Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Цветолечението на д-р Бах - 9

• 76 565
  • 531
  •   1
Отговори
# 525
Здравейте, много се чудя дали сама да си предпиша капки на Бах или да отида при специалист.
Прочетох наскоро добри отзиви за д-р Даниела Карабелова. Дали някой е ходил при нея и може да даде отзиви?
Или ако си ги предпиша сама - от къде да ги купя? Видях един сайт, в който пишеше, че при тях са "истинските капки". Кои са истински? Има ли "неистински"?

# 526
Д-р Карабелова е прекрасна-и като специалист,и като човек. Като лекар има холистичен подход към пациента,от който Бах-терапията е само малка част. Аз бих й се доверила.
Иначе асистента на Д-р Пашкулев приготвя и комбинации,ако решите да си ги определите сама. Има и сайтове.
Успех !

# 527
  • Бургас
Момичета, здравейте. Със сигурност сте много по-запознат от мен и ще имам нужда от вашата помощ. От 2 седмици синът ми, 3.9г започна да има проблеми в градината, станал е много непокорен, тропа с крака, тръшка се, хвърля, когато му казват да се включва в заниманията на деня. Отделно е започнал да удря или бута децата, започна да посяга  на нас. След големите драматизми, докато го приберем вкъщи, след окло 15 мин е съвсем друго дете, гальовно...пак своенравно, но това, което се случва там го няма у нас. Говорихме с госпожите, опитват да го успокояват, но нещо се случва там, което го обръща на180 градуса. Ще опитам да търся помощ с капките и ще посетим детски псхилог - наша приятелка, да го погледне обективно и като странично лице. Наясно сме, че той расте, развива се, но поне удрянето на децата искаме да пресечем, агресията му да успокоим.

# 528
  • София
Prayer, преписвам директно от книгата на Барбара Мацарела:
АГРЕСИЯ
- при скрита злоба, яд, ревност - Holly
- жажда за власт - Vine
- напрежение, гняв, избухване - Cherry plum
- страст към критикуване - Beech
Вие най-добре може да прецените какъв е случаят при него.
Успех при избора!

# 529
Здравейте, момичета
Дали има подходящи есенции за десцензус на влагалищните стени ?..предна и задна стена  се смъкват и усещам размекване вместо стягане в тази зона.Причината е отпускане на съединителната тъкан на мускулите там .

# 530
Капките действат основно на психично и емоционално ниво, т.е. проблеми породени на тази основа. На такива чисто физически симптоми не мисля, че могат да въздействат.  Но нека и другите да се изкажат.

# 531
  • Бургас
Руми, в нашия град една инструкторка предлага вагитон-някаква гимнастика ли е, с уред ли е, не знам точно, но точно с такива цели рекламира, че е.Напиши вагитон и ще ти излезе студио София  в Бургас.Може да се свържеш с нея.

Общи условия

Активация на акаунт