Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

МултиСпорт карта?

• 182 182
  • 788
  •   2
Отговори
# 780
  • София
Аз управлявам фирмените ни Мултиспорт карти. И тези на служители , на придружители и на деца. Всеки месец има рокади, кой се включва, кой се спира, кой се сърди, кой недоволен нещо от обект, кой не разбрал... кой не чул. Каша. Отделно като спряха по време на Пандемията, хайде пак каша, кой ще пуска картата отново,  кой не...
Стигна се до сърдене и скандал на някаква Придружителка, понеже Служител си спира картата и автоматично тази на Придружителката също се спира. И аз съм им виновна , едва ли не.

Не съветвам никой да взема придружител към своята си карта, освен ако не е мъж/жена/ дете/ брат или сестра най-много. Пък и придружител да плаща на непознат човек( служител) за карта също не съветвам.

# 781
Нека пък всеки да решава дали да направи тази услуга или не. На първо място да бъдем хора, а ако има проблем да го посочим и чак тогава да предприемем други мерки.
Като човек, който винаги е придружител, не съм имала никакви забавяния и проблеми с хората, които са ми правили карти от 2 години. Разбира се, не всички са коректни...

# 782
  • SF
Аз бях придружител само 1 месец на приятел. Вдигнаха цените за служители, изравниха ги с тези на придружители и тя си спря картата, с което спря и моята.

# 783
  • гр.София
Доколкото знам минимума им е за 5човека - не може ли да се съберем поне толкова човека и да кандидатстваме. Не ми е приблем да им предплащам на всеки три месеца, за повече също, но кой знае какви пандемични мерки ще измислят.

# 784
  • София
Доколкото знам минимума им е за 5човека - не може ли да се съберем поне толкова човека и да кандидатстваме. Не ми е приблем да им предплащам на всеки три месеца, за повече също, но кой знае какви пандемични мерки ще измислят.
С кого да се съберете, то си трябва фирма работодател. Пък и така за 3 месеца,,,

# 785
  • София
Това с придружителите не си е работа. Сравнително близък приятел ме помоли да ми стане придружител и се съгласих, но скоро след това съжалих. Месеци наред се трупаха парите и все трябваше да подсещам. Много досадно. На края спрях картата и си плати след 5 месеца натрупване, много излишно упражнение ми беше. Да си плаща нормално сега по 20 лв на посещение щом 40 лв на месец не беше ок. Внимавайте с придружителите. Simple Smile Иначе разбрах, че има случаи, където отговорния във фирмата си пише повече от 1 придружител.

# 786
  • София
Това с придружителите не си е работа. Сравнително близък приятел ме помоли да ми стане придружител и се съгласих, но скоро след това съжалих. Месеци наред се трупаха парите и все трябваше да подсещам. Много досадно. На края спрях картата и си плати след 5 месеца натрупване, много излишно упражнение ми беше. Да си плаща нормално сега по 20 лв на посещение щом 40 лв на месец не беше ок. Внимавайте с придружителите. Simple Smile Иначе разбрах, че има случаи, където отговорния във фирмата си пише повече от 1 придружител.
Аз извадих на няколко не толкова добре познати момичета от финтеса и вече едната на втория месец ме "вътри" с парите, защото нямала. Аз да не съм банка? Спирам й картата и повече никакви услуги на непознати.
При нас работодателят отказа да се занимава, занимаваме се с една колежка и сме поръчали карти на някои, които не работят при нас, но са служителски.  От Мултиспорт искат само 2 имена и толкова. Така че ако работодателят отказва, може и служителите да си сключат договора, стига той да разреши, и да си плащат пълната такса на картите. Така е при нас.

# 787
  • София
Мда, а ако случайно някой направи проверка като например Комисията за защита на личните данни направо не ми се мисли с колко хиляди ще глобят работодателя.
Аз съм забранила при нас да се включват хора, които не са служители и не са членове на семейството на наши служители.
Договорът ни е такъв и държа да се изпълнява.

# 788
  • София
Тоно пък тази комисия не я виждам каква работа има там. Никакви лични данни не обработваме, единственото което искат Мултиспорт са 2 имена. Освен това си имаме омбудсман по личните данни, защото работим с хора и обработваме много лични данни. Ако има за нещо да се хванат да проверяват, последното е мултиспорт картите.

Общи условия

Активация на акаунт