Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 септ. 2016, 18:06 ч.

МултиСпорт карта?

• 148 791
  • 610
  •   2
Отговори
# 600
qsenski съгласна съм, че инструктора не е на фотосинтеза, но моят работодател покрива изцяло картата ми.Аз не давам лев. Казаха ми ако ми поискат някъде пари да съобщя за това нещо. Щото един път плаща фирмата за инструктор чрез мултиспорт, а на място се правят на чалнати да платиш кешовица при положение че аз имам право на безплатен.Така че .... с две думи такава е договорката на моят работодател с тези карти. За всяка ф-ма е индивидуално.С моята карта имам право да ходя неограничен брой пъти на ден в залата!Ще питате как така. Еми е така. Във ф- мата в която работя има много спортисти. Нали се сещаш че те не ходят по 1 път на ден в залата.И мойта карта е такава и ми дава това право.Но както и да е. Няма да изпадам повече в обяснителен режим.Хубав ден на всички!!🙄
Вие сте от друга планета.Влезнахте да питате,хората ви отговориха ,а вие взехте на нас да обяснявате.Да се смея ли да плача ли.Питайте шефа ви дали няма договорка и на морето за 2-3 дни безплатно да идите с някой от инструкторите.ахаххахах

# 601
  • WonderLand
Няма фитнес в който инструктора да ти е включен в цената на тренировката, винаги за инструктор си плащаш допълнително. Тъй че няма значение дали ще си с картата или ще платиш кеш, инструктора си го плащаш допълнително. Все пак ангажираш времето на човека да те опознае, да разбере целите ти, напредъка ти, да подбере упражнения и т. н.

# 602
Здравейте!Търся един брой карта Мултиспорт.Ако някой може да ми помогне ще се радвам

# 603
Здравейте,

От известно време се запалих да тренирам зумба, но за съжаление ми излиза адски скъпо без карта мултиспорт. А в същото време фитнесът работи с Мултиспорт. Ще бъда много много много благодарна, ако някой има опция да ми помогне с издаването на такава!

# 604
За пореден път се учудвам от хорската наглост! Искаш хем без пари, хем с претенции, хем да покрива нещо, което реално е мин 10 лв на тренировка редовна цена. Тая карта 60 лв като покрити услуги да излиза 160-200 лв - няма безплатен обяд!

“Така че .... с две думи такава е договорката на моят работодател с тези карти” смях 🤪🤪🤪

# 605
Здравейте! Нова съм тук и се надявам да пиша на правилното място Simple Smile. Първо бих искала да поздравя всички спортуващи и да им пожелая да продължават все така!Също бих искала да заявя желание за карта за Мултиспорт за придружител, ако има спортуващи, които разполагат със свободни такива. Гарантирам коректност при плащане, дори може да се договорим за по-висока от реалната цена на месец. Бих била изключително благодарна ако някой откликне. Посещавам занятия по йога, а те за съжаление никак не са евтини. Предварително благодаря на всеки, който би откликнал. Наистина бих била много щастлива, ако някой ми пише, може и на лични. И успех на всички, свързали се със спорта!

# 606
# 607
  • София
Това е супер. При такъв богат избор само коректните и привлекателни фитнеси ще оцелеят. Залички в мазета с мухъл, арогантни шефчета и пет криви уреда няма смисъл да съществуват, след като не могат да бъдат конкурентноспособни на новата услуга.

# 608
Моля от сърце да ми помогнете с гореспоменатата карта, от София съм, ще си я плащам, разбира се. За контакти фейсбук - Георги Славов. Благодаря предварително на всички.

# 609
Здравейте,
Моля за тези които имат възможност за карта на Мулти спорт да се свържат с мен, поемам си разходите за картата.
Благодаря ви, очаквам да се свържете с мен и да се разберем.

# 610
  • Sofia
Здравейте, предватилно се извинявам, ако вече е дискутирана темата за масажи. Някой да препоръча студио в София и каква част е самоучастието при заплащане. Мисля,че е нова тази услуга и не е свързана със спа процедурите.

Общи условия

Активация на акаунт