ЕЛП 54 - есенна, туршиена, суджучена съответствено

  • 30 873
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Много си е хубав петъкът, айде сега  Laughing

Още малко петъчно:
Цитат
Хочется свободы и силы. Землю крестьянам, фабрики рабочим, кухни интеллигентам, котельные диссидентам…
Мне — лишний выходной. И ничего больше не надо.
Цитат
Говорят, в жару надо пить зеленый чай. Ерунда. В жару надо пить кофе. Кофе, впрочем, надо пить всегда и везде, при всяком удобном случае, он превращает существование в жизнь.
И едно за мен по цитат първи:
Цитат
Череп - символ не столько смерти, как принято думать, сколько всё-таки жизни. Поди проживи без черепа! Без мозга, я знаю, удаётся многим, но без черепа голова сдувается, слипается в комок, в неё становится неудобно есть, и привет.

Цитат
Люди могут пить вместе, могут жить под одной крышей, могут заниматься любовью, но только совместные занятия идиотизмом могут указывать на настоящую духовную и душевную близость.

# 46
  • Мнения: 35 961
Добрева, не се тръшкайте, молим, за глупости  Hug
ей на, смених заглавието по Ваш вкус  Wink

за тонус хапвам един шоколад с цели лешници - беше ми останал от вчера, ама щото беше две педи дълъг и малко се затрудних да го преборя на едно хапване снощи  Blush

за събота и неделя - налага се да отида на моето село имение, за да затварям буркани с домати плета чорапи от копринена нишка - постигам плътност 5 DEN, но работя по намаляването й  bowuu

руският и на мен не ми е сила, но или Гугъл, или Аттева помагат и се оправям горе-долу  Mr. Green
а не е като да не съм го учила и аз  Whistling

# 47
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181

Цитат
Люди могут пить вместе, могут жить под одной крышей, могут заниматься любовью, но только совместные занятия идиотизмом могут указывать на настоящую духовную и душевную близость.

Не намекваш нищо за темата ни, нали?

То петък ли е, бря, аз пък планирам по-длъжко пътуване днеска, ще хвана трафика.   Или трафикът - мен, не знам кое е по-правилно да се каже.Тъй е то, откакто зарязах да гледам календаря. Горе-долу откакто се уволних от армията, значи. С две думи - благодаря, Ло.

Сапуноделието е изключително забавно най-вече в частта с добавянето на разни благини - лайка, хвойнови плодчета, копривени извлеци, млени сухи шипки и прочие. Подбирането на калъпи и рязането също е блага работа. Препоръчвам!

В следващата партида ще има сапун с трици от кестени, още с лавандула и с млени гроздови семки. Последните трябва скоро да добия от остатъка на прецедената вече шира. Цяла сутрин ровичках в гроздовата мъст и сега ръцете ми са с омерзително лилав цвят, като носовете на алкохолиците.

Тъй, съвсем на око, смятам, че с произведения досега скоро ще имам повече сапун, отколкото са ползвали покойните ми дядовци , взети заедно. Хем дсста вртеме имаха - и двамата кротко си доживяха 90, че и попрехвърлиха, но се къпеха ...хм... пестеливо.

# 48
  • n/a
  • Мнения: 3 341
То петък ли е, бря, аз пък планирам по-длъжко пътуване днеска, ще хвана трафика.   Или трафикът - мен, не знам кое е по-правилно да се каже.Тъй е то, откакто зарязах да гледам календаря. Горе-долу откакто се уволних от армията, значи. С две думи - благодаря, Ло.

Няма за какво, милорд. Да си призная - все още не съм
съвсем уверена, че е петък. Някак ми убягва, не ще да
си признае и само мерникът на календара ми е опора.  Mr. Green

Нищо не намеквам, разбира се.  Laughing
Казвам го в прав текст, подчертано  Mr. Green

# 49
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Много си е хубав петъкът, айде сега  Laughing

Скрит текст:
Още малко петъчно:
Цитат
Хочется свободы и силы. Землю крестьянам, фабрики рабочим, кухни интеллигентам, котельные диссидентам…
Мне — лишний выходной. И ничего больше не надо.
Цитат
Говорят, в жару надо пить зеленый чай. Ерунда. В жару надо пить кофе. Кофе, впрочем, надо пить всегда и везде, при всяком удобном случае, он превращает существование в жизнь.
Скрит текст:
И едно за мен по цитат първи:
Цитат
Череп - символ не столько смерти, как принято думать, сколько всё-таки жизни. Поди проживи без черепа! Без мозга, я знаю, удаётся многим, но без черепа голова сдувается, слипается в комок, в неё становится неудобно есть, и привет.

Цитат
Люди могут пить вместе, могут жить под одной крышей, могут заниматься любовью, но только совместные занятия идиотизмом могут указывать на настоящую духовную и душевную близость.

ой,
Скрит текст:
сволочьи, суки, стервятина, шушваль, паскуда, подлюга, сволота, свинья, гнида, скот, стервоза, негодяй, шваль, козел, шелуха, скотина, подлец, подонок, ракалия, гадина, поганец, сквернавец, жлоб, негодяйка, паршивец, каналья, дрянь, клейма ставить негде, стерва, стервец, тварь, сука,  сучара, клейма негде ставить, поганка, мерзавка, мерзавец, сукин кот, говнюк, шантрапа, педрила-мученик, зануда, сброд, сукин сын, подлянка, подлюка, подлячка, сучок, сволочье, рванина, шишира, ублюдок, гад, мразь
зараза!

как успяха да напишат бира с 4 правописни грешки! Crazy
веднага да се изключат от ПУПвРнЗ! Crazy

бубс, хич не ме мисли, петък е и точно днес никой не може да ме ядоса. Hug

п.с. мерна ми се някакъв шоколад. ей сега се ядосах. що на мен никога не ми се падат шоколади, дето да остават и за утре?

милорд, за някой калъп все ще се намери място коло барбекюто  Blush
 


# 50
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
КанИ, Добри, канИ! Белким пробиеш неоткликването и проправиш пътя.  Аз вече три години ви каня в Банкя, вие - йок!
Ло, чудни тез цитатчета, чудни! Някои даже прекалено умни за мойта глава - по два-три пъти ги прочитам, дорде узрея за смисъла.

Куркума, много ме озадачи със смлените гроздови семки newsm78 какво се очаква от тях да довнесат в сапуна? На маслото ли разчиташ или просто механичен пилинг ефект?
Иначе много ми харесва твоето занимание. Не може ли снимчица с калъпите?
Аз в събота отивам с приятелки в Пирот на пазар.

Може ли, Добри, да ме осветлиш за бирата с 4 грешки, че не мога да си сдържа любопитството?

# 51
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
може, светъЛЛъчо  Hug нали днес ми е ден за просвещаване  Mr. Green

обяснявам: бира се пише с буквите Б, И, Р и А! точно с тези и точно в този ред!
не разбирам как някой, особено пък руснак!, може да напише бира с буквите К, А, Ф и Е ooooh!

# 52
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Това е просто последен цитат (в темата, за днес евентуално)
и този път нито намеквам, нито говоря в прав текст.  Mr. Green
Цитат
– Ужас в том, что я сама прекрасно понимаю, что веду себя как идиотка. Но это совершенно ничего не меняет! – Все мы ведем себя как идиоты, – примирительно сказал я. – Просто некоторые особо одаренные экземпляры это о себе знают, а все остальные – нет. Так что добро пожаловать в ряды интеллектуальной элиты.

Казват, че било световен ден на усмивката.  Laughing

# 53
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не спирай, Ло, продължавай! Харесва ми да се чувствам елит, па макар и интелектуален. Joy Joy Joy

Цитат:
"– Ужас в том, что я сама прекрасно понимаю, что веду себя как идиотка. Но это совершенно ничего не меняет! – Все мы ведем себя как идиоты, – примирительно сказал я. – Просто некоторые особо одаренные экземпляры это о себе знают, а все остальные – нет. Так что добро пожаловать в ряды интеллектуальной элиты."

Добри, да не би буквите Б, И, Р и А да им трябват за изписване на водка newsm78 и да не искат да си ги хабят.

# 54
  • Мнения: 35 961
не ми е читав руския, но това го разбрах от раз и без преводач Blush

Скрит текст:

# 55
  • София
  • Мнения: 5 656
Вселенска мъдрост струи от цитатите ти, сис  Hug То няма празно при тези хора. Най-напред си харесах това:
Цитат
Добрые приметы следует изобретать самостоятельно. Кого встретил, тот и к удаче. Так и запишем. И запомним. И день проживем соответственно.
обаче след това видях, че просто няма какво да се пренебрегне. Ще ги потърся за цялостно познанство.

Добри, кви неща изсипаааа  Crazy то ясно, че руският е богат език, обаче такова богатство не очаквах накуп  Mr. Green

Чудесна идея и покана, обаче аз съботно-неделно съм сама с децата, немоторизирана и ангажирана с воденето им по разни занимания. Него - където задължително трябва да ходи, обаче го мързи, а нея - където изобщо не е зор да се ходи, но пък тя държи много  Crazy

Куркума, и аз имам голям мерак за домашни сапунчета, как ми го припомни... обаче... руки не доходят...

И искам шоколад с цели лешници. Пък.

Последна редакция: пт, 07 окт 2016, 16:11 от Атти

# 56
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
У жастни сте! Ми стига с тоя "недояден " шоколад с Цели лещници. Момченца има,дояде ми се .
И аз на опашката. Искам Naughty
Ама тя сама си го яде Джедайката. Само пали фитилите newsm22
От къде ги намира пък такива , по две педи големи... Thinking

# 57
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Скрит текст:

 Blush

и нещо за Митко Hug
Скрит текст:
Мите, брат, тука буба не е джедайка, а една от нас. хапеш нея, хапеш всичките.
а не е работа тая.   Peace казвам ти само да знаеш, не за нещо друго  Peace

# 58
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Доби ти уж си стара лисица, но не улавяш тона

# 59
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
 Mr. Green ммммда

Общи условия

Активация на акаунт