Цветолечението на д-р Бах - 9

  • 116 764
  • 787
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 757
Благодаря  bouquet

# 16
  • Мнения: 75
Привет на всички  имам дете на 3 гд.и скоро тръгна на градина от скоро ходихме на хомеопат и ни даде капки на Бах не знам какви са но са за хиперактивнос нервност агресия.....моля ако някой знае какви са капките да ми пише..

# 17
  • Мнения: 5 582
Не може да гадаем,попитай хомеопата.
Привет на всички  имам дете на 3 гд.и скоро тръгна на градина от скоро ходихме на хомеопат и ни даде капки на Бах не знам какви са но са за хиперактивнос нервност агресия.....моля ако някой знае какви са капките да ми пише..

# 18
  • Мнения: 6
Здравейте. Съвсем ново ми е всичко около цветолечението. Чудех се защо има такава съществена разлика в цените на есенциите на д-р Пашкулев и чужбинските. Вие от кои купувате?

# 19
  • Мнения: 5 582
за които ни стигнат парите Simple Smile

# 20
  • Мнения: 52
Бихте ли ми казали нещо за комбинацията от трепетлика, червен кантарион, конски кестен, повет, габър и хрущялка на едно ?

# 21
  • Мнения: 5 582
Бихте ли ми казали нещо за комбинацията от трепетлика, червен кантарион, конски кестен, повет, габър и хрущялка на едно ?
Прочети характеристиките на отделните цветя тук:
http://dpashkulev.info/produkti/techni-formi/745-genotipni-produkti

Комбинацията показва,че лечителят е преценил нуждата им .

# 22
  • Мнения: 52
Бихте ли ми казали нещо за комбинацията от трепетлика, червен кантарион, конски кестен, повет, габър и хрущялка на едно ?
Прочети характеристиките на отделните цветя тук:
http://dpashkulev.info/produkti/techni-formi/745-genotipni-produkti

Комбинацията показва,че лечителят е преценил нуждата им .
Благодаря! Попитах, защото някъде из темите бях чела, че не е хубаво повече от три, а тук са много. Иначе лекувам страх, започнах с рескю и сега това.

# 23
  • Мнения: 1 894
до 7 есенции могат да съставляват една комбинация. Трудно се прави комбинация от 3 на възрастен човек, макар че е хубаво да са по-малко.

Според мен тази комбинация е за нещо повече от страх, но предвид питането ти е, изглежда добра. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 19
Здравейте. За капките на Бах научих преди 2 дни. Реших да се запозная с тях и предназначението им,но колкото повече четох,толкова повече се обърках и сега не знам точно какво да си забъркам.
 Ако може да дадете някакъв съвет ...
Става въпрос за тревожно-депресивно разстройство.

На теста си определих есенции: 6 ,19,20,21,35 и 37.
Тези са най-открояващи.Имам и други с по два отговора,но прочетох,че трябва да са до 7 есенции.
Това подходяща комбинация ли е ?
Някакви предложения ?
Благодаря.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 740
Моето лично мнение е ,че теста не обхваща всичко .Прочети характеристиките на цветята ,за да се ориентираш по-добре  Peace

# 26
  • Мнения: 19
Моето лично мнение е ,че теста не обхваща всичко .Прочети характеристиките на цветята ,за да се ориентираш по-добре  Peace

А по принцип имат ли ефект ?

# 27
  • Страната на приказките
  • Мнения: 367
Ако нямаха ефект, щяха ли да са изписани 8 теми досега?  Peace

# 28
  • Мнения: 19
Ако нямаха ефект, щяха ли да са изписани 8 теми досега?  Peace

За това и реших да пробвам,но както по горе споменах-обърках се в това каква да ми бъде комбинацията. За това и реших да попитам  bouquet

# 29
  • Мнения: 5 582
Ако не се ориентираш-има бахови терапевти;сайтове,които приготвят и правят консултации. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт