Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 септ. 2016, 17:59 ч.

Цветолечението на д-р Бах - 9

• 68 392
  • 467
  •   1
Отговори
# 450
Здравейте. Ползвах комбинация от 7 есенции от Aspen. Първият ден се чувствах леко и добре,но впоследствие се появиха различни болки в корема, главата ,стягане вляво и най-вече в областта на гушата,понеже имам Хашимото.Въпросът ми е дали тази нетърпима болка в гушата ще отмине и дали не е по-добре да сменя комбинацията с 2-3 есенции само.Ако някой има мнение...

# 451
  • Бургас
Аз бих ги махнала.Слушай тялото си и интуицията си.

Агримони и аз никога не съм го взимала, не се идентифицирам изобщо, въпреки, че и в такъв случай е хубаво добре да го проучим, защото е възможно да отхвърляме част от себе си отхвърляйки тези качества, да не се гледаме обективно.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 07:43 от Галчудо

# 452
Да,и аз така реших.Спрях ги,но остана стягането в сърдечната област,нещо като напрегнатост.Тежко въздишам.Дали ще отмине?

Да,мисля,че покривам описанието на агримони.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 08:15 от AnMary

# 453
  • София
Да,и аз така реших.Спрях ги,но остана стягането в сърдечната област,нещо като напрегнатост.Тежко въздишам.Дали ще отмине?

Има и възможност точно в това място да е имало блокаж на енергия и при започване приема есенциите да са достигнали до там и да са довели до раздвижването й, което е първата крачка към изчистване на натрупаните негативи.
Не вярвам, че цветята може да причинят болка, може би си е била там и започва да излиза на повърхността, и сте я усетили.
На Ваше място бих изчакала няколко дни или седмици и бих опитала отново.
Пожелавам точен избор при взимането на решение за терапията Ви!

# 454
Според мен може да е лечебна криза , при доста хора се случва . В началото симптомите се засилват , но след няколко дни отшумяват .Рескю капките  помагат в този период .

# 455
Здравейте.Искам да отбележа, че днес съм по-добре.Вчера бях взела рескю 2 капки и явно това ми засили кризата.Но днес ми е по-добре.Не знам при вас как е,но мен ме болят всичко.Искам да попитам при всяка смяна на комбинация ли се получават някакви кризи?

# 456
Обикновено са меки и плавни нещата,но усещанията все пак са индивидуални,а зависи и от комбинацията

# 457
  • Бургас
За втори път чувам на някой да не му понасят капките и да има такива реакции.Ти взимаш ли някакви медикаменти?
Може да опитваш една по една да ги взимаш за да разбереш коя ти действа така.

# 458
За втори път чувам на някой да не му понасят капките и да има такива реакции.Ти взимаш ли някакви медикаменти?
Може да опитваш една по една да ги взимаш за да разбереш коя ти действа така.
Да.Пия антидепресант и флуанксол.Също и еутирокс.Видях,че Слабоногата го дават за хиперфункция на жлезата.При мен е хипо.Може да има връзка.Бях я включила в комбинацията си.Но наистина май едно по едно е по-добре.

# 459
  • Бургас
И при другия човек беше в комбинация с АД и подобни.Явно изкарват всичко подтиснато навън.Не знам дали може човек да издържи такава лечебна криза и изобщо дали е съобразно.

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 11:34 от Галчудо

# 460
През последните месец- два се чувствам изключително изнервена - всички ме дразнят Disappointed

Мисля да си взема Impatiens за припряност.
Но се замислих - за раздразнителност и избухливост Holly ли е есенцията? Има ли друга, по- подходяща?
Cold Sweat

# 461
През последните месец- два се чувствам изключително изнервена - всички ме дразнят Disappointed

Мисля да си взема Impatiens за припряност.
Но се замислих - за раздразнителност и избухливост Holly ли е есенцията? Има ли друга, по- подходяща?
Cold Sweat

Holly е по-скоро за гняв, ненавист, отмъщение... от тоя род чувства. Може би  Cherry Plum /Дива Джанка/ ще е по-добре.

# 462
благодаря Flowers Hibiscus

# 463
Здравейте! Може ли да приемам едновременно чай от жълт кантарион и капките на Бах?

# 464
Може,няма ограничения.

Общи условия

Активация на акаунт