Деца – чудовища и толерантните им родители

  • 232 561
  • 3 490
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 19 234
Скрит текст:
По логиката за цветовете
Всички ли блондинки са тъпи?
Всички ли червенокоси- нимфоманки
Всички тъмнокоси -добри съпруги?
Ако се съди и по музиката ,която хората слушат, значи мен ме имат за амфетаминов наркоман.
Не казвам,че чалгата не влияе , влияе на децата и то в доста грешна насока и не само като стил музика,по скоро живота и поведението на певиците.
В 5клас по мое време се правихме на Спайс гърлс да кажем. И това означава ли ,че не съм окей,щот спайските са англ.к*рвета?
Преди време водех спор в друга тема, че в музикално отношение чалгата си е просто вид музика и за някои събития - има място и оправдание. Но знам, че хората съдят по очевидното - какви са болшинството любители на чалгата.
А впрочем съм съгласна, че между Спайските и нашите фолкпевици няма огромна разлика, или поне нашите копират от Ники Минаж и Риана визията си.

# 871
  • София
  • Мнения: 12 554
Чалгата не е просто музиката. Тя никому нищо не прави.
Чалгата е това, което се внушава от изпълнителките, в клиповете и като цялостно послание.

Апропо далеч не става въпрос само за изпълнителките на Пайнер, Ара и т.н.
От известно време се питам КОЙ, по дяволите, НОРМАЛЕН родител би позволил на дъщеря си да изглежда като Гери Никол или другата варненска "Звьозда" - Дарина?!

# 872
  • София
  • Мнения: 12 374
Изобщо лично мен не ме вълнува ще ме съдят ли, какво ще ме правят.
Случи ли се нещо подобно с мое дете - ще измета района с тези две пикли.
Пък нека съм насилник след това. Пък нека ми се разтягат локуми за първата и втората буза.
Няма братче - око за око, зъб за зъб. Това е положението в тази държава с този лош матрял. Прав е Баце.

Тази измет, която слуша чалга и боготвори екстеншъните и подаряването на цици за абитуриентския бал, може да отгледа само уроди. Това е. Twisted Evil

P.S Извинете за патоса, но съм в Сатурнова дупка.
Същото мисля за изметта и аз.

# 873
  • Мнения: 3 390
Изобщо лично мен не ме вълнува ще ме съдят ли, какво ще ме правят.
Случи ли се нещо подобно с мое дете - ще измета района с тези две пикли.
Пък нека съм насилник след това. Пък нека ми се разтягат локуми за първата и втората буза.
Няма братче - око за око, зъб за зъб. Това е положението в тази държава с този лош матрял. Прав е Баце.

Тази измет, която слуша чалга и боготвори екстеншъните и подаряването на цици за абитуриентския бал, може да отгледа само уроди. Това е. Twisted Evil

P.S Извинете за патоса, но съм в Сатурнова дупка.
Разбирам те . Когато мернах за минутка репортажа по тв и аз
изпитах такъв бяс, че ми идваше да ги пребия тези говедца

# 874
  • Мнения: 46 505
От известно време се питам КОЙ, по дяволите, НОРМАЛЕН родител би позволил на дъщеря си да изглежда като Гери Никол или другата варненска "Звьозда" - Дарина?!
И на мен това ми прави впечатление. Децата-звезди по света са доста по-скромни, дори една Майли Сайръс, която я водят провокативна, на техните години беше примерно момиче.

# 875
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ето ви мат'рял по повода момиченцата и обличането им. Crazy
http://www.blitz.bg/news/article/445194

# 876
  • София
  • Мнения: 12 374
Ето ви мат'рял по повода момиченцата и обличането им. Crazy
http://www.blitz.bg/news/article/445194
Въх, Цеце  Shocked  Crazy

Все пак повечето хлапета не се обичат така, или поне аз не съм виждала. За щастие.

# 877
  • София
  • Мнения: 12 554
Ето ви мат'рял по повода момиченцата и обличането им. Crazy
http://www.blitz.bg/news/article/445194

Видях я вече.
Детето не е виновно.
Онази стрина с белите гащи е.

# 878
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ето ви мат'рял по повода момиченцата и обличането им. Crazy
http://www.blitz.bg/news/article/445194
Въх, Цеце  Shocked  Crazy

Все пак повечето хлапета не се обичат така, или поне аз не съм виждала. За щастие.
Повечето не, ама като имаш подобно нещо в волно или неволно в обкръжението си, хич не е добре.
Споменах вече за момиченцето в махалата, което обличат като лека жена. Така й комбинират дрехите, че само стискам плаци да няма педофили в махалата.
Къси панталонки малко до под дупето, които са прилепнали и ботуши леко тип каубойски до коляното. Нагоре потниче с тънки презрамки. Crazy Tired И така детето играе на площадката.
Всичките му дрехи и комбинации с тях са в този стил. Ужас.

# 879
  • Мнения: X
Изобщо лично мен не ме вълнува ще ме съдят ли, какво ще ме правят.
Случи ли се нещо подобно с мое дете - ще измета района с тези две пикли.
Пък нека съм насилник след това. Пък нека ми се разтягат локуми за първата и втората буза.
Няма братче - око за око, зъб за зъб. Това е положението в тази държава с този лош матрял. Прав е Баце.

Тази измет, която слуша чалга и боготвори екстеншъните и подаряването на цици за абитуриентския бал, може да отгледа само уроди. Това е. Twisted Evil

P.S Извинете за патоса, но съм в Сатурнова дупка.
Ми то хубаво ще изметеш района с тези две 'пикли' ,но какъв пример ще дадеш на собственото си дете и къде ще се озовеш ти самата след това?

Как ли пък няма да си оставя детето без майка за да се разправям с такива деца!
Преместване от площадки, у-ща и региони бих направила при пълната незаинтересованост към подобно насилие и никакви саморазправи. Децата ни попиват агресията, отношението и начините ни на справяне.

Сирен, честит ти първокласник! Добре дошла в отбора на майките с деца в училищна възраст!   bouquet


Ние умишлено търсехме по-строго у-ще с дрес код и деца от нашия район на живеене. Купихме си и къщата в този район с нарочна цел и обосновка. Не е супер строго у-ще както в девическите пансиони с униформи и само с момичета, но за гимназията сме избрали подобно у-ще като в началния курс съм готова при несправяне да се заема и с домашно обучение и частни учители по дадени предмети.

Преди няколко седмици си говорехме с мъжа ми как ние умишлено се стараем да сме по средата- нито да сме от биещите децата си при провинения родители и разхайтените лежерни западни европейци, страхуващи се да възпитават от страх от социалните. И успяваме засега.По средата сме.


В момента гледаме един сериал, който показва действителността на 60 и 70те години с остатъчни рудиментарни останки , които се наблюдават главоломно ускорени и в съвремието.

Нарича се 'Водолей' и всяка вечер след поредния епизод, се чудя коя е правилната линия на поведение и как по-точно да се подходи към едно дете за да не се стига до последващите събития.
Още търся отговори и предизвиква добри семейни дискусии.
 После ми попадна и темата и съвсем на място ми дойде дискутираното.  Peace



Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 18:47 от Анонимен

# 880
  • София
  • Мнения: 4 878
Ето ви мат'рял по повода момиченцата и обличането им. Crazy
http://www.blitz.bg/news/article/445194

Аз се загледах в друг мат'рял на същия сайт: http://www.blitz.bg/news/article/445137

"Елитна" баба по къси траурни гащи с прозирен потник, вдовица на М. Цонев.

# 881
  • София
  • Мнения: 12 374
Тва ако ни е "елитът", Бог да ни е на помощ.
Жената на Д. Цонев изглежда гротеско  Rolling Eyes

# 882
  • София
  • Мнения: 19 234
Тва ако ни е "елитът", Бог да ни е на помощ.
Жената на Д. Цонев изглежда гротеско  Rolling Eyes
Ами не е елитът, само според Блиц е така.
През.... ми е, че за поредна година сульо и пульо са там, плюс новите муцуни.
Само ми липсва 100-те манекенки, че и неговият син е там.
Чудя се как издържат децата на неизвестни хора, които се случва да попаднат там. Или и те бързо се омешват с голямото доброутро.

# 883
  • София
  • Мнения: 62 595
Изобщо лично мен не ме вълнува ще ме съдят ли, какво ще ме правят.
Случи ли се нещо подобно с мое дете - ще измета района с тези две пикли.
Пък нека съм насилник след това. Пък нека ми се разтягат локуми за първата и втората буза.
Няма братче - око за око, зъб за зъб. Това е положението в тази държава с този лош матрял. Прав е Баце.

Тази измет, която слуша чалга и боготвори екстеншъните и подаряването на цици за абитуриентския бал, може да отгледа само уроди. Това е. Twisted Evil

P.S Извинете за патоса, но съм в Сатурнова дупка.

И като нищо ще те осъдят и ще изгубите двойно - хем детето унижено и пребито, хем няма да има майка, защото тя ще е в затвора. Иначе те разбирам, на мен също това би ми дошло първо. Лошото е, че родителите на насилниците обикновено много добре се усещат как да се направят на жертви, и когато родител на набито дете реагира набивайки насилника, вече всички него го съдят, защото е възрастен, а е посегнал на дете, пък дори детето да е жестоко. Не е справедливо, но се получава така.

Дори да не позволява родителят щерката да изглежда като Гери-Никол, това не означава, че детето няма да го направи. Ще се крие, ще взема дрехи назаем и ще се преоблича - класика поне от наше време. Много родители предпочитат да отстъпят от страх, че може да си изгубят детето.

Сега гледам по новините историята с клипа. Психологът и той си изми ръцете. А той като е училищния психолог къде е блял? Едва ли това са първите прояви на тези училища.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 19:08 от Andariel

# 884
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ясно, бе, Таис, разбирам те, и Мамасита разбирам, ама като се питаме това ли са децата в 6 клас, не е ли по-редно да си задаваме този въпрос спрямо насилничките, а не спрямо жертвата?

Аз си задавам въпроса и за двете страни. В 6-ти клас са ме занимавали толкова различни неща от тези, които май занимават днешните шестокласници, че се чувствам като безвъзвратно остаряла форма на живот  Tired

Глупости пък ти! Не те ли е занимавало какъв точно сутиен да си купиш и колко къса поличка да си сложиш, за да се види, че си без гащи...

Марийче, радвай се, че имаш син, но да те светна, че и там има тигрово. Има и без гащи.

Общи условия

Активация на акаунт