Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 14

  • 78 302
  • 662
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 124
Здравейте,

Включвам се и аз. Но моля за няколко съвета:

- през деня може ли да се смесват плодовете - примерно и пъпеш и диня. Или е добре само един плод.
- А може ли единия ден на пъпеш, другия на диня или е добре и трите дни да са на един плод.
- детокса оказва ли влияние на кръвното ( притеснявам се понеже съм с ниско кръвно)
- може ли да се пие чай ( а с мед?) или само вода

Благодаря и успех ( аз вече изпих моята чашка Weary)

# 391
  • Мнения: 235
Диди,

не виждам проблем да се смесят плодовете. И двата са позволени.

Може чай, но с мнооого малко мед. Медът е антиоксидант, но е и въглехидрат, за това-мъничко. Като се постараеш последния ден, да няма мед.


Аз също съм с ниско кръвно, ако почувстваш слабост, може един изцеден лимон, с една лъжичка мед. Като пак се стараеш, да не е в последния ден. Може и да получиш главоболие, но после ще се почувстваш преродена. И не забравяй водата, аз пия около 4/5 литра.

И аз изпих солта, бляк. Сега вече ми остава приятната част.

Успех на всички!

# 392
  • София
  • Мнения: 864

- през деня може ли да се смесват плодовете - примерно и пъпеш и диня. Или е добре само един плод.

Само да уточня, че диня и пъпеш се ядат самостоятелно, не се смесват с други плодове.

# 393
  • Мнения: 235
Преминах първи успешен ден,
а какви изкушения само ме обграждаха днес.
Лягам, за да не мисля  за ядене.

# 394
  • София
  • Мнения: 864
Преминах първи успешен ден,
а какви изкушения само ме обграждаха днес.
Лягам, за да не мисля  за ядене.
Хихи, питай ме мен, постоянно готвя или се оказвам на място, където мирише толкова хубаво на каква ли не храна:)
Но нищо не може да ме разколебае!

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 786
И аз се присъединявам към детоксващите, даже сме двамата с мъжа ми. Днес ни е трети ден. На сок от портокали сме.
По спомен от препоръките на доктор Михайлов не трябва да се смесвам плодовете и имаше ограничение в количеството върти ми се в главата 1 кг или 1 1/2kg.

# 396
  • Мнения: 235
Портокалче,
браво на теб и на мъжа ти.

Динята и пъпеша са в неограничено количество, другите плодове-до 1,5 кг.

Аз на предния детокс изядох около 20 кг диня,за три дни.

Забравих да напиша, първия детокс стартирах 71 кг, завърших 68.
Този го започнах 67,ще видим утре крайния резултат.

От днес вече се приготвям за захранване,
набавям си необходимите продукти.
Аз винаги се захранвам по едн и същ начин:

8.00 ч. плод

10.00 ч овесени ядки и стафиди, накиснати в топла вода

13.00 картофена салата

16.00 ч кисело мляко

19.00 дояждам карнофената салата

Успех на всички!

# 397
  • Мнения: 124
Приключвам и аз, изкарах на пъпеши и дини. Пъпеш на работа, диня в къщи. Нямах проблем с кръвното. Вчера вечерта обаче прегладнях и изядох една ябълка.

Благодаря за съветите.

# 398
  • Мнения: 235
Добро утроооо,
как сте?
Аз се чувствам страхотно. Резултатът ми е от 67 на 65 кг.

# 399
  • София
  • Мнения: 864
Чудесно се чувствам.
Почвам да се захранвам след малко, но по-малко по особен начин, че повечко детоксвах този път.
При мен зора не са килата, а здравето, та ще видим.
Браво на всички, които издържаха, на другите-следващият път.

# 400
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета Simple Smile Следя ви редовно и сега реших и аз да се включа в детокса на 31ви октомври. Имам въпрос: задължително ли трябва да е сок или може да се пият цитрусите на смути? Понеже имам само блендер. Успех на всички с детокса Simple Smile

# 401
  • Мнения: 235
Здравейте, момичета Simple Smile Следя ви редовно и сега реших и аз да се включа в детокса на 31ви октомври. Имам въпрос: задължително ли трябва да е сок или може да се пият цитрусите на смути? Понеже имам само блендер. Успех на всички с детокса Simple Smile

Ами сок трябва да си е, разреден с вода

# 402
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Здравейте!
Започнах вчера, снощи съгреших Disappointed
Тази сутрин започнах отново! Пожелавам  успех-на мен и на всички детоксващи!

# 403
  • София
  • Мнения: 2 434
Аз започвам от утре. Мисля плодовете да са ми райска ябълка, круши ...Не обичам сокове.

# 404
  • Мнения: 282
Здравейте! Искам да направя разтоварващ ден това пълнолуние сега и четейки попаднах на темата. Не знаех за вариант два подготвителни дни. Днешният ден съм го пропуснала, но ще направя общо два - утре и други ден. Мисля да хапна по един плод на ден освен сока, че да не стане проблем с трапезата на нова година
На 31ви сутринта ще си направя смути, а на обед някой плод или малка салата.
Как ви стои този план?
Някой за подкрепа?

Общи условия

Активация на акаунт