Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 14

  • 78 254
  • 662
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 495
Като ви чета ме хваща зверски яд че се прецаках хахах да ми в за урок за март. Много се радвам за вас Simple Smile

# 556
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 752
Здравейте, доста време не съм правила детокса, но имам нужда ,така че мисля да съм редовна за напред.Да попитам март месец кои дни се пада точно? Гледам пълнолунието е на 28 , но вечерта късно. Предполагам като е така 27-28-29 трабва да е или бъркам?

# 557
  • Мнения: 198
Датите са 26,27 и 28. Успех!

# 558
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 752
Благодаря!

# 559
  • Мнения: 48
Здравейте! Интересува ме някой правил ли е изчистване от лекарства? Много ми е важно, моля споделете!

# 560
  • Мнения: 198
Отдавна съм правила това за мен и детето

 

# 561
  • Мнения: 439
Здравейте момичета, датите са 26, 27 и 28 през март. Има ли желаещи?
Да се съберем силна група...

# 562
  • София
  • Мнения: 574
Привет от мен, аз съм на линкя за петък, събита и неделя. Така мразя да гладувам в уикенд дни.. ама ще го ореживея:) утре ше се заредя с цитруси:)

# 563
  • София
  • Мнения: 574
Момичета, започнахте ли? Има ли някой, който ще ми прави компания тези дни:)

# 564
  • Мнения: 439
Тук съм и съм с теб. Изпих солта. Пия чай. Добре се чувствам като цяло. И на мен ми е криво, че съвпада с края на седмицата, но стискам зъби като готвя.
Успех! Радвам се, че сме заедно! Flowers Hibiscus

# 565
  • София
  • Мнения: 2 431
И аз съм на линия. Ще бъда на цитруси и ябълки. Не мога на сокове.

# 566
  • София
  • Мнения: 574
Аз съм на фрешове от цитруси разредени 1:1 с вода. До момента съм изпила почти половината дневно количество- около литър и 300. И кафе пия, реших този лът да пия кафе, нали е разрешено:)

# 567
  • Мнения: 439
Да кафе може, стига да е чисто. Аз винаги съм си пила кафе. На сок на цитруси съм и аз. Назад съм с пиенето обаче. Сега се прибирам и ще наваксам.
Хубав слънчев ден!

# 568
  • София
  • Мнения: 574
Аз като си изпия 3те литра разредени цитруси ще мина на чай и вода. За сега никакъв глад не чувствам:)

# 569
  • София
  • Мнения: 2 431
Добро утро момичета, изпих втора доза АС. До обяд не чувствам глад, но вечерите са ми тегави, само гледам в чиниите на другите и пийвам чайчето. Вчера изкарах на грейпфрут, 2 мандарини и 1 ябълка. Цитрусите не могат да ме заситят, но от ябълката се почувствах "нахранена". С водата имам проблем, когато не ям нещо солено не изпитвам жажда и едвам докарвам до 1.5 литра на ден.

Общи условия

Активация на акаунт