Празниците още са далече, но мамите от ИБ писма до Дядо Коледа ще пишат вече.

  • 37 675
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • NE
  • Мнения: 10 999
Поспаланчо Благодаря за темата! bouquet

# 16
  • Северозапада
  • Мнения: 5 468
Поспаланчо  bouquet Дано овладеете положението!
Пънче, надявам се напрежението да върви надолу!

# 17
  • Мнения: 520
Поспаланчеbouquet

# 18
  • Мнения: 2 843
Благодаря за коледната тема  Mr. Green  bouquet
Аз от вчера съм вкъщи, леко само ме опъва на дупчиците от лапарото. Доволна съм от цялата грижа в Надежда. Само резултатите на са от най-положителните, но поне знам защо не ни се получава...
Скрит текст:
Яйчниците и двата са били с кисти, тръбите нагънати, едната издута от нещо си, махнаха ги. Докторът е шокиран и той, говорихме преди операцията и каза, че очаква тръбите да са наред след като съм раждала вече, но не. Ендометриоза най-вероятно е причината за всичко, чакаме хистологията. И тъй, живи и здрави да сме, ще се справим  Simple Smile

# 19
  • Северозапада
  • Мнения: 5 468
Кокосче, съжалявам за тези новини! Бързо възстановяване!  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Кокосче, съжалявам за това развитие, но пък вярвам, че е за добро! Силно те прегръщам! Възстановявай се бързо!
Меци, силно се надявам да си останете здрави всички!
Сигме, кажи нещо за Желязка Simple Smile

# 21
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Кокосито гледай сега - намерихте проблема, имате план вече, ще го решите и бебето ще дойде .. пък и от друга страна вече никога няма да се налага да купувате презервативи Mr. Green няма страшно милинко, ще се наредят нещата Hug

# 22
  • Мнения: 39 248
Арвен какво да кажа? Ти направо ме застреля.
Имам си един малък сръчен художник вкъщи.



Вчера госпожата я похвали, че нейната круша е най-хубавата на таблото. Много приятно ми стана.
Иначе се поочовечи в житейски план и мога да говоря вече почти спокойно без да крещя.А, бе с две думи- доволна съм.

# 23
  • Мнения: 1 172
Кокосита, аз малко се втрещих. Без тръби ли те оставиха, или са махнали по тях каквото излишно е имало? Сега какво следва?

# 24
  • Мнения: 11 475
Кокоси, аз излъгах гадната ендометриоза 2 пъти!!!! Така че начини има. В момента пътувам към Надежда, кажи, ако имаш нужда от нещо да ти донеса.

# 25
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Кокоситка и с това ще се преборите. Важното е,че вече знаете какво е и то няма да е пречка. По-добре да знаеш, знаеш го нали. Гушки и целувки на Дени Heart Eyes Heart Eyes Hug
Сигме права е госпожата. Страхотно се е справила. Hug
Днес като не вали е по-спокойно вкъщи. По лежерно някак минава деня. Игра, разходка, ядене, сън, бате гледа филм. Доволна съм. dancing

# 26
  • Мнения: 2 843
Благодаря ви, милички  Hug
Махнати са тръбите, Теди  Crazy То е могло и някоя извънматона да се случи, добре, че и това ме е пропуснало.  Hug
Иначе наистина съм спокойна, понеже знам какво ми е и ще действаме инвитро.
Моме, няма какво да ми носиш, пиле, аз съм си вкъщи от вчера  Hug Как мина твоя преглед?
Страхотна крушка е направила Лия Simple Smile
Гушкам ви всички  Hug

# 27
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Кокоске - съжалявам за резултата, но пък както казваш, поне не е станала друга беля. Еленчев ли те оперира?

Аз днес съм на черешата от колики  Crazy Едвам го приспах за малко, милото.
Мравче, Меци - благодаря ви за пратката. Чакам ММ да ми я донесе днес, че вчера забравил да мине през Еконта. Довечера ще тествам как е и ще пиша.

# 28
  • Мнения: 2 022
Кокос,  Hug казват: там където има воля, има и път.... А като не става по прекия път, става по заобиколния.
Моме, пиши как/що...мисля те  Hug
Пънче, ще посвикнеш и ще слезеш от черешата....
Аз все чаках и треперех кога ще почнат коликите, че казваха колко страшно било... Ми те така и не почнаха или кво стана не знам. После ми викаха: ся ще видиш като почнат зъбите. Та почнаха и излязоха, а аз нищо не видях.... Ако трябваше да чакам да почнат тези неразположения та да го гушкам, трябваше да не е гушнат нито веднъж. Пък аз не спирам да го правя...дори сега, когато е почти метър висок и е 14,5 кг...  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 843
Пънчи, Еленчев ме оперира и каза, че тръбите са ми проверени със съдействието на още някой, но не разбрах кой  Crazy Ще минат коликите, гушкане по коремче да го загряваш  Heart Eyes Вчера е бил именик малкият  bouquet
Принцеска  Hug

Общи условия

Активация на акаунт