Юнски мами 2017 - добре дошли

  • 43 863
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
Ние май ще се разминем с бебето.  Sad Пила съм Итраконазол точно по време на овулацията, и това е голям риск.

Но е възможно всичко да е наред, нали? Дано да е така!

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Възможно е, но никой не може да каже със сигурност дали ще е така.

# 17
  • Мнения: 126
Здравейте, момичета. И аз се записвам, въпреки че вчера видяхме само плодния сак, тъй като е рано още, но ако всичко е наред ми определиха 2 юни като термин. Успех на всички ! bouquet

# 18
  • Мнения: 125
Rois, дано вземете най-правилното за Вас решение, каквото и да е то!  Hug Не знам колко е скъп този тест, но ако не е непосилна сумата, определено ще си струва. А, ако решите да пробвате отново да си правите бебе бъди  сигурна, че щом  бебето е станало веднъж пак ще стане. Ние първото ни дете го чакахме няколко години. Сега забременях седем месеца след раждането на малката, докато организмът ми още не се беше възстановил  и то без да съм го планувала.

# 19
  • Айтос
  • Мнения: 358
Ройс, защо не поискаш и друго мнение? Че даже и две? Не знам какъв е този препарат, но си мисля,че яйцеклетката, ако си е узряла нормално трудно би и въздействало нещо. А имплантацията е около 10дни след овулация и би следвало организма да се е поизчистил. Просто разсъждавам на глас.

# 20
  • Мнения: 80
Ние първото ни дете го чакахме няколко години. Сега забременях седем месеца след раждането на малката, докато организмът ми още не се беше възстановил  и то без да съм го планувала.

Леле, много малка разлика ще имат Simple Smile Горките вие  Hug bouquet

# 21
  • Айтос
  • Мнения: 358
Ние каката я правихме 1,5г като от самото начало бях по клиниките и с една шепа хапчета на ден. Сега това го направихме едва ли не от първия път Simple Smile Разликата ще им е 1г и 10м

# 22
  • Мнения: 125
Funny-bone, година и четири месеца. Все едно две бебета, само дето едното няма да може да се забавлява още само, а другото тъкмо ще е проходило. Опитвам се да си го представя, но все още не мога, хахах.  Hug  Praynig 
Red_Iff, по естествен път ли се роди каката?

# 23
  • Мнения: 80
При нас разликата ще е 2г и 3м (ако всичко е наред, разбира се) и не знам как ще се справям, а с по-малка разлика хич не ви завиждам, Dron, Red_Iff Wink

# 24
  • Айтос
  • Мнения: 358
Funny-bone, година и четири месеца. Все едно две бебета, само дето едното няма да може да се забавлява още само, а другото тъкмо ще е проходило. Опитвам се да си го представя, но все още не мога, хахах.  Hug  Praynig 
Red_Iff, по естествен път ли се роди каката?

Да, много държах да е естествено, защото такива ни бяха плановете, че не сме първа младост Simple Smile

# 25
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Честита ви радост, момичета! Виждам, че ще има и при вас породени бебета. Миналата година по това време бях в паника какво ще правя. Сега се наслаждавам на макс на двете си дъщери! Ще се справите, само вяра трябва. И някоя чаша вино за нервите  Laughing Лека бременност, че бързо ще мине!

# 26
  • Мнения: X
Здравейте, момичета  Grinning.
В неделя, 02.10. направих кръвен тест и се потвърди бременност след успешна инвитро процедура със замразен трансфер на 20.09.
Много е рано, но пък мернах темичката и реших да се присъединя, надявам се всичко да е наред и бременността да протече гладко, без усложнения и проблеми  Praynig.
Дано при всички ни е така.

# 27
  • Мнения: 10 685
Честито, ЖанаGrinning
На мен пък точно преди година на днешния ден ми беше пункцията, на 10-ти октомври - трансферът, а на 19-ти ме зарадва едно хубаво число на ЧХГ  Grinning
Лека и безпроблемна до пухкавия финал ти желая!  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: X
Благодаря ти много, Happy Mijjj ツ   Hug Heart Eyes

# 29
  • Айтос
  • Мнения: 358
Добре дошла, Жана! Вярвам,че всичко ще е наред  Hug
е

Общи условия

Активация на акаунт