♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Женени ~♡ Тема 45

  • 66 245
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 290
Добро утро! За новата тема  bouquet!
Фрагмана е хубав, но не очаквах гадината Неро да има наглостта да се яви пред Йомер. Разби живота и на племенника си и на едно момиче, което бе принудено да приеме предложението и за да спаси тъпия си брат. Странен ми е Йомер-не и ли е интересно къде е бил една година и какво е правил. Защо трябва да и е интересно? Той е направил избора си, заминал е, анулирал е брака им. Предполагам, че тя не се противила на решението му, защото знаеше, че това е цената, която плаща за лъжата си. Страховете и станаха реалност, той замина и я изостави. Не наказа родата си, наказа нея. Реши да избяга и го направи. А тя какво трябваше да направи? Да хукне след него? Да го пита къде беше? Решил-заминал, решил-върнал се, всеки прави избор в живота си. Той е направил своя, избрал е гордостта. Живота  си продължава, с Йомер или без него. Можел е да не анулира брака, да избяга и да мисли, да страда и да обвинява всички. Безотговорно е, при условие, че са консумирали връзката си. Думите на Дефне в началото на серията са много точни-всеки в живота си е изправен пред кръстопът и трябва да вземе решение в коя посока да продължи, всеки от тях двамата е решил, но тя е осъзнала, че втори шанс не съществува, а той тепърва ще го разбере.       
Нериман отново започна интригата, като въвлече Памир. Парите, вилата, богатството на Ипликчи-готова е на всичко за да ги има. Готова е отново да разбие живота на Дефне за да постигне целите си.
Йомер каза на Синан, че къщата в Рим остава, не се знае какво ще се случи, и това ме навежда на мисълта, че може и да замине отново. От всички, които в една или друга степен знаеха за интригата на Неро и взеха участие в нея, го отнесе само Дефне. Кого наказа Йомер, като замина? Видяхме на годежа как реагира на дядо си, колко беше студен и жесток с Дефне. Предполагам, че на сватбата се е случило същото.

# 16
  • Мнения: 9 540
Ако не беше Синан да го "измъкне" от Рим, сигурно още щеше да си страда по царски под откритото римско небе да се самонаказва с различна мома всяка вечер  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

То едно наказание е било... ще види сега той на какво му се вика страдание  Naughty Naughty Това в Италия песен ще му се види  Mr. Green Mr. Green

Добро утро! За новата тема  bouquet!
Фрагмана е хубав, но не очаквах гадината Неро да има наглостта да се яви пред Йомер. Разби живота и на племенника си и на едно момиче, което бе принудено да приеме предложението и за да спаси тъпия си брат. Странен ми е Йомер-не и ли е интересно къде е бил една година и какво е правил. Защо трябва да и е интересно?
Скрит текст:
Той е направил избора си, заминал е, анулирал е брака им. Предполагам, че тя не се противила на решението му, защото знаеше, че това е цената, която плаща за лъжата си. Страховете и станаха реалност, той замина и я изостави. Не наказа родата си, наказа нея. Реши да избяга и го направи. А тя какво трябваше да направи? Да хукне след него? Да го пита къде беше? Решил-заминал, решил-върнал се, всеки прави избор в живота си. Той е направил своя, избрал е гордостта. Живота  си продължава, с Йомер или без него. Можел е да не анулира брака, да избяга и да мисли, да страда и да обвинява всички. Безотговорно е, при условие, че са консумирали връзката си. Думите на Дефне в началото на серията са много точни-всеки в живота си е изправен пред кръстопът и трябва да вземе решение в коя посока да продължи, всеки от тях двамата е решил, но тя е осъзнала, че втори шанс не съществува, а той тепърва ще го разбере.       
Нериман отново започна интригата, като въвлече Памир. Парите, вилата, богатството на Ипликчи-готова е на всичко за да ги има. Готова е отново да разбие живота на Дефне за да постигне целите си.
Йомер каза на Синан, че къщата в Рим остава, не се знае какво ще се случи, и това ме навежда на мисълта, че може и да замине отново. От всички, които в една или друга степен знаеха за интригата на Неро и взеха участие в нея, го отнесе само Дефне. Кого наказа Йомер, като замина? Видяхме на годежа как реагира на дядо си, колко беше студен и жесток с Дефне. Предполагам, че на сватбата се е случило същото.

