Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 085 462
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 34 050
  • Мнения: 14 583
Издребнявате да намирате кусури на суданеца.Хотела иди/дойди,но храната,сигурно храната е причина за нервният му срив.От същият линк пападнах на друга новина мисля,че не сме го споменавали в темата.Жертвите в Рединг са хомосексуалисти.Знаем,мюсюлманите са хомофоби.
https://www.lentata.com/page_17939.html
Този свят май никога няма да стане отново нормален.SadНе може да се посяга физически и вербално на органите на реда!Не може и не трябва.Тия боклуци от уличните парти безчинства,трябва да полагат няколко месеца обществено полезен труд.

# 34 051
  • Мнения: 10 051
Да, и аз попаднах на жертвите хомота, но ако не е излизал откъде знае какви са?
Освен да е известно, че това място е сборище на подобни.
Аха, сигурно храната не му допаднала.

# 34 052
  • Мнения: 22 867
Силвър, уреди ме в това иди/дойди хотелче, обещавам, че изобщо няма да лудвам, ни нервно да се срутвам. Ще си седя мирно и тихо, и на храната махна няма да намирам, пък, ако толкоз ми писне, ще си хвана еъропланя за насам. Ножове ще размахвам само над стековете. Joy
Няма да стане нормален светът, моментът е изпуснат. Руснаците пишат /щото тях четох/, че Според Sky News служителите на хотела са били предупредени в навечерието на инцидента за проблеми с психиката на един от гостите. Сънародници на суданеца, живеещи в хотела, се оплакали на властите, че мъжът е започнал да се държи неадекватно. Късно в четвъртък служител на миграционно ведомство информирал персонала на хотела. Минути преди клането нападателят се обадил в миграционната служба. Подробности за разговора не са дадени. Важното е, че не е терористичен акт. А защо са игнорирали неадекватното му поведение, не е известно. Може би защото масово са неадекватни, претръпнали са......

# 34 053
  • Мнения: 10 051
А защо са игнорирали неадекватното му поведение, не е известно. Може би защото масово са неадекватни, претръпнали са......
Точно! Свикнаха да ги ръгат неадекватни пришълци.
Само не мога да разбера, защо неадекватни европейци не колят и убиват, ако нещо не им на кеф.

# 34 054
  • Мнения: 14 583
Цитат
Силвър, уреди ме в това иди/дойди хотелче,
Това лесно,ама на цвят и религия трябва да го докараш.Иначе не става.
Цитат
Сънародници на суданеца, живеещи в хотела, се оплакали на властите, че мъжът е започнал да се държи неадекватно.
Властите,скапаните либерални власти за виновни за поредното престъпление извършено от мигрант.Мудни,страхливи,почесват се как да реагират,да не обидят някой,да не засегнат лесно ранимите им души.Не виждат ли,че няколко негови сънардоници реагират?Не,при всеки казус се насират.И ето до къде се стигна за пореден път.Същите либерални властите мълчаха цяла седмица за насилието на бели  жени в новогодишната нощ в Кьолн.Жертвите и те мълчаха от страх от репресии.Кога най-сетне ще получават възмездие тези гнусни политици?Гледам и зелената кметица на Париж,отново е спечелила изборите.Щяла да го направи чист,спокоен и бла,бла град.Това вече никога не може да стане.Освен ако не рестартират абсолютно всичко.

# 34 055
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
защо неадекватни европейци не колят и убиват, ако нещо не им на кеф.

Мола ти се, те са дали своя дан да бъдат изколени невинни хора. И биват празнувани като герои и се радват на аплодисменти даже.

Само аз ли нямам никакво желание да стъпя в хотел с "бежанци" вътре? Бил той и Радисън, Кемпински или Хилтън. Никакви звезди не могат да ме накарат да се доближа доброволно до тях, по-добре да ида в Куртово Конаре.

