Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 септ. 2016, 18:06 ч.

МултиСпорт карта?

• 146 308
  • 602
  •   1
Отговори
# 600
qsenski съгласна съм, че инструктора не е на фотосинтеза, но моят работодател покрива изцяло картата ми.Аз не давам лев. Казаха ми ако ми поискат някъде пари да съобщя за това нещо. Щото един път плаща фирмата за инструктор чрез мултиспорт, а на място се правят на чалнати да платиш кешовица при положение че аз имам право на безплатен.Така че .... с две думи такава е договорката на моят работодател с тези карти. За всяка ф-ма е индивидуално.С моята карта имам право да ходя неограничен брой пъти на ден в залата!Ще питате как така. Еми е така. Във ф- мата в която работя има много спортисти. Нали се сещаш че те не ходят по 1 път на ден в залата.И мойта карта е такава и ми дава това право.Но както и да е. Няма да изпадам повече в обяснителен режим.Хубав ден на всички!!🙄
Вие сте от друга планета.Влезнахте да питате,хората ви отговориха ,а вие взехте на нас да обяснявате.Да се смея ли да плача ли.Питайте шефа ви дали няма договорка и на морето за 2-3 дни безплатно да идите с някой от инструкторите.ахаххахах

# 601
  • WonderLand
Няма фитнес в който инструктора да ти е включен в цената на тренировката, винаги за инструктор си плащаш допълнително. Тъй че няма значение дали ще си с картата или ще платиш кеш, инструктора си го плащаш допълнително. Все пак ангажираш времето на човека да те опознае, да разбере целите ти, напредъка ти, да подбере упражнения и т. н.

# 602
Здравейте!Търся един брой карта Мултиспорт.Ако някой може да ми помогне ще се радвам

Общи условия

Активация на акаунт