Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 28 560
Пфу,че гнусни кадри под статията на DW.Насраха се с тия забрадки малките ''германки''.Писна ми с техните демонстрации!Тук също виждам забрадени девойки и искам да попитам законно ли е в училищата да се ходи така.Не знам как участват в часовете по физическо възпитание?Не,че не видяхме и посредствени спортистки демонстративно да се мотаят с кърпи на главата и това задължително да се подчертава.Ясно е,че искат да привлекат внимание,разбрахме,но става досадно!На мен лично вече ми е отвратително да ги гледам с това непрестанно натрапване.
За расизма......не знам вече кое не им е расистко на черните и техните платени подръжници?Изказвания,че Европа е прекалено бяла не е ли расистко?!Аз също лятото ходя облечена много в бяло.Дъщерята също. Grinning

# 28 561
Ех, какви сте "радикалистки" и "конспираторки"... откъде ги намирате все тези материали...  Shocked Rolling Eyes Grinning Grinning Grinning

Унгария дава 36 000 долара за трето дете и освобождава от данъци за четвърто

Sunglasses

https://www.dnes.bg/notifikacii/2019/02/11/da-izpoviadvash-gresh … bilo-shiit.401793
Ето тук в собствената си държава,арабите показват своята културна особеност.Обаче за това не се шуми и не се говори,защото Саудитците си дават петрола на Щатите и затова няма проблем,че не се спазват човешките права.
Аз не съм толерантен и съм горд със това!Когато някой ми влезне в дома,трябва да ми е благодарен,че съм го взел,а не да ми казва-да знаеш-моите права са да се моля всяка сутрин в 5 сутринта.В Европа точно това става.Унгария,Словакия,Полша,Чехия и Хърватска ще бъде Европа за напред
Къде са антирадикалните шматки, да се порадват на постиженията на цивилизацията, която защитават!  Sunglasses #Cussing out

# 28 562
Ех, какви сте "радикалистки" и "конспираторки"... откъде ги намирате все тези материали...  Shocked Rolling Eyes Grinning Grinning Grinning

Унгария дава 36 000 долара за трето дете и освобождава от данъци за четвърто

Sunglasses

https://www.dnes.bg/notifikacii/2019/02/11/da-izpoviadvash-gresh … bilo-shiit.401793
Ето тук в собствената си държава,арабите показват своята културна особеност.Обаче за това не се шуми и не се говори,защото Саудитците си дават петрола на Щатите и затова няма проблем,че не се спазват човешките права.
Аз не съм толерантен и съм горд със това!Когато някой ми влезне в дома,трябва да ми е благодарен,че съм го взел,а не да ми казва-да знаеш-моите права са да се моля всяка сутрин в 5 сутринта.В Европа точно това става.Унгария,Словакия,Полша,Чехия и Хърватска ще бъде Европа за напред
Къде са антирадикалните шматки, да се порадват на постиженията на цивилизацията, която защитават! Sunglasses #Cussing out

Имат си вече собствена тема. Ние сме били некултурни тук, не им харесвала атмосферата в темата.

Ето ги

https://www.bg-mamma.com/?topic=1093725.msg38210754#new

Иди им на гости, ако искаш!
Надявам се да те посрещнат културно и да ти предложат кафенце за добре дошъл.

# 28 563
  • Чужбина

https://www.bg-mamma.com/?topic=1093725.msg38210754#new

Иди им на гости, ако искаш!
Надявам се да те посрещнат културно и да ти предложат кафенце за добре дошъл.

Леле, каква находка!

Grinning Grinning Grinning

# 28 564
Виж ако бяха някои толерантни като уж тукашни потребители,щяха да стоят чинно и търпеливо на касата и да зяпат тъпо  маймунджулъците на афгана,докато реши да спре с волната програма.Знаем,че точно новодошлите най-много от всички НЕнавиждат либералите.Презират ги и с основание.Можеше да ги уважат с някой удар по либералните мутри преди да си тръгнат.Не мога да отрека задоволството си,че новодошлите най-много уважават хората,които оказват съпротива срещу тях.

# 28 565
Голяма веселба е долу с коментарите под видеото.
Някой си Али намсикъвси-олу, изрази съмнение, че афганът и немецът били комбина и са направили всичко за театър, за да крадната шишето бира.
Понеже немецът накрая взе шишето бира от лентата и изчезна.
Аз предполагам, че просто го е направил в състояние на афект, понеже не е малко  вече 3 години да те правят на посмешище, да те унижават в собствената ти Родина разни примати и накрая избухваш и не знаеш на кой свят си.