+1 за всичко, но не знам защо реши, че тя се е изправила пред него  newsm78 Аз имам чувството, че той е отишъл при нея  Thinking Thinking
Странен е Йомер, наистина... не е толкова студен, не е толкова дръпнат... Любовта променя, за добро или за лошо  Peace Peace

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 09:18 от tempestad

# 17
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568

# 18
  • Мнения: 1 288
Ох бе Crazy
Добро утро Hug
За Любовта още не е ясно кой пред кого се изправя и какво иска от другия, но пък за сега ми харесва включването на Сечко/Памир ще има огън, пък ако вземе, че наистина се влюби ще е още по забавно...
Нерито си е такава, безочлива,  импулсивна първо действа, после мисли и съжалява....

# 19
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Ако не беше Синан да го "измъкне" от Рим, сигурно още щеше да си страда по царски под откритото римско небе да се самонаказва с различна мома всяка вечер  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

То едно наказание е било... ще види сега той на какво му се вика страдание  Naughty Naughty Това в Италия песен ще му се види  Mr. Green Mr. Green



Темпи   Hug Heart Eyes джанъм, той явно така разбира наказанието  Peace. За мен точно чрез бохемския си начин на живот се е наказал. Избрал е гордостта, но нима един горд със себе си и постъпките си човек, би могъл да потъпква по подобен начин гордостта си? Че защо тогава не я потъпка в името на любовта? Да, задоволявал е нагона си, всяка вечер с различна жена в леглото си   Crossing Arms, наказва сърцето си, затваря се за външния свят, не иска любов, не иска връзка с друга - добре, негов си е избора! Но най-малко има право сега да изправи пред Дефне, сякаш паднал от небето, да разбие отново сърцето й на парчета, които едва е успяла да събере на едно място, но които парчета няма го направят цяло, да й търси сметка и да я пита- не била ли мислила за него! За по-добре не й каже той кака мислише за нея. Защо не й каже, че не е излизала от ума и сърцето му  Naughty ама иначе се утешаваше в прегръдките на други  smile3515 smile3515

Златина
  Hug много ми хареса поста ти  Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 7 006
Добро утро Hug

Фрагманът на Ашка беше готин - хареса ми Laughing  Йомер се моли на Дефне - хади я Crazy Ще клекне, де ще иде Mr. Green
А Дефне да му се сърди минимум до еп.10 Naughty


Относно анкетата - много исках да гласувам с последната опция hahaha  но си знам, че Озанчик е жив Whistling

# 21
  • Мнения: 1 288
 ooooh! Той тоз Йомер голям любовник бе...пък първият му път с Дафина беше като чук, ся с различни всяка вечер Whistling ай стига. И кой му е виновен? Любовта към Дефне, че отишъл в Италия и си лягал с други...развратник такъв Crossing Arms
И аз гласувах, че Ози е жив.

# 22
  • Мнения: 290
Струва ми се ,че основната грешка на Йомер е, че отново водеща е неговата гордост и самоувереност. Не може да си мислиш, че връщайки се отново в Турция, появявайки се пред Дефне, тя ще се разтопи от любов. Ако той наистина е осъзнал какво е загубил, би трябвало да каже не "Извинявай", а "Сгреших. Прости ми". Извиняваш се, когато без да искаш направиш грешка, но когато разбиеш живота на една жена, не можеш да се извиниш, а да искаш прошка.

