Книгите на Венета Райкова

  • 65 349
  • 164
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 80
Ако някой има книгите на Венета Райкова - Триумфът на кучките и Милионерката, моля да ми ги изпрати на адрес klgu@abv.bg. Благодаря.

# 136
  • Мнения: 12
Здравейте!

Бих искала и аз да помоля за книгите на Венета Райкова. Моля, който и които има, нека ги сподели и с мен на e.mihaylova67@gmail.com
Благодаря предварително! Simple Smile

# 137
  • Варна - Монреал-Едмънтън
  • Мнения: 178
Търся книгите на Венета в онлайн вариант. Има ли сайт където да се четът безплатно или срещу заплащане?
Мога да предоставя емейл на лично съобщение да ми се пратят файлове.
Аз вече имам 2 книги на хартия, но не искам да взимам и останалите и да се чудя къде да ги прибирам после. Живея в чужнина и не мога да ги подаря.

# 138
  • София
  • Мнения: 187
В момента г-жа Райкова пише втора част на романа "Триумфът на кучките" (по молба на читатели), както и паралелно "Лошото зайче". Първата книга се очаква на пазара в средата на месец август. Скандалните истории нямат край. Wink

# 139
  • Мнения: 3
Здравейте!

Ще съм изключително благодарна, ако някой може да изпрати някоя от книгите на Венета Райкова и на мен. Нямам нито една от тях налична.

ivanova.ioana76@abv.bg

# 140
  • Мнения: 37
Здравейте!
Ще може ли и на мен да изпратите книгите на Венета Райкова, които ги има в електронен вариант?
Ще съм ви много благодарна.

Последна редакция: пт, 06 авг 2021, 13:20 от Jessica's roses

# 141
  • Мнения: 2 657
Дами, имате поща!🙂

# 142
  • Мнения: 80
Ако може и на мен. klgu@abv.bg
Благодаря.

# 143
  • Мнения: 1 715
Ще съм благодарна, ако изпратите и на мен някоя от последните книги. Скоро не съм чела нищо на Венета Райкова и ми е интересно Simple Smile

ona_neg@abv.bg

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 18
Ще съм благодарна, ако може и на мен : sn_dim@abv.bg

# 145
  • Мнения: 1
Бих помолила и на мен да ги изпратите! Благодаря Ви! : apostolova1966@gmail.com

# 146
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Днес си чакам и последната. Книгите ми харесват.

# 147
  • Мнения: 30
Ако е удобно може ли и на мен да ми изпратите каквото имате от Венета Райкова. Започнах Инсомния и макар че съм в началото за сега ми харесва.
Благодаря Simple Smile
plamenarandeva@gmail.com

# 148
  • Мнения: 45
Здравейте!
Ще може ли и на мен да изпратите книгите на Венета Райкова в електронен вариант на  iva_mireva@abv.bg?
Благодаря предварително.

# 149
  • Мнения: 9 436
Извинявайте, ама темата стана толкова досадна вече. Всеки пост е от рода може ли на мен, може ли на мен..... Вижте кой от темата изпраща онлайн книгите, и му пишете на лично съобщение.

Общи условия

Активация на акаунт