Каква кола карате и колко ви харчи - градско/извънградско?

  • 23 706
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 998
Не ми се смейте много, но досега смятах наобратно - делих изминатите км на литрите в бутилката.
Ти и така можеш да го сметнеш. 375км делиш на 27л и получаваш, че с един литър бензин минаваш 13,88 километра. За да получиш разхода на 100км делиш 100 на 13,88 и получаваш приблизителен разход от 7,24л.

# 61
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Toyota Auris, бензин, 2016, не знам колко харчи, но в сравнение със стария ми Ярис - доста. Искам да я разкарам, защото ми омръзна от коли с малки багажници. Хвърлила съм око на едно фургонче Фолксваген Кади, новичкото Blush. Въобще не ми пука как изглежда колата, искам да е нова и да ми е удобна.
Мразя стари таралясници, непрекъснато да се влача по майстори, да пуши и гърми. В крайна сметка евтиното излиза бая скъпо.

# 62
  • Мнения: 2 998
Хвърлила съм око на едно фургонче Фолксваген Кади
Това бая багажниче има. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 184
Lancer Evo 8. Разхода е висок, но тази кола е за кеф, не да и меря парите за гориво.

# 64
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Това бая багажниче има. Mr. Green
Мдаа.. ще се родя. Искам да си превозвам кучето, домочадието и багажериите, които мъкна като пътуваме, и да съм спокойна, че всичко ще се побере. А пък и за градско е удобна, защото не е огромна, висока и компактна е. Само трябва да намеря начин да направя замяната (с доплащане предполагам).

# 65
  • Мнения: 2 998
Ти Аурис комби ли караш сега?
Скрит текст:

# 66
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не, обикновена, не хибрид и не wagon:
Скрит текст:

# 67
  • Мнения: X
Аз карам Тойота Корола 2005 та, фейслифт, 110 коня. Градско 11-12 на сто, а извънградско - 8-9. На газ е и аз си я настъпвам, не я жаля Grinning Може да пуснете и една анкета в началото, за да направим някаква статистика. Simple Smile

Последна редакция: вт, 28 авг 2018, 15:17 от Анонимен

# 68
  • София
  • Мнения: 11 977
VW Polo на 20 години, 1400 кубика - около 10/100 градско, извън града не се кара.
Mercedes E220 дизел на 17 години, комби, 2200 кубика - 7-8/100 градско и около 5,5/100 извънградско.
Скутер Kymco People S 250 кубика на 12 години - 5,5/100 градско, извън града не го карам.
Кемпер Hymer на базата на Фиат Дукато 2500 ТДИ  на 30 години - около 10/100 извънградско.

# 69
  • Sk babe
  • Мнения: 194
В Словакия - служебният е Тойота. Сега съм приватизира на брат ми семейната каляска, докато сме си в БГ - Тойота Аурис II Туринг Спорт  1.8 (136 к.с) хибрид.
Мразя комбитата, ненавиждам ги, но тази ми харесва как вози. По книга уж харчи 3.9 на градски и извънградско, аз обаче засякох,че в града лекооо й се вдига харча. Липсва ми моминското Фиатче Sad

# 70
  • Мнения: X
Nissan Juke 1.6 бензин около 5/100 извън градско и около 7/100 градско.

# 71
  • Мнения: 9 515
Форд Мондео 2008, дизел. Не сме засичали колко гори.
Много сме доволни от колата, купувана е нова от съпруга ми, досега само масло и филтри сме подменяли.

о, подкрепям с две ръце за МК4. нашата е автомат, комби. карали сме много коли, но тази и мазда 6 са ми абсолютни фаворити с превес на форда. сега идва време за смяна, направо се изкушавам пак такава да закупим. около 5 извънградско гори,  но е ясно, че зависи от много фактори. да не забравяме, че е бая голяма и побира много багаж /ако се сложи и багажник отгоре..../. в града рядко я караме, но мисля, че около 7 харчи.

# 72
  • Мнения: 29
Здравейте. От скоро имам книжка и мисля да си купя някаква евтина, но сигурна кола, докато свикна. Какво бихте ми препоръчали?

# 73
  • Мнения: 1 503
По темата:
Бмв Е36 тдс, 98год
Градско- 10 на 100
Извън градско - 5 на 100

# 74
  • Sk babe
  • Мнения: 194
Здравейте. От скоро имам книжка и мисля да си купя някаква евтина, но сигурна кола, докато свикна. Какво бихте ми препоръчали?

Какво ще рече евтина? Нова (има и евтини) или 2ра употреба? На каква си се учила? Караш ли сега кола? Ако да - каква? В каква кола си се представяш?

Общи условия

Активация на акаунт