Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 480

  • 54 878
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 201
Озета на 9 епизод на руски.

Скрит текст:
Краткое содержание 9-й серии сериала Внутри/Içerde

 Сарп во что бы то ни стало должен спасти своих родных. Для этого ему придется прийти прямо в руки бабы Джеляля, столкнувшись с ним в махале. Однако в его рукаве тоже есть козырь - Мелек. Мерта мучают угрызения совести за то, что позволил бабе похитить тетушку Фюсун и Эйлем. Он приступает к решительным действиям, чтобы спасти женщин. Юсуф, узнав о самодеятельности Мерта, впадет в ярость. Сарп оказывается между двух огней. С одной стороны его преследуют подельники-мафиози, с другой - полиция, которая подозревает крота в убийстве Местана. Либо он оправдается в глазах мафии и правосудия, либо погибнет. Что предпримет Мерт для спасения семьи? Как поступит Сарп, чтобы спастись из лап смерти? Мы узнаем об этом в следующий понедельник на канале ShowTV

Снимки от днешния сет.




Последна редакция: пт, 11 ное 2016, 22:13 от Neidjal

# 46
  • Мнения: 6 086
Я колко бързо напредва новата темичка.

Белл, благодаря за това прекрасно кътче в нета където се чувствам у дома.  Heart Eyes Hug

Здравейте Фемир - Сарпмелки!  Mr. Green

Докато гледах 6-та серия /много съм назад/ ми се искаше да я обсъждам тук, но повечето сте две серии напред.
И в тази връзка изгледах фрагмана на 9 епизод и недоумявам в какво обвиняват Сарп.Джелял се заканва че е си плати, а нащо момче го държи с Мелек  newsm78. Да не са го разкрили? Много е рано за това, но пък татю е така гневен и искрен в намерението си да накаже шофьора на жена си.

Ами колко дълго човек на 26г. може да издържи в кухнята. Време беше план Б да стане резервен.

Утре май ще се появи хубавеца ни - Халилчик. Още малко и ще стане година откакто ги открих, а още не са ми омръзнали. И както каза Профи съм им много благодарна защото точно те ме изстреляха в диспансерчиту където срещнах вас.

# 47
  • Мнения: 15 884
Мераба къзлар Hug Hug Hug Hug Hug
Ай, ставайте бре, кво е тва спане Naughty... все едно е събота Mr. Green
Рори72 Hug Сън ли не те фана hahaha кви са тия размисли дет са те налегнали у 3.00 часа нощес Joy
Хубав ден на всички които ще се появят  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 21 201
Хааааай. Simple Smile
Малко инфорамционен бюлетин. Laughing
Гиземката започва нов сериал на 20 Ноември по Стар-тв с Юсуф Чим и "любимката ми" Мерве.
Скрит текст:

Нашия КаПтан Laughing и той започва ново Дизи.
Скрит текст:
Барыш Кылыч станет героем сериала Запах ребенка

Барыш Кылыч, который до сих пор у многих зрителей ассоциируется с Левент-беем из сериала "Я назвала ее Фериха" заключил контракт с компанией Endemol на участие в сериале "Запах ребенка", где актер сыграет главную роль. Напомним, что сериал видимо будет демонстрироваться на канале D. На главную женскую роль планировали взять Джансу Дере, однако актриса предпочла поработать в суперхите "Мама" продюсера Фатиха Аксоя.


Нова ли е, не е лиии? Thinking

# 49
  • Мнения: 27 454
 Здравейте  Hug


 Мерве и Гизем в сериал  Йок  Мерси  !   Joy


 В пресата пишеше за дизи на Баръш Калъч   . Дано му провърви и не го спрат  като предния . Ендемол продуцира Парчетата . Явно след, като свърши ще снимат сериал с капИтана . Партнерка Джансу Дере  нещо не ги виждам в синхрон  Thinking  Преди харесвах Дерето ма  след Езел нещо не ми допада като излъчване .


 Рори  Hug  Завъртяно е всичко  във Вътре .  Сарпчито  тоя Местен дет го утрепаха го разкри, че е внедрен от полиса като къртица при тях . Видя ги с Юсуф като се срещнаха и Сарп му даде диска  с мнимото убийство на някъв . Скроиха му номер на Сарп  .После Сарп разбра, че е разкрит и се млатиха в кебапчийницата и  сега се търси кой уби онзи .Ще обвинят Сарп в убийството му  а преди тва Местан разказа за подозренията си към Сарп на Джелял . Сарп  е мъж на място и нема се остави в лапите на врага  Naughty и му каза,, че ангела е  в неговите ръце .


 

# 50
  • Мнения: 21 201
Здравейте  Hug


 Мерве и Гизем в сериал  Йок  Мерси  !   Joy


 В пресата пишеше за дизи на Баръш Калъч   . Дано му провърви и не го спрат  като предния . Ендемол продуцира Парчетата . Явно след, като свърши ще снимат сериал с капИтана . Партнерка Джансу Дере  нещо не ги виждам в синхрон  Thinking  Преди харесвах Дерето ма  след Езел нещо не ми допада като излъчване .


 
Скрит текст:
Рори  Hug  Завъртяно е всичко  във Вътре .  Сарпчито  тоя Местен дет го утрепаха го разкри, че е внедрен от полиса като къртица при тях . Видя ги с Юсуф като се срещнаха и Сарп му даде диска  с мнимото убийство на някъв . Скроиха му номер на Сарп  .После Сарп разбра, че е разкрит и се млатиха в кебапчийницата и  сега се търси кой уби онзи .Ще обвинят Сарп в убийството му  а преди тва Местан разказа за подозренията си към Сарп на Джелял . Сарп  е мъж на място и нема се остави в лапите на врага  Naughty и му каза,, че ангела е  в неговите ръце .


Не бе Фемиии, били се спрели на нея, но тя е предпочела ролята в "Майка" и с право, я какъв рейтинг разбивач прави сериала.
И аз съм йок мерси Stop за сериала на Гизем, но не заради нея(харесвам си я), а заради Мерве(изключително нелицеприятна ми е, досущ като Сера, на кантар са ми като излъчване, но втората води в класацията ми по медийно поведение, което не ми допада no), иначе Юсуф го гледах с Демет в Ягодките, и ми е симпатичен, ноооооо при мен няма гледане на всяка цена независимо заради кой/я актьор/актриса.

# 51
  • Мнения: 27 454
  Така ли било     Blush аз разбрах ,че Дерето я спрегат за парньорка . Те комшийте    си гледат такъв тип  сериали  с подобни истории .  Дерето и отдавна не беше участвала в дизи . Аксой пак е улучил в целта .



 

 ха Ча и Алтанов на плаж  но е стара снимка .   С Дияр  ко стана шумяха ашк , машк  за ден  и нищо не стана  .    Ша го издебнат некъде и ша го питат 


# 52
  • Мнения: 21 201
 Така ли било     Blush аз разбрах ,че Дерето я спрегат за парньорка . Те комшийте    си гледат такъв тип  сериали  с подобни истории .  Дерето и отдавна не беше участвала в дизи . Аксой пак е улучил в целта .



Скрит текст:

ха Ча и Алтанов на плаж  но е стара снимка .   С Дияр  ко стана шумяха ашк , машк  за ден  и нищо не стана  .    Ша го издебнат некъде и ша го питат  



И отговорът му ни е ясен, няма време за ашк, Laughing в сърцето му няма никоя, и само работа, работа , и пак работа. Laughing

İçerde Dizi Resmi @icerdetvdizi  
#içerde Yeni bölüm tanıtımı bu akşam @ShowTV 'de ve burada...@bensusoral @ayyapim


Преди дни при рускините видях друга снимка на горяща в далечината кола и според тях е на Кебапа. Явно е така, защото Мелек се е свлякла на земята и плаче, нооооо няма да загине тази гад.

# 53
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Браво на Гиземката за това че все успява да се уреди с красиви партньори. Това е една от предпоставките за успех на дизито, освен сценария разбира се.
Така е Наде, Ча научи едно изречение че имал работа, не любов и сега само него ще повтаря tooth  Макар че за да има връзка не е необходимо да влюбен, ама те комшийските журналя, пък и феновете много смесват нещата и от мухата правят слон, така че го разбирам ooooh! Само преди седмица пак каза че имал работа, нямало време за любов hahaha с момата явно няма проблем че ги говори такива hahaha  Въпросната Дияр, макар и с доста изразени азиатски черти е симпатична, всъщност на мен всяка би ми била по-симпатична от оная самовлюбена кифла Сера!

# 54
  • Мнения: 27 454
 Ама преди Чаги им казваше лека вечер  и запрашваше и дума не обелваше . Кво да обели кат само за Серенай го питат  . Сега стана предишния усмихнат , естествено държание . Когато е доволен от екипа  и сериала   нещата си идват на мястото !


   Той  от тия екшън сцени бойни и от кУпони в Ла бумм и ресторанти е изтощен  да ги бройка  Mr. Green Joy

Последна редакция: нд, 13 ное 2016, 14:01 от femmi2

# 55
  • Мнения: 21 201
Стана тя каквато стана. newsm09
Скрит текст:
Втория фраг на девети епизод на руски.
- Тебе придется ответить за все, что ты сделал, Сарп. Баба Джеляль этого так не оставит!
- Пока не заберем душу того, кто навредил моей дочке, никому из нас покоя не будет
- Сейчас Джеляль остался без рук и ног. Давута нет... Местана нет… Миника нет…
- Теперь твоя очередь, Джеляль!
- Баба Джеляль!
- Отец
- Кровь отца не останется неотомщенной

https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456239616%2Fff8709c05ddcb … pl_wall_-58199741

# 56
  • Мнения: 10 802
wavey Hug

Ей,тва момче  Rolling Eyes...много работно ,бре ooooh!...как може тъй Shocked...без ашк  Naughty...цъ цъ цъ... Joy Joy Joy

А...за треяяяя #Shocked...мале ,мила ooooh!...Мелек на Сарпи ли се кара newsm78




# 57
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Стана тя каквато стана. newsm09
Скрит текст:
Втория фраг на девети епизод на руски.
- Тебе придется ответить за все, что ты сделал, Сарп. Баба Джеляль этого так не оставит!
- Пока не заберем душу того, кто навредил моей дочке, никому из нас покоя не будет
- Сейчас Джеляль остался без рук и ног. Давута нет... Местана нет… Миника нет…
- Теперь твоя очередь, Джеляль!
- Баба Джеляль!
- Отец
- Кровь отца не останется неотомщенной

https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456239616%2Fff8709c05ddcb … pl_wall_-58199741

Мисля, че гласът дето тихо реди списъка е на Сарп, а този казващ, че е ред на Джелял, прилича на мюдюрина, което предполага полицията да ги е прибрала.
И ми се вижда малко рано Джелял да го занулят. По-вероятно е или сам да си е направил инсценировка за да изчезне за известно време или да е поредният план на мюдюрина с цел бандюгите да си върнат доверието в Сарп. Затова направо очаквам Сарпчи да се появи от нейде и трупайки точки да измъкне бабато от горящата кола.   Wink
Лошото е, че Мелек и Мерт ще се настроят много срещу него, когато с Джелял стане нещо. ooooh!

# 58
  • Мнения: 21 201
 wavey
Да Свет, Профи, на Мелек и на Сарп са въпросните думи.
Мдааааа, фрагманите не са това, което са, наистина е рано да занулят Кебапа, без него сериалът няма да е същия.
Рано е и да разкрият Сарп, надявам се да се оневини в очите на Джелял.
SET



# 59
  • Мнения: 27 454
    В колата мафиота или Сарп са били ?  Коментира са че Сарп е напрайл така, че да го помислят за мъртъв .


  Ново 5 от жълтурите Ча забранил на Дияр соц мрежите  и ашка бил не от два месеца а от един . Намалили бройката   Joy   Не ми се вярва на тия писаници  #2gunfire

http://www.f5haber.com/milliyet/cagatay-ulusoy-dan-sevgilisine-b … k-haberi-6039607/
 
 

Общи условия

Активация на акаунт