МултиСпорт карта?

  • 256 626
  • 951
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 871
Нека пък всеки да решава дали да направи тази услуга или не. На първо място да бъдем хора, а ако има проблем да го посочим и чак тогава да предприемем други мерки.
Като човек, който винаги е придружител, не съм имала никакви забавяния и проблеми с хората, които са ми правили карти от 2 години. Разбира се, не всички са коректни...

# 781
  • SF
  • Мнения: 20 771
Аз бях придружител само 1 месец на приятел. Вдигнаха цените за служители, изравниха ги с тези на придружители и тя си спря картата, с което спря и моята.

# 782
  • гр.София
  • Мнения: 184
Доколкото знам минимума им е за 5човека - не може ли да се съберем поне толкова човека и да кандидатстваме. Не ми е приблем да им предплащам на всеки три месеца, за повече също, но кой знае какви пандемични мерки ще измислят.

# 783
  • София
  • Мнения: 5 885
Доколкото знам минимума им е за 5човека - не може ли да се съберем поне толкова човека и да кандидатстваме. Не ми е приблем да им предплащам на всеки три месеца, за повече също, но кой знае какви пандемични мерки ще измислят.
С кого да се съберете, то си трябва фирма работодател. Пък и така за 3 месеца,,,

# 784
  • София
  • Мнения: 259
Това с придружителите не си е работа. Сравнително близък приятел ме помоли да ми стане придружител и се съгласих, но скоро след това съжалих. Месеци наред се трупаха парите и все трябваше да подсещам. Много досадно. На края спрях картата и си плати след 5 месеца натрупване, много излишно упражнение ми беше. Да си плаща нормално сега по 20 лв на посещение щом 40 лв на месец не беше ок. Внимавайте с придружителите. Simple Smile Иначе разбрах, че има случаи, където отговорния във фирмата си пише повече от 1 придружител.

# 785
  • София
  • Мнения: 1 489
Това с придружителите не си е работа. Сравнително близък приятел ме помоли да ми стане придружител и се съгласих, но скоро след това съжалих. Месеци наред се трупаха парите и все трябваше да подсещам. Много досадно. На края спрях картата и си плати след 5 месеца натрупване, много излишно упражнение ми беше. Да си плаща нормално сега по 20 лв на посещение щом 40 лв на месец не беше ок. Внимавайте с придружителите. Simple Smile Иначе разбрах, че има случаи, където отговорния във фирмата си пише повече от 1 придружител.
Аз извадих на няколко не толкова добре познати момичета от финтеса и вече едната на втория месец ме "вътри" с парите, защото нямала. Аз да не съм банка? Спирам й картата и повече никакви услуги на непознати.
При нас работодателят отказа да се занимава, занимаваме се с една колежка и сме поръчали карти на някои, които не работят при нас, но са служителски.  От Мултиспорт искат само 2 имена и толкова. Така че ако работодателят отказва, може и служителите да си сключат договора, стига той да разреши, и да си плащат пълната такса на картите. Така е при нас.

# 786
  • Мнения: 10 514
Мда, а ако случайно някой направи проверка като например Комисията за защита на личните данни направо не ми се мисли с колко хиляди ще глобят работодателя.
Аз съм забранила при нас да се включват хора, които не са служители и не са членове на семейството на наши служители.
Договорът ни е такъв и държа да се изпълнява.

# 787
  • София
  • Мнения: 1 489
Тоно пък тази комисия не я виждам каква работа има там. Никакви лични данни не обработваме, единственото което искат Мултиспорт са 2 имена. Освен това си имаме омбудсман по личните данни, защото работим с хора и обработваме много лични данни. Ако има за нещо да се хванат да проверяват, последното е мултиспорт картите.

# 788
  • София, България
  • Мнения: 812
Аз ще започвам работа сега скоро, но за съжаление не предлагат Мултиспорт карти, защото имат собствен фитнес в сградата. Неприятното е, че по този начин изпускам да посещавам групови занимания, които ме влекат повече с намаление - Зумба, Сауна, Спининг класове, йога... Говоря наизуст, а не съм ходила освен веднъж на зумба, защото спечелих седмична карта в Пулс, но пак. Искам да се раздвижа, а забавните методи ще са ми платени, не е много готино. По принцип това с придружителите е много рисково, аз ако ще ставам придружител бих си плащала предварително, даже за година напред не ми пречи, но после идва момента, че знаеш ли дали картите ще бъдат активни за толкова дълго..., ами човекът, на който си придружител напусне или се откаже, не е една беля. Затова ще трябва да си ходя на посещения индивидуално. Каквото - такова.

# 789
  • София
  • Мнения: 1 489
Говори се, че декември пак ще затварят фитнесите. Някой с повече инфо?

# 790
  • Мнения: 544
Днес се разбра, че от петък затварят фитнесите? МултиСпорт ли ще ни спрат картите, както направиха по през март или всеки индивидуално трябва да направи това?

# 791
  • Мнения: 6 572
Неофициално се спират от събота до 21.12. Чакаме да излезе инфо в сайта им.
Въпреки, че Мултиспорт имат доста активности, които в заповедта не са забранени - само фитнесите и груповите занимания са в заповедта.

Басейните ще са отворени, спа центровете също нищо не пише за тях, солни стаи, конна езда има с мултиспорт, картинг, де да знам ще видим.

# 792
  • Мнения: 964
Дано не ги спрат, има много други дейности, от които можем да се възползваме.

# 793
  • Мнения: 6 572
Вече официално - картите се замразяват от 28.11 и ще бъдат активни отново от 1.01.2021 . Остатъкът от ноември (3 дни) ще бъдат приспаднати от таксата за м. януари.
По Коледните празници картите няма да са активни.
  Поръчани нови карти ще бъдат активни от 4.01.2021. (На 1,2, 3.01  ще могат да се ползват само карти, платени за м. ноември, т.е. остатъка от трите дни от ноември)

# 794
  • Мнения: 1
Здравейте за кои фитнеси може да се ползва мулти спорт карта?

Общи условия

Активация на акаунт