# 23
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Добро утро! За новата тема  bouquet!
Фрагмана е хубав, но не очаквах гадината Неро да има наглостта да се яви пред Йомер. Разби живота и на племенника си и на едно момиче, което бе принудено да приеме предложението и за да спаси тъпия си брат. Странен ми е Йомер-не и ли е интересно къде е бил една година и какво е правил. Защо трябва да и е интересно? Той е направил избора си, заминал е, анулирал е брака им.
Скрит текст:
Предполагам, че тя не се противила на решението му, защото знаеше, че това е цената, която плаща за лъжата си. Страховете и станаха реалност, той замина и я изостави. Не наказа родата си, наказа нея. Реши да избяга и го направи. А тя какво трябваше да направи? Да хукне след него? Да го пита къде беше? Решил-заминал, решил-върнал се, всеки прави избор в живота си. Той е направил своя, избрал е гордостта. Живота  си продължава, с Йомер или без него. Можел е да не анулира брака, да избяга и да мисли, да страда и да обвинява всички. Безотговорно е, при условие, че са консумирали връзката си. Думите на Дефне в началото на серията са много точни-всеки в живота си е изправен пред кръстопът и трябва да вземе решение в коя посока да продължи, всеки от тях двамата е решил, но тя е осъзнала, че втори шанс не съществува, а той тепърва ще го разбере.       
Нериман отново започна интригата, като въвлече Памир. Парите, вилата, богатството на Ипликчи-готова е на всичко за да ги има. Готова е отново да разбие живота на Дефне за да постигне целите си.
Йомер каза на Синан, че къщата в Рим остава, не се знае какво ще се случи, и това ме навежда на мисълта, че може и да замине отново. От всички, които в една или друга степен знаеха за интригата на Неро и взеха участие в нея, го отнесе само Дефне. Кого наказа Йомер, като замина? Видяхме на годежа как реагира на дядо си, колко беше студен и жесток с Дефне. Предполагам, че на сватбата се е случило същото.

Златце, много хубаво си го казала  Hug Hug

Ама ...., има едно но ...  Laughing Знаем, че почти винаги нещо във фрагманите не е както трябва - това, което чуваме и виждаме, почти винаги се оказва, че не е баш така, както изглежда  Wink Mr. Green
Думите на Йомер звучат наистина нахално, но да не забравяме, че са измъкнати от контекста - дано не греша - дано има и още казани неща, незвучащи "нахално" - да личи, че наистина се разкайва  Praynig 
Само не знам дали ще обяснява на Дафина как точно е страдал за нея и как се самонаказвал  Rolling Eyes Mr. Green 


Ако не беше Синан да го "измъкне" от Рим, сигурно още щеше да си страда по царски под откритото римско небе да се самонаказва с различна мома всяка вечер  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

То едно наказание е било... ще види сега той на какво му се вика страдание  Naughty Naughty Това в Италия песен ще му се види  Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:
Добро утро! За новата тема  bouquet!
Фрагмана е хубав, но не очаквах гадината Неро да има наглостта да се яви пред Йомер. Разби живота и на племенника си и на едно момиче, което бе принудено да приеме предложението и за да спаси тъпия си брат. Странен ми е Йомер-не и ли е интересно къде е бил една година и какво е правил. Защо трябва да и е интересно?
Скрит текст:
Той е направил избора си, заминал е, анулирал е брака им. Предполагам, че тя не се противила на решението му, защото знаеше, че това е цената, която плаща за лъжата си. Страховете и станаха реалност, той замина и я изостави. Не наказа родата си, наказа нея. Реши да избяга и го направи. А тя какво трябваше да направи? Да хукне след него? Да го пита къде беше? Решил-заминал, решил-върнал се, всеки прави избор в живота си. Той е направил своя, избрал е гордостта. Живота  си продължава, с Йомер или без него. Можел е да не анулира брака, да избяга и да мисли, да страда и да обвинява всички. Безотговорно е, при условие, че са консумирали връзката си. Думите на Дефне в началото на серията са много точни-всеки в живота си е изправен пред кръстопът и трябва да вземе решение в коя посока да продължи, всеки от тях двамата е решил, но тя е осъзнала, че втори шанс не съществува, а той тепърва ще го разбере.       
Нериман отново започна интригата, като въвлече Памир. Парите, вилата, богатството на Ипликчи-готова е на всичко за да ги има. Готова е отново да разбие живота на Дефне за да постигне целите си.
Йомер каза на Синан, че къщата в Рим остава, не се знае какво ще се случи, и това ме навежда на мисълта, че може и да замине отново. От всички, които в една или друга степен знаеха за интригата на Неро и взеха участие в нея, го отнесе само Дефне. Кого наказа Йомер, като замина? Видяхме на годежа как реагира на дядо си, колко беше студен и жесток с Дефне. Предполагам, че на сватбата се е случило същото.

+1 за всичко, но не знам защо реши, че тя се е изправила пред него  newsm78 Аз имам чувството, че той е отишъл при нея  Thinking Thinking
Странен е Йомер, наистина... не е толкова студен, не е толкова дръпнат... Любовта променя, за добро или за лошо  Peace Peace
Дано само Дафинка удържи по-дълго на напъните Йомерови  Mr. Green Гласувах, че ще издържи до 10-ти епизод, ама нещо  Rolling Eyes Rolling Eyes  започват да ме гризят съмнения Mr. Green


А в италианската "къща", Йомко може да заведе Дафинка, когато отидат в командировка от "Пасионис"  Wink Mr. Green Обещал й е много отдавна, че ще я води в Италия  Mr. Green


За Озан гласувах, че не е жив - нали имаше една бройка, която гонехме - на излезлите от сериала  Wink Wink Mr. Green Mr. Green
Нежност  следеше бройката по едно време - когато бяха по-малко умрелите и изчезналите Wink
Май трябваше да станат 24 "излезлите" hahaha

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 11:14 от mama_an_ji

# 24
  • Мнения: 7 006
За Озан гласувах, че не е жив - нали имаше една бройка, която гонехме - на излезлите от сериала  Wink Wink Mr. Green Mr. Green
Нежност  следеше бройката по едно време - когато бяха по-малко умрелите и изчезналите Wink
Май трябваше да станат 24 "излезлите" hahaha
Маме, спомняш ли си онази снимка с тортата и табелките с имената? Peace  Там името на Баръш (Озан) фигурираше. Отделно и в сайта все още неговото име стои, а това на Кюршат (Йондер) - не.
Пък и не трябваше ли само в първи сезон да има 24 премахнати герои? Confused  Ако е така - Хилял добре послъгва, но не й се получава Twisted Evil

ПП: ето я снимката

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 11:27 от неЖност

# 25
  • Враца
  • Мнения: 6 672
За Озан гласувах, че не е жив - нали имаше една бройка, която гонехме - на излезлите от сериала  Wink Wink Mr. Green Mr. Green
Нежност  следеше бройката по едно време - когато бяха по-малко умрелите и изчезналите Wink
Май трябваше да станат 24 "излезлите" hahaha
Маме, спомняш ли си онази снимка с тортата и табелките с имената? Peace  Там името на Баръш (Озан) фигурираше. Отделно и в сайта все още неговото име стои, а това на Кюршат (Йондер) - не.
Пък и не трябваше ли само в първи сезон да има 24 премахнати герои? Confused  Ако е така - Хилял добре послъгва, но не й се получава Twisted Evil

ПП: ето я снимката


newsm78 newsm78
Ако е било само за първи сезон  Rolling Eyes - то имаше ли общо толкова герои - 24  ooooh! Joy Joy Joy
Трябваше почти всички да отидат "под ножа"  Joy
Имаше и още една снимка с портретите на всички и някои бяха задраскани - ама не помня почти никой - май само Ондер си спомням, че се учудих защо пък той да е умрял  Rolling Eyes (не бях изгледала епизода още)
Нито по кое време я бяха слагали (отдавна беше)  ooooh! ooooh!

# 26
  • Мнения: 7 006
Аз и друго се сетих - нали имаше снимка на Каан с момченце и бяха писали, че детето ще играе синът на Емир. Коя ще е майката, питам аз? Зейнеп? Mr. Green
Или това е било поредната партенка ooooh!  А може би ще е синът на Кемал и Асу ooooh! Mr. Green

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 12:16 от неЖност

# 27
  • Мнения: 9 540
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Цитат
Обращение к режиссёрам и сценаристам турецких сериалов
ПОЖАЛУЙСТА
ПРЕКРАТИТЕ СНИМАТЬ СТОЛЬКО СЕРИАЛОВ Я НЕ УСПЕВАЮ ЖИТЬ!

Падругите пак се размечтаха  Whistling Mr. Green



А може би ще е синът на Кемал и Асу ooooh! Mr. Green

Сакън  Naughty Naughty

# 28
  • Мнения: 7 006
Caкън, олмаз, ама видя ли фрага? Mr. Green  Кемо и Асу бая се награбиха Crazy Whistling


# 29
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Скрит текст:
Нергис Кумбасар с дочерью Ясмин Ербил провели время за ужином.
Нергис Кумбарас с дочерью Ясмин прошлым днем попали под объективы камер в ТРЦ "Истинье Парк".
Мама и дочь сначала прогулялись по магазинам и совершили покупки а после поужинали наедине в ресторане "Маса".



Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 13:59 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт