Информация за добър стоматолог в Плевен!

  • 14 614
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 8
Здравейте на всички от форума!Имам син на 12 години, който преди две години си счупи преден, постоянен зъб.Ходехме при стоматолог, той затвори зъбчето с пломба, защото беше чувствителен и каза:"Детето трябва да стане поне на 14 години и тогава ще го изградя". Изминаха две години от инцидента и решихме да отидем на профилактичен преглед при него. Той го погледна /платихме пак/.Попитах го,  детето като стане на 14години да дойдем за да довършите започнатото, както обещахте. Той категорично отказа, отговори да потърсим друг стоматолог....Толкова много пари ни взе и накрая нищо!!!Нали се сещате детето колко плака , че няма кой да му направи зъбчето. Неприятните моменти и притеснение не са повода за моята публикация Молбата ми е следната, мили родители и посетители на форума дайте ми информация, контакти и мнения за добър стоматолог от гр.Плевен. Надявам се да намеря точния специалист, който с две думи да ни"свърши работа".Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 8
Здравейте на всички от форума!Имам син на 12 години, който преди две години си счупи преден, постоянен зъб.Ходехме при стоматолог, той затвори зъбчето с пломба, защото беше чувствителен и каза:"Детето трябва да стане поне на 14 години и тогава ще го изградя". Изминаха две години от инцидента и решихме да отидем на профилактичен преглед при него. Той го погледна /платихме пак/.Попитах го,  детето като стане на 14години да дойдем за да довършите започнатото, както обещахте. Той категорично отказа, отговори да потърсим друг стоматолог....Толкова много пари ни взе и накрая нищо!!!Нали се сещате детето колко плака , че няма кой да му направи зъбчето. Неприятните моменти и притеснение не са повода за моята публикация Молбата ми е следната, мили родители и посетители на форума дайте ми информация, контакти и мнения за добър стоматолог от гр.Плевен. Надявам се да намеря точния специалист, който с две думи да ни"свърши работа".Благодаря ви предварително!

# 2
  • Мнения: 117
Здравейте, др.Любчо Георгиев и др. Теодорос Никас са добри ( или поне аз съм много доволна и от двамата).

# 3
  • Мнения: 6 584
Здравейте, др.Любчо Георгиев и др. Теодорос Никас са добри ( или поне аз съм много доволна и от двамата).

Мнението ти ще ми е от изключителна полза, ако споделиш как работи д- р Никас! Хигиената на ниво ли е, обяснява ли какво ще прави, с какви материали ще го прави и вариантите за лечение?

# 4
  • Мнения: 117
Д-р Никас можеби (поне от моя не малък опит с други стоматолози) е един от най-внимателните , които обясняват какво и как ще се прави.А хигиената... нямам думи винаги всичко е чисто и подредено.Приятелят ми има зъб който прави контакт със синусите и от там те му създават големи проблеми, та само този човек ни обясни как и какво трябва да се направи.Другите искаха директно операция която е много сложна.

# 5
  • Мнения: 117
Мен пък ме интересува дали има ортодонт в Плевен,който да ми каже реално имам ли вариант за шини или скоби,защото масово всеки казва брекети (заради значително по-високата им цена).На 13-ти имаме и час при д-р. Никас, но не съм сигурна дали той е ортодонт.Надявам се да е, защото сме много доволни от него.

# 6
  • Мнения: 6 584
За добър ортодонт мога да ти дам насока за София. Моя позната обиколи всички ортодонти тук, изгуби много време и средства, за да стигне накрая до София. Изключително доволна е от нея, тя си е специалист- ортодонт. За др. НИкас знам, че е орален хирург, тоест вадене на зъби, имплантология и операции.  Виждам, че и деца водят при него. В профила му видях ,че извършва Кореново лечение. мМоя съвет е да потърсиш действащ ортодонт, с нужната апаратура и знания.
Не знам на каква възраст си, но скоби и шини се слагат в ранна детска възраст,човек ако не е шина за фиксиране на разклатен зъб. Ако е роблем със захапката- брекети, но е много важно кой ще т ги слага, за да не СИ създадеш проблем след това.

Къде се намира кабинета на др. НИкас? Видях точния адрес в нета, но не мога да се ориентирам. На старата главна,чно къде точно е?

Последна редакция: пн, 06 фев 2017, 17:35 от Biserka_a

# 7
  • Мнения: 117
Като зъболекър сме много доволни от него, но не се сетих да го питам, а ми се искаше вариант ако той не се занимава.Кабинета му е в новата сграда в началото на старата главна.

# 8
  • Мнения: 117
На много места чета,че в зависимост от проблема може и на възрастен да се сложат скоби или шини.Но немога да се ориентирам при кого да ида, а варианта София, Пловдив или Враца не ме устройва, защото едвали ще мога да пътувам всеки месец.