# 34 056
  • Мнения: 14 583
Цитат
по-добре да ида в Куртово Конаре.
Абсолютно те разбирам.Ти ''бежанци'' си виждаш и живееш с тях в Германия.Как да ти се стои и в един хотел с такива?Властите цялата държава  превърнаха за тях в хотел all inclusive+развлекателна програма.Ама нищо,децата на защитничките ще платят сметката.
Дописвам.Сега попаднах на честитката от ББ на немски  към ''либе Ангела''.Нашият освен мачо,нали е и топ дипломат.Той им казва какво да правят,всички го слушат и изпълняват.Реших да го споделя с вас.
https://bg-voice.com/либе-ангела-борисов-поздрави-мерк/

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 23:54 от Silverstone

# 34 057
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Цитат
по-добре да ида в Куртово Конаре.
Абсолютно те разбирам.Ти ''бежанци'' си виждаш и живееш с тях в Германия.Как да ти се стои и в един хотел с такива?Властите цялата държава  превърнаха за тях в хотел all inclusive+развлекателна програма.Ама нищо,децата на защитничките ще платят сметката.
Нищо, Силвър, не ми е ценно вече. Ни хотели, ни бутици, ни красиви средновековни улици и мостове, ни луксозни ресторанти, хеле пък "уреден живот", за който всички говорят. Един ден нищо няма да ми липсва. Освен хубавото "едно време". То и сега ми липсва.

Пък защитничките - те деца нямат и не искат и да имат. А и колко деца платиха и плащат всеки ден. Никой не съжалява. Покрай техните деца ще изгорят и нашите.

# 34 058
  • Мнения: 10 051
Ей това е най-тревожното.
Никой от тях не е тръгнал с мисълта да работи легална работа, а с надеждата, че ще
се уреди в наркобизнеса. И кой, ако не младото поколение се възползва от тази
изключително нужна услуга.
Бях писала преди за младо момче техник в Германия. Дойде напушено рано сутринта да извърши
нещо дребно. Абсолютен немец на вид. Не можеше да се диша около него и часове наред проветрявах.
Хем го проклинах, хем ми беше жал.

# 34 059
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Делпелче, ти в Германия ли живееш?
Наскоро съвсем тематично даваха въпросния филм Black lives matter и реших да го гледам, за да видя какво му е ядрото, нарарива. Цялата история се гради върху това - в един момент бащата обяснява на дъщеря си, че черните нарочно и системно са тикани от белите в наркобизнеса, защото бил бизнес за милиарди, пък черните им вършели черната работа за без пари и никой от тези гангстери нямал яхта. И затворите - и те били бизнес за милиарди и затова постоянно вкарвали черни вътре, да се върти и той. Изсмях се колкото да не повърна и смених канала.

# 34 060
  • Мнения: 10 051
Не, не живея в Германия Ондинче.
Май от година не съм била там. Прескачам при мои близки и приятелки от време навреме, но сега няма как.
Сякаш изгубих мерак да ходя вече. Остарях и ми се седи повече дома.
Едните ми близки не дават да гъкна нещо против любимците на мама и само се препотявам като
гледам колко са нахални и как им сервилничат немците.
Сетих се на един празник бяхме в парк с много детски игри и наблюдавах няколко деца, които се
опитваха да вкарват с водна струя онези топки в обръчите. Сещаш се. Даже съм документирала
момента, когато едно от "тия" се насочи към детето на една немка и съвсем нахално и въпросително
изгледа майката и детето. Т.е. това не се ли наигра вече? А то току що се беше вредило в играта.
Немката веднага отърча при детето си да му обясни, че вече се е наиграло и трябва да отстъпи.
Другите две бяха цветнички, те си бяха закотвени там не знам от колко време.
Ох, как се ядосах като видях личицето на момиченцето. Избърса си сълзичките и тръгна покорно.

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 14:56 от delpel

# 34 061
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
А защо са игнорирали неадекватното му поведение, не е известно. Може би защото масово са неадекватни, претръпнали са......
Точно! Свикнаха да ги ръгат неадекватни пришълци.
Само не мога да разбера, защо неадекватни европейци не колят и убиват, ако нещо не им на кеф.

Неадекватното му поведение може и да не е забелязано. Преди 30 години ср шокират от броя неадекватни, според мене, хора по улиците в Лондон, но бързо спряха да.ми правят впечатление. На север се шокирах от броя полуголи хора зимата. С мъжът ми бяхме с клин, панталон, боти, вълнени пуловери и вълна на жилетка, дълги палта, понякога шал и шапка, а те с късо рокле, без чорапогащник, по сандали, мъжете по тениска и чакат в студа половин час да влязат в заведение. Мой познат видял полу пияна жена да ляга на тротоара в студа, облечена в плажна рокля. Извикал полиция, те дошли, говорили с нея и му се обадили да му кажат, че тя е изморена и затова легнала да си почине. Не я прибрали, нито закарали до по-оживено място. Местна е била, от северна Англия.

