Празниците още са далече, но мамите от ИБ писма до Дядо Коледа ще пишат вече.

  • 37 678
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 23 162
това ми е голям кошмар на мен.
заради това сложихме ключалка, която се отваря само от вътрешната страна. на нестандартно място.
нормални крадци няма да спре, обаче такива нощни поне да не ни плашат.

# 751
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Полицаите казаха, че едната ключалка са я отворили с магнит, а за другата си имало начини. Уж сме със секретна брава, ключовете ни се правят само с карта. Не знам, аз не мога да дойда на себе си. Чакам ММ да дойде с един ключар. Най ме е яд, че са посегнали на нещата на детето и сега цялата хамалогия с документите.

# 752
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Аз така щях да се развикам, че и умрелите да ме чуят .. ама мен не ме слуша главата, най-вероятно щях да ги и подгоня и който го стигна дупе да му е яко .. съседа така два пъти влизаха у тях - единия път, докато той беше у тях .. ееееей колко пъти падна крадеца по стълбите не знам, ама оживя де, докато дойдат полицаите .. само дето ръцете им не целува като го вкарваха в патрулката .. аз затова дамски чанти и друго не държа в коридора .. само якета и обувки .. имаме общо предверие със съседите /след като веднъж ни откраднаха обувките/ заградено с желязна врата /която нарочно скърца/ и още една на апартамента .. не, че това ще ги спре, ако решат да влизат, докато ни няма, но иначе ще ги чуем и тогава не искам да ги знам ..

# 753
  • Мнения: 39 283
Надрусани наркоманчета или луди хора не бих зачакала аз. Аз моя акъл си го знам, но те колко не ги слуша глава и колко трезва преценка имат положението не знам. За две лични карти, едни обувки и малко пари не бих оставила детето си без майка.

# 754
  • shumen
  • Мнения: 18 005
 Благодаря момичета.
Алекс,Мраве,аз този месец със сигурност няма да го пусна на градина.А за нататък ще го мисля.
Бени,точно вирусна пневмония си е при нас.
Арвенче,най много ме е страх и мен от това.
При нас сутринта като минаха визитация казаха,че освен пневмония сме и с ларенгит.Явно сме успели за 10 дни на градина да си лепнем нов вирус.А може и аз със солната стая дето го водих да съм направила някоя беля каза доктора.
Меци,според мен е от капките.
Кокосче,точно ново си е на тази снимка.Миналата си беше чиста като ни изписваха.

# 755
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Ама обясниха ли защо смятат, че солната стая е навредила?
Арвен, направо ужас. И у нашите бяха влязли така, докато спят. И мен ме е страх да не влезе някой, особено когато ММ е на смени и е нощна. Няма кой знае какво за взимане, но пък ето, явно крадат и детски обувки  ooooh!

# 756
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Arven_89 малиииии, за съжаление знам какво ти е, защото Април тази година така влязоха и в нас.... три отключени ключалки плюс входната врата на блока... ние не ги чухме, но на сутринта беше шокът... с малко се разминахме и то защото точно като вас не спим вс в една стая... полиция не викахме... дано бързо мине стресът  Hug
danaeka аз ще ти кажа какво е станало - отишъл е на градина, хванал е някой бацил, после докато лекарите се усетят е станало сериозно и така... дано бързо минава, трепете кока, оправяйте кашлицата и ако може още в болницата сериозна консултация с пулмолог (аз в Шн съм ходила при един в старата поликлиника до читалище Добри Войников, оправи една мн сериозна белодробна нехайност на сестрата, която ми слагаше БЦЖ на 14-15 години  Peace )

# 757
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Изчетох ви. Малко отгоре, но главното видях Crazy
Мраве ЧРД на патерици. Жива и здрава и много щастлива! bouquet bouquet
Дани бързо да се оправя Дени. За солната стая така са ви казали, защото лекарите изоообщо не са запознати с този тип профилактика. Ние нашата я питахме за Слав  и каза,че нищо не може да каже по въпроса, защото в техните учебници не пише. Та в случая смятам,че им е по-лесно да обявят нея за виновна, отколкото примерно да си признаят,че те не са си свършили работата. За мен лично(може да ви се стори малко крайно ама това ми е мнението) един то проблемите са ви лекарите. Много е вероятно да не го доизлекуват и затова да се тръшва наново толкова скоро. Сега го закрепете, не го пускай на градина докато можеш иии изискай направление и адекватно лечение от ЛЛ на Дени. След толкова АБ според мен му е нужна и стабилна имуностимулация и не само пулмолог. Според мен е редно и алерголог да го тества, защото може би има и алергичен компонент в цялата работа. От личен опит първата година на ясла беше много зле положението. Може и да помните как ревях тука през 4-5 дена,че е болен. Пи антихистамини следващите 2 зими, сега е на сингулер, защото миналата година направи 5-6 спазъма и вече е с диагноза астма, която ЛЛ постави още преди 2 години, когато ни прати за пореден път на алерголог, но алерголожката си пита айде да не казвам какво тогава и сега леко я натиснахме д аму изпише адекватно лечение. Close Не е пил АБ вече година и минаваме само с инхалации и сиропи. Сега пак се сополиви,но последните 2 кашлици ги минахме само с флудитек. А да и в никакъв случай да не му изписват билкови сиропи. Само химия, защото от разни буламачи може да ти прави спазми. Слав пролетта от един мащерков така се влоши,че направо се напсувах,че му го дадох, а кюстендилската докторка(макар че изрично я уведомих,че детето прави спазми) дето му го изписа сигурно я е сърбял г*за като на краставо куче #Cussing out Толкоз по този въпрос. Кураж и това ще мине.  Hug
Арвенче уужас. Дано забравите бързо  Hug
Петьофка мога само да те  Hug Само вие можете да изберете правилния за вас път.
Мецкоо на моите судокрема им действа по-дразнещо, когато са зачервени. И при двамата го наблюдавах това явление. Слав само бепантена го оправяше, а Бубето джинджира Алба. Нея като е много зле положението я пръскам и с един друг спрей- адерма цителиум. Цифра е, но я е спасявал няколко пъти. И на всяка смяна на памперс плакнех с водичка дупето. Докато не изчезваше червеното миех само с вода. Поради чувствителност сме с бели памперси нощем и зелен през деня. Не смея да си правя експерименти с други марки ooooh!
Нова тема довечера  Peace Peace

# 758

Общи условия

Активация на акаунт