# 9
  • Мнения: 117
Незнам как да кача снимка на сградата.Там където е Екзакта медика има и един магазин за обувки.Дано си ме разбрала.

# 10
  • Мнения: 6 584
Утре ще питам моя позната за ортодонт в Плевен. Посещава го във връзка с брекети те на дъщеря си и каза, че е много компетентен.
Ще ти напиша координатите му тук.

Намерих адреса в Гугъл мапс, но с епоколебах къде точно му е кабинета. От снимките във фейса ми се стори, че кабинета му е на втори етаж.

# 11
  • Мнения: 117
На д-р Никас ли? Мисля ,че е на предпоследния етаж не съм сигурна дали е 4-ти или 5-ти.Там навсякъде има табелки, така че ще го намерите.Предварително благодаря за информацията.

# 12
  • Мнения: 6 584
Д-р Караиванов- ортодонт.
Тел: 0887199143

Препоръчаха ми го негови пациенти.

# 13
  • Мнения: 117
Нали в Плевен практикува?

# 14
  • Мнения: 6 584
Да, в Плевен практикува. Зад Градската градина му е кабинета. Ако му се обадиш, той ще тв информира къде точно му е кабинета.

# 15
  • Мнения: 512
Някой има ли мнение за д-р Басарова.Работи в стоматологията.А ако имате мнение за внимателна стоматоложка с деца,ще се радвам на отзиви.

# 16
  • Мнения: 6 584
Имам, да. Тя е първата зъболекарка при която стъпих като дете. Сряза ми езика, грубо отношение , никакъв подход нямаше. Сега може да е различна ситуацията, знам ли. Човек се променя Laughing преди работеше в Стоматологията.

# 17
  • Мнения: 117
Нямам личен опит,но съм виждала при Никас да излизат с усмивки и грамоти. Иначе и д-р Кочкова в стоматологията е добра,майками все при нея ме водеше.

# 18
  • Мнения: 117
Да, в Плевен практикува. Зад Градската градина му е кабинета. Ако му се обадиш, той ще тв информира къде точно му е кабинета.
Големи благодарности.Жалко ,че ще съм свободна чак след седмица,но ще отида апри него.

# 19
  • Мнения: 8
Д-р Караиванов- ортодонт.
Тел: 0887199143

Препоръчаха ми го негови пациенти.
Twisted EvilРазочарована сам от Д- Караиванов!!!Ако кажа:Нищо лично, ще излъжа, толкова голямо разочарование и мъка причини на сина ми и на мен.Детето ми си счупи преден постоянен зъб...той го прие сложи му временна пломба и обеща, че ще изгради зъбчето...след това се отказа. Причината била, че вече не се занимава с лечението на зъби, а само с ортодонство.Детето ми много плака, затото очакваше като отидем на проверта, чичо доктор да му оправи зъбчето.Съгласна съм, че всеки работи за да изкара пари, но това е лекар които иска много пари!

# 20
  • Мнения: 6 584
Аз съм го препоръчала ако ортодонт , а не ако детски зъболекар. Все пак това му е специалността- ортодонт. Грешката на много хора е , че за всичко се насочват към един имсъщ зъболекар. А то си трябва специалист. 
 Може би е по- добре за Вас , че ВИ казал директно, а не да ви заблуждава. Аз  на такива зъболекари които от всичко разбират , не вярвам. За това си има ендодонт, ортодонт, парадонтолог, орален хирург, лицево - челюстен хирург, ортопед. Не очаквам някой зъболекар без специалност дои, да е еднакво добър във всичко.
 Много е неприятно това което Ви се е случило и ви  съчувствам , но за лчение на деца - само детски зъболекар . Колко Ви излезе временната пломба при него?

# 21
  • Мнения: 8
Д-р Караиванов- ортодонт.
Тел: 0887199143

Препоръчаха ми го негови пациенти.
Пааааари, пари.....  Това е при него като нямаш си чао.

# 22
  • Мнения: 512
Искам да попитам мами,слагали скоби на децата,каква сума заплатиха?Струва ми се ,че ние дадохме повечко-600лв.(за дете на 8 год.-смесено съзъбие)
И  друго искам да попитам,ако някой е запознат с обратната захапка.По точно ,горния ред се среща с долен ред зъби.Брекетите са между 4000 до 6000лв.,но срещнах мнение че след време постигнатия ефект се губи и челюстта се връща в първоначална позиция.Тъй като сумата е повече от голяма за мен,инвестицията струва ли си или само операция след 18 год. (сега е на 15 год.).
Въпросите са ми за две отделни деца.

Общи условия

Активация на акаунт