Деца – чудовища и толерантните им родители

  • 232 583
  • 3 490
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 12 374
Всяка дума ли се приема буквално тук,от уж пораснали жени,или трябва да влизаш в обяснителен режим за щяло и нещяло. Мисля,че на повечето им е ясно,че под "навсякъде",нямам предвид във всеки срещнат магазин,а в голяма част.
Твоето навсякъде явно е достъпно само за богопомазани,и там тигровите шарки са забранени със закон.
Не, богопомазаните висите по молове и зяпате леопардови шарении. Аз, както казах, купувам гащи на дъщеря си от малко, обикновено магазинче.

# 826
  • Мнения: 30 802
Навици за разпределяне на времето се градят с години, без думи. Затова сега за две седмици ще успее да научи новата програма- защото по принцип вече знае какво е време, как тече и как се решава какво да правиш.

Относно чантата- не вярвам да му отнеме повече от 2 седмици да научи цветовия код на три папки и да ги слага в чантата. Има си система, а децата много лесно учат системи и patterns.

Наистина има едно "навсякъде", което е различно за различните хора. Тия дни влязох в магазин от някаква странна верига и не разпознах повечето марки. Някакъв народен квартален маркет.

# 827
  • София
  • Мнения: 4 878
Каквото и бельо да е носила битата, дори без бельо да е била, това не може да служи като оправдание за гаврата, на която е била подложена. Какъв "аргумент" може да бъде бельото и защо изобщо се изтъква? Един вид, курвето си го е заслужило. А и не е задължително да се ходи с гащи. През лятото даже е по-хигиенично без, ако си с пола или рокля.

# 828
  • Мнения: 30 802
Не знам, за мен пак е нормализиране на ненормални неща. Тигров сутиен? Ок, всички го правят. Бързи кредити? Ми какво от това...

Ей така падат стандартите.

# 829
  • София
  • Мнения: 17 278
Не знам, за мен пак е нормализиране на ненормални неща.

Нормализиране на ненормални неща в случая е да говорим за шарката на сутиена, при положение, че има бито, насилено и унизено момиче.

Всъщност, не, не е нормализиране, а е лудост, чиста лудост и просто не мога да повярвам, че някой изобщо може да говори за това в контекста на тази новина.

# 830
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Купува се от който му харесва Таис.Никой не е длъжен да се съобразява с вкуса на другите! Но е малко нелепо да твърдиш че не си виждала,само от НМ мога да ти постна и рокли и клинчета и якета с леопардови десени.
Другия вариант е изобщо да не си спомняш че ги предлагат,защото не ги харесваш!
Спирам с това обсъждане,тъй като тигровите/леопардови шарки не правят чудовище от никое дете!

# 831
  • Мнения: 30 802
Шарките са снишаване на стандарта. Уж са нищо, но са малко пробивче. Както и тоя конфликт за секс и момчета между деца в 6 и 8 клас. Как изобщо им е стигнал акълът дотам? То дори не е подигравка със зубър, ами си е нещо като женско отмъщение от малки момета, които трябва да решават задачи и да ги държат у дома, а не да скиторят безнадзорни.

# 832
  • София
  • Мнения: 62 595
Стига с тези тигрови шарки, че се сещам за тигровите гащи или сутиен на Шантал.  Laughing Laughing

# 833
  • София
  • Мнения: 12 374
Не знам, за мен пак е нормализиране на ненормални неща.

Нормализиране на ненормални неща в случая е да говорим за шарката на сутиена, при положение, че има бито, насилено и унизено момиче.

Всъщност, не, не е нормализиране, а е лудост, чиста лудост и просто не мога да повярвам, че някой изобщо може да говори за това в контекста на тази новина.
Ами ние самата новина я дъвкахме, не виждам какво повече може да се каже. Всички сме възмутени и т.н., е и? Факт е, че на Ери, мен и още народ ни е направило впечатление, че момичето било без гащи и с едикакъвси сутиен. Което по никакъв начин не омаловажава инцидента. Но и някак седя и се питам, тва ли са днешните деца в 6-ти клас, егати.

Конкретно в случая съм съгласна с Мамасита.

# 834
  • София
  • Мнения: 17 278
Ясно, бе, Таис, разбирам те, и Мамасита разбирам, ама като се питаме това ли са децата в 6 клас, не е ли по-редно да си задаваме този въпрос спрямо насилничките, а не спрямо жертвата?

# 835
  • София
  • Мнения: 62 595
Кой знае какви глупости са измислили, родителите може дори да не знаят за въпросния сутиен и гащите. Децата умеят да се крият. Предполагам, че са били в една компания и боят е заради момче. А едно време момчетата се биеха за момичетата.

# 836
  • Мнения: 30 802
Това дори не са класически насилнички- това са преждевременно пораснали деца. На тая възраст нямаше да има бой, ако се занимаваха с неща за възрастта си и някой активно и строго следеше да го няма това преждевременно научаване на номера, които мога да си представя да си ги правят само махленски курвета на 20+, с боища и скубане.

# 837
  • София
  • Мнения: 62 595
Явно такава им е групичката.

# 838
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Като се питате как растат днешните деца, все ми изниква в главата един експеримент на Карбовски - сигурно сте го срещали, видеото е старо, но така ми се е запечатало, че страх ме хваща какво точно се случва с тези деца... видеото се казва нещо от сорта на " шок и ужас децата на България"... тъжно е и страшно...

# 839
  • София
  • Мнения: 17 278
" шок и ужас децата на България"  Laughing патетично  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт