Деца – чудовища и толерантните им родители

  • 232 594
  • 3 490
  •   1
Отговори
# 1 050
  • София
  • Мнения: 12 374
А литературата, и тя ли е цялата джънк и въпрос на "мода"  Thinking

# 1 051
  • Мнения: 30 802
Каква ти литература- само учебници! По неврология!

# 1 052
  • Мнения: 14 478
А литературата, и тя ли е цялата джънк и въпрос на "мода"  Thinking
Представям си я Анди да чете Буковски? Ау,аууууу.
Особено "Записки на стария мръсник... Mr. Green"

# 1 053
  • София
  • Мнения: 5 198
http://nova.bg/news/view/2016/09/15/159213/един-учител-с-повече-татуси-от-броя-на-учениците-в-класа-му-видеоснимки/
От фейсбук.
Какво мислите за този учител?
Между другото онзи ден излязох с две учителки /от първи до четвърти клас/,които слушат чалга,но пък много обичат децата и са добри класни според благодарствените думи на родителите.

# 1 054
  • Мнения: 14 478
http://nova.bg/news/view/2016/09/15/159213/един-учител-с-повече-татуси-от-броя-на-учениците-в-класа-му-видеоснимки/
От фейсбук.
Какво мислите за този учител?
Между другото онзи ден излязох с две учителки /от първи до четвърти клас/,които слушат чалга,но пък много обичат децата и са добри класни според благодарствените думи на родителите.

Ако и родителите слушат чалга нормално...Лайфстайл и простотия.
 Аз не бих останала с добро впечатление от който и да е, ако ми каже, че любимата му музика е чалга.

А за учител слушането на чалга е признак на ниска култура. Но като се вземе в предвид какви влизат в Педагогическия и с какъв бал го смятам за нормална част от деградацията на обществото ни.

# 1 055
  • sofia
  • Мнения: 8 936
А литературата, и тя ли е цялата джънк и въпрос на "мода"  Thinking
Този елемент (модния) като че ли е позасилен последните години.
Пример: обичам поредици, ама да имат край, ебаси......то и със сериалите същата работа - започва добре и интригуващо и в един момент се превръща в 24596 епизод на Дързост и красота.
Ясно е, че изобщо няма да прочета поредната книга за Хари Потър (примерно).....това ми избълва като реклама сайта, от който поръчах учебни тетрадки......може и на тази тема се "упражним"  Laughing

# 1 056
  • Мнения: 14 478

Изобщо нямам и намерение да чета Хари Потър.
Човек трябва да може да подбира в днешни времена, иначе се превръща в зомби.

# 1 057
  • София
  • Мнения: 19 249
http://nova.bg/news/view/2016/09/15/159213/един-учител-с-повече-татуси-от-броя-на-учениците-в-класа-му-видеоснимки/
От фейсбук.
Какво мислите за този учител?
Между другото онзи ден излязох с две учителки /от първи до четвърти клас/,които слушат чалга,но пък много обичат децата и са добри класни според благодарствените думи на родителите.
И оцеля без морални поражения?
Нищо против учителЯ, колкото повече мъже - толкова по-добре в тази феминизирана не за добро професия.
Както и вече известният МинА Илиев, макар вчера по тв да не ми хареса разкопчаната на гърдите риза, но си имаме друга тема за това.

vesi1, ХП приключи. Роулинг има и други книги за възрастни под името Галбрейт, ако не бъркам, и май стават за четене.

# 1 058
  • Мнения: 14 478
Татуираният учител ми харесва.  Обичам нестандартни хора.

# 1 059
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз имах колежка в университета емо, рядко мил човек. После роди две деца и мина на по-тежка музика.

Какво означава мода в случая, Андариел? Ето аз харесвам еднакво Лист и Туул, кое точно е модното в тях?? Мода са, да речем, Спайските, или Бритни Спиърс. Има ги няколко години, после хоп, и забрава.

Означава, че днес може да харесва едно, а утре друго, а най-често предпочитанията се менят с гаджето или компанията. Опитвам се да им кажа да не приемат твърде близко до сърцето определен тип музика и супкултура, за да не се вживеят твърде много. То, това е проблемът - твърдите фенове са последователи, докато прасетата като мен могат да ядат една музика и да пият друга, а и да сменят ястията без проблем.

# 1 060
  • Мнения: 46 508
Не мога да приема за нормално учител да ходи с разкопчана до пъпа риза, независимо мъж ли е или жена. Както и да носи на ръце деца в училищна възраст и да ги целува, пак без значение от пола.

# 1 061
  • Мнения: 14 478


Означава, че днес може да харесва едно, а утре друго, а най-често предпочитанията се менят с гаджето или компанията.
Това е признак на слаб характер, освен на липса на култура.  Това може да се приеме при млади хора, но пак избора на компанията винаги върви и с предпочитания стил музика.


 То, това е проблемът - твърдите фенове са последователи, докато прасетата като мен могат да ядат една музика и да пият друга, а и да сменят ястията без проблем.
Веднъж да кажеш нещо вярно.
Прасетата могат да ядат всичко-е, не всичко. Ако им дадеш злато и не го познават-тъпчат го.

# 1 062
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Е, Гери, не така де!

Вярно, че може да се тълкува и по този начин.
Моят мъж използва израза "двуредов самонагаждащ се лагер"....аз съм малко тази серия.

# 1 063
  • София
  • Мнения: 19 249
Не я закачай на тема комунизъм и чалга, а може би и мигранти.

Златото за прасетата няма стойност. А заради злато хората са натворили безброй простотии.
Ако следваме примера на изпълнителите, метълите не могат да се похвалят с богоугоден начин на живот.

# 1 064
  • Мнения: 14 478
Е, Гери, не така де!

Вярно, че може да се тълкува и по този начин.
Моят мъж използва израза "двуредов самонагаждащ се лагер"....аз съм малко тази серия.
Към чалгата можеш ли се нагоди?
Аз не мога.  Някои неща не ги умея-признавам си без бой.

Златото за прасетата няма стойност. А заради злато хората са натворили безброй простотии.

Те затова са хора.  И това им е интересното.

Общи условия

Активация на акаунт