Много се трогнах днес :)))))

  • 3 042
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 464
Ваче, благодаря ти!
Искрено ме разсмя!
Да ти е жива и здрава хубавицата! Laughing  Laughing  Laughing

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Отличен таралеж, бе Ваче!
Много даровита, а е толкова малка!
А и щом сурови картофи яде, изхранването е лесно Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 13 205
Цитат на: boo
А и щом сурови картофи яде, изхранването е лесно Wink


Мани, мани...днес малко се е подрискала, та не знам дали не е от картофа  Rolling Eyes

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
оооооооо:)))) отглеждате си АРТИСТ у дома.....Simple Smile)

# 34
  • София
  • Мнения: 2 851
Цитат на: Roshalche
П.П. Нямах представа, че в яслите децата имат организирани занимания.


imat i oste kak to tam si e cqlo u4iliste  Laughing


mnogo vi e xubav taraleja  Wink

# 35
  • Мнения: 255
Хм, Ваче ние с нашия малък ерген сме хвърлили  око на твойта хубавица Wink Сега като разбрахме и за творческите наклонности на момата сме окончателно спечелени Laughing  Sign Exclamation
Поздрави Wink

# 36
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Браво!  Grinning  Grinning  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 13 205
Цитат на: edna_ot_vas
Хм, Ваче ние с нашия малък ерген сме хвърлили  око на твойта хубавица Wink Сега като разбрахме и за творческите наклонности на момата сме окончателно спечелени Laughing  Sign Exclamation
Поздрави Wink


Ох, ама няма да излезете на глава с нея. Много е ината! Grinning

# 38
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ама че прекрасен тералеж!!!!!!!! Браво на Александра!!!!!!!!!
 Ако продължава да твори със същите темпове - за архив невзнам, ама изложба някаква съ сигурност ще търябва да правите Wink Да ти е жива и здрава, Ваче с много таралежи  да те радва Laughing
 Бобо, не се натъжавай много, Емо друга апликация ще направи, още по-прекрасна Laughing

# 39
  • Мнения: 6 315
Мнопго красив таралеж! Мечтая си и аз за този момент, когато бебо ще ми поднася такива изненади  Laughing .

Да ти е жива и здрава бузанката! Много е сладка.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 022
Страхотен таралеж!!!
Освен красавица е и много талантлива!Да ти е жива и здрава!

# 41
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Страхотен таралеж! (видях малко със закъснение)
Браво на детето!!!

# 42
  • Мнения: 7 430
Страхотно творение..... babydust7

Да ти е жива и здрава хубавицата и да те радва с всеки изминал ден по нещо.... Wink

# 43
Цитат на: Vache
... Майка събираше всичките ни рисунки и творения. Пожелавам ви да направите на вашите слънчица по-голям архив от нашия! Grinning

Ваче, и аз съм потънала в "произведения на изкуството". Събирам ги в едни кашони, които съм надписала. Един за сега за Симона и един за Ели.
Честито за първото ви творение. Само дето него не можеш го съхрани за спомен освен на снимка Grinning  Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 13 205
Цитат на: Honda
Цитат на: Vache
... Майка събираше всичките ни рисунки и творения. Пожелавам ви да направите на вашите слънчица по-голям архив от нашия! Grinning

Ваче, и аз съм потънала в "произведения на изкуството". Събирам ги в едни кашони, които съм надписала. Един за сега за Симона и един за Ели.
Честито за първото ви творение. Само дето него не можеш го съхрани за спомен освен на снимка Grinning  Wink



Ами то дори и да можеше да се съхрани тя го нагриза  Grinning  Grinning  Grinning . Другарката каза като ми го даваше да го видя и да го хвърля. Обаче на мен и досега не ми дава сърце да го сторя! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт