Деца – чудовища и толерантните им родители

  • 232 576
  • 3 490
  •   1
Отговори
# 885
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ето ви мат'рял по повода момиченцата и обличането им. Crazy
http://www.blitz.bg/news/article/445194
Въх, Цеце  Shocked  Crazy

Все пак повечето хлапета не се обичат така, или поне аз не съм виждала. За щастие.

Нещо недоумявам. 30 годишна дама с дете на ДЕСЕТ, в ПЪРВИ клас? Тия от Блиц да се застрелят с телбод.

# 886
  • София
  • Мнения: 62 595
Познах, че цялата работа е била заради момче.
Момичето не беше с пола, а с къси панталонки. И не е първата, нито последната, която е без бельо. Спомням си култова тема тук за ходенето без бельо лятно време.

# 887
  • Мнения: X
Андариел, нека правим разлика все пак между дете на 11-12 години без бельо на публично място и зряла жена без бельо у дома си.  Peace

# 888
  • София
  • Мнения: 62 595
Няма никакво значение на колко годиние - възрастни жени го правят и не се стесняват, а какво да говорим за момиче в началото на пубертета. Или за котки и кучета може, а за прасета не може! Wink Wink

# 889
  • out of space
  • Мнения: 8 573
В шести клас девойка без бельо не е ОК.
Някой да мисли обратното?  Thinking

# 890
  • София
  • Мнения: 62 595
Може и зайка й така да ходи, какво се вторачихте в гащите!

# 891
  • Мнения: 9 355
В шести клас девойка без бельо не е ОК.
Някой да мисли обратното?  Thinking
Не. Ама, какви са тези 14 г. шестокласнички? Те колко пъти са повтаряли? По мое време 6 клас бяхме на 12 г. или 11 г., ако си тръгнал на 6 години.
Въобще не мисля, че в училище е мястото да се носят тениски с надписи "Sex" и други подобни провокативни надписи. Като толкова искат да си ги носят извън училище.

# 892
  • София
  • Мнения: 5 198
Скрит текст:
сега съм на огромна квартална площадка. Всички деца се забавляват,играят, не се бият,не чувам обиди. Няма мрънкащи,няма неолиберални или супер строги родители. Цяри ред в детския хаос.
Само една група от 4-5 "разваля" обстановката и са пуснали бясна чалга... Всичко е добре . радвам се.

# 893
  • София
  • Мнения: 4 878
Ето ви мат'рял по повода момиченцата и обличането им. Crazy
http://www.blitz.bg/news/article/445194
Въх, Цеце  Shocked  Crazy

Все пак повечето хлапета не се обичат така, или поне аз не съм виждала. За щастие.

Нещо недоумявам. 30 годишна дама с дете на ДЕСЕТ, в ПЪРВИ клас? Тия от Блиц да се застрелят с телбод.

Никъде не пише, че детето е в първи клас.

# 894
  • Мнения: 1 262
Какво значение има какъв цвят е сутиена и има ли гащи. Защо да не е ок, ако е без гащи. Съпругът ми например цял живот е ходил без. Майка му колкото и да се е опитвала, не е успяла да му го наложи. Синът ми също има такива наклонности, въпреки, че аз съм по настоятелна да носи, а е на 5. Кава ми, че му пречат, убиват и т.н. Каквато и да е причината да е с леопардов сутиен и без гащи, едва ли се е барнала така, защото е знаела, че ще я събличат точно този ден. Ако беше с прашки, по-малко шокиращо ли щеше да е? И да не се правим на луди. Навсякъде по магазините има подобни десени на сутиени за тийнове. Също по моловете спокойно можете да намерите прашки за 5-годишни момиченца. Така че не е чудо невиждано. Аз лично не виждам нищо лошо в цвета на сутиена. Но както се опитвам да кажа, нито сутиена е толкова важен, нито гащите. Дори и с жартиери да беше тръгнала, проблема щеше да си е нейн и на нейните родители. НИКОЙ няма право да и посяга и да я унижава по този начин. Независимо с какво се е облякла и дали е правила секс с някое момче. И за разлика от нея, тези момичета, които я нападнаха ще останат скрити. Ако някой, някога извърши подобно действие с някое от децата ми, ще му го върна стократно. И бой ще яде и ще се разнася точно толкова голо по улиците и фейсбука, колкото моето дете. Ще я унижа многократно и стократно и ще и дам да разбере, че ако още веднъж посегне на детето ми, ще я лежа. Ако ще най-голямата ку...ва на класа да е това момиче, ми стана много жал за него. И за това, че е тормозена многократно, а явно не разчита на родителите си да я защитят и не е споделила с тях. Самият факт, че чинно се подчиняваше на тези момичета, говори колко много я е страх от тези девойки. За мен адекватно действие на държавата би било една много хубава и солидна сума - глоба за родителите на въпросните нападателки. Педагогоческа стая и досие, както и изключване от училище. Разходката в затвора също ми хареса като идея.

# 895
  • Мнения: 9 124
В шести клас девойка без бельо не е ОК.
Някой да мисли обратното?  Thinking
Не. Ама, какви са тези 14 г. шестокласнички? Те колко пъти са повтаряли? По мое време 6 клас бяхме на 12 г. или 11 г., ако си тръгнал на 6 години.
Въобще не мисля, че в училище е мястото да се носят тениски с надписи "Sex" и други подобни провокативни надписи. Като толкова искат да си ги носят извън училище.
Битото момиче е шестокласничка. Биещите са на 14г. и май са от един квартал. Станало е преди седмици дори. Битото момиче сменя училището , но и в новото не се появява. Клипът май е станал хит в мрежата. Скарали са се за момче, гадже на по-голямата и малката уж го отнема (чух нещо за секс обаче в клипа- на 12г си е ...то бива-бива, но..) Малката имала прояви казват другите деца, ако е вярно. В Студентски град казаха, че е станало.
Съгласна съм с психолога за клиповете и постъпките. Докато се харесват такива неща в мрежата ще се разпространяват все повече и търсят поводи да се хвалят с насилие. Вместо да  докладват и да се спират , гледащите ги харесват(( Много унизително, изобщо не ми е смешно и комично, без значение причината за насилието.

# 896
  • Мнения: 46 508
На повечето места пише, че е на 14, а те на 15.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1605973

6 клас са 10-12 годишни.

Някъде има грешка.

# 897
  • Мнения: 9 124

12 годишни са шестокласниците
на 10 са в 4 клас
По-големи с 2 години са побойничките. Някакво момче уж искало да я защити  и т.н. Не за пръв път ставало това. Имаше репортаж по новините , даваха и новото училище , където не е отишла обаче.
Объркани деца, но това ще даде отражение в бъдеще на психиката на момичето . Учуди ме, че повечето деца са гледали клипа дори в новото училище и се знаеше кое момиче чакат.
Не знам , но аз съм потресена, някак лесно и с насмешка се приема такава жестокост, сякаш е нормално. Майката на пострадалата също не ми се видя много разтревожена , аз бих нападнала и съсипала всичко наред от деца до президент значи. Това момиче било с по-леко поведение  пък едните се изказаха или аз не разбрах. Къде отиваме, а се присмиваме на циганите((( Като знам, че копират едно от друго и средата как влияе, заради едни дето не си обръщат внимание на децата пропадат добри и възпитани деца , ясно защо. Те са по-наивни, доверчиви и изобщо ...една грешна стъпка , един нездрав интерес и...не искам да го мисля направо((
А сега и на това попаднах. Може би не е за тази тема , но .. И момченцата не са пожалени . Трябват закони , при това действащи. И пак клипове правени, и пак деца унижавани при  момчетата може и за цял живот((
http://bez-cenzura.eu/ekskluzivno/vnimanie-vizhte-go-tozi-pedofi … uk-i-gi-iznasilva

Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 22:15 от fanfanito

# 898
  • Мнения: 46 508
Дъщеря ми е 6 клас. На 11 и 12 са тръгналите на 7 г., на 10-11 тръгналите от 6-годишни в 1 клас.

Момчето не е искало да я защити, а е снимало. Уж да й дадат урок,опитвали се да я превъзпитат... Оправдания.

# 899
  • София
  • Мнения: 62 595
Да се върна на темата - то и с шамарите така - уж да превъзпитат, да дадат урок за лошото поведение...

Общи условия

Активация на акаунт