В началото ме шокира броя клошари. Веднъж един старец, облечен в дрипи и без обувки и чорапи нещо стенеше и викаше. Помислих, че умира и се доближиха да го питам как е. Като скочи срещу мене с нож в ръката си изкарах акъла. Добре,е някакви мъже чужденци дойдоха и му хванаха ръката. Улицата беше пълна с минувачи и даже не вдигаха глава.  Дойде полиция. Той им каза,че съм скочила и съм го нападнала както си лежал. Оттогава ако видя нещо нередно викам полиция или линейка,но не доближавам.

И европейци колят, убиват,изнасилват. Тук повечето убити от мъжете си жени са убити от европеец. Вчера научих за трагедия в семейство на момиче, което учеше в прогимназията със сина ми. Бащата убива майката и и праща СМС да каже, че я е убил. Не са цигани или араби. Момичето е В шок и губи всичко - майка, дом. Ще трябва да се изнесе от дома, в който живеят, защото вече няма кой да плаща наема.

https://www.google.com/amp/s/amp.lefigaro.fr/flash-actu/rueil-ma … son-mari-20200628

Родителите са образовани, интегрирани  бащата е възпитан и над 50г. Какво им става не тези хора?

Проблемът с пришълците не е, че са неадекватни, а че не могат да бъдат изхвърлени когато спрат да са адекватни.

Хотелите - за тях настаняването на мигранти е доходоносен бизнес. Във време на Ковид им наливат пари, а работата е по-малко. Много хотелиери преди 40г минаха от скандинавски туристи на судански  иракски, анголски, румънски и български искащи убежище. Не сменят чаршафи през ден, никой не църка, че е мръсно, няма чай или кафе сутрин, няма наплив на рецепцията като заминават и идват групи, няма пикови часове за оправяне на 30-40 легла наведнъж, нужда от нощен персонал.

Европейската младеж е по-заспала и кротка. От началото на годината синът ми излиза за да иде на училище и това е. Нищо не го блазни. Може би са пренаситени.

Всеки град може да се направи чист и спокоен. Трябват закони. И да се изпълняват от всички.

А някой знае ли защо всички суданци и подобни напират точно към Англия?

# 34 062
  • Мнения: 10 051

И европейци колят, убиват,изнасилват. Тук повечето убити от мъжете си жени са убити от европеец. Вчера научих за трагедия в семейство на момиче, което учеше в прогимназията със сина ми. Бащата убива майката и и праща СМС да каже, че я е убил. Не са цигани или араби. Момичето е В шок и губи всичко - майка, дом. Ще трябва да се изнесе от дома, в който живеят, защото вече няма кой да плаща наема.
Съгласна съм, обаче в случаите не става въпрос за семейни разправии, а за убийства на непознати
и нищо неподозиращи хора.

# 34 063
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ako ги сравним в проценти, едва европейците ще са повече. Също нека не забравяме, че има много европейци, които по произход са турци, босненци и какви ли не още, които са мюсюлмани и много от тях мислят и действат като такива.

# 34 064
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
Турците не са европейци. Босненците, повечето не са мюсюлмани мисля и не знам да са криминогенни извън дрога и не повече от сърби или българи. Тук босненци няма, а повечето турци са кюрди. Косово и Албания имат лоша слава и са едни мазни, такива.

Мюсюлманите са абсолютно мнозинство в терористичните актове, като профилът на извършителите е млади мъже, родени тук, в дисфункциониращи, многодетни семейства, минали през детски дом, затвор. Тук са от северно африкански произход повечето, а във Великобритания от пакистански и някакъв друг индийски. Има изключения, но са.малко. Напоследък и суданци се включват в дейността като гледам.

Не съм сигурна, че чужденците са мнозинство сред убийците на непознати като изключим ислямските терористични актове. Повечето нашумели случаи са си местни. Сред серийните убийци почти няма чужденец. Сещам се за само двама черни за цялата история, и то от френските Кариби, не дошли от Африка и за двама араби, които не ги знам къде са родени.

Чужденците доминират дрога, кражби, кражби с взлом, финансови измами, изнасилвания (не съм сигурна), изнудване, сводничество и проституция, освен терористичните актове в момента.

Общи условия

Активация на акаунт