
Бурак и Хилял в Сеул чакат евентуалното награждаване на Неслихан  newsm47 smile3503




Общи условия

Активация на акаунт