Обаче на Али му е кофти, че немецът с един удар срази неговия другар по Аллах, та веднага измисли горната глупотевина.

Писала съм го и преди. Страх ме е когато това, което в момента се подтиска и затиска, един ден избухне.

Има един лаф: ‘‘ Историята я пишат победителите‘‘.
Не знам какво е довело преди 80-90 години до избухването на немците тогава, ама не ще да е било никак малко.

# 28 566
''Истеризирали и драматизирали'' са немците и взели,че избухнали. Rolling Eyes

# 28 567
''Истеризирали и драматизирали'' са немците и взели,че избухнали. Rolling Eyes

Да ти кажа, немците правят точно обратното на истеризиране и драматизиране.
Те преглъщат тежко-тежко, събират в себе си и им като прекипи, тогава избухват със страшна сила.
Манталитет и темперамент на повечето немци е.
Според мен това води до някои техни типични психични проблеми.
Богати са, живеят охолно, нямат нашите проблеми, а не са щастливи, голяма част от тях са дълбоко нещастни.
Толкова много от тях са с депресия и то тежка. Защото преглъщат и един вид се самоотравят. Поне така ми го обясни един психолог. Не било хубаво да приемаш чуждата агресия в себе си без да реагираш. Имало и прекалено много подтискане на собствена агресия.

Къси фитили, и склонност към драма и истерия, мисля че имат най-вече ориенталците. Също и голяма част от българите , като наследство от културното ни обогатяване чрез Османлиите.
Истерични и драматизиращи са точно ‘‘новите немци‘‘. Нали помните 2015 в Унгария какви циркове правеха с хвтрляне на бутулки вода и ядене.
На горното видео се вижда точно избухването на афгана по някакъв повод. И на високия немец му прекипява и почва да млати натрапника. Може да му е писнало, може цял ден шефът му да го е юркал да работи като вол, а гледа, че тоя дребния паразит се разпорежда като с бащиния и му е прекипяло.

Обикновено истинските  немци са добре овладяни и хладнокръвни. Много ми харесва тази им черта, не се получават селски панаири и може да се води смислен диалог.
Просто през онези далечни години, за които нямаме цялата информация, са се случили наистина кофти случки за немците. Доколкото може да се прецени от откъслечни сведения, тогава е имало надвиснала сериозна и огромна опасност над тях ..... но предпочитам да не навлизам в материя, която има силно барутлив привкус.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 00:43 от Mirella Nova

# 28 568
Ето, че някои научиха как да спасяват давещи се.
За другото (реакцията на НПО-тата) се сещате.
Мигранти, подали сигнал за помощ в морето, бяха върнати в Либия
https://www.24chasa.bg/novini/article/7295185

# 28 569
Пък Сорос се притеснил от евроскептичните партии....даже им предрича 1/3 от местата в новия парламент.
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/7295264

Аз лично отявлени евроскептици почти не виждам, като изключим Марин Льо Пен и донякъде АФД.

# 28 570
Е, то отдавна се говори за Европа на две скорости.
ЕС няма бъдеще, колкото и да се напъва Сорос.

# 28 571
Wiesbaden, германците са около 50%, останалите 50 са силнопигментирани. Германеца с мен негодува че издържа всякаква сган, само него няма кой да го издържа. Казва, че който се пенсионира бяга по Полша, Чехия и Словакия. По-заможните в Дания. Заговорихме за Австрия и той също казва че там е по-добре. В общи линии германистан следва шведистан, даже може и да се прегърнат и някой правоверен да ги хвръкне към небето. Преди 10 години Германия беше красива като картичка. А той казва ,,да я беше видял преди 20-30 години...,,
Дупещите се освен да онождат козички и да се сношават друго не могат, колкото и да се пънат псевдо,,толерантните,,

П.С. Надявам се до полунощ да съм напуснал тоя кенеф

# 28 572
Точно пък днес ми попадна някакъв австриец, изявил се по телевизията в интервю, в което обяснява, че все повече австрийки християнки носят хиджаби, за да не бъдат тормозени от мюсюлмани.
https://www.oe24.at/oesterreich/politik/Marcus-Franz-Wiener-Vaet … opftuch/366121056

Припомнят също, че онази реклама с руса германка ("да носиш хиджаб е чудесно!") е платена от германското правителство.
https://www.express.co.uk/news/world/712025/UN-sponsored-German- … ims-embrace-hijab

Разбирам мъжете да се кефят на исляма и налагането му, ама жени.....?

# 28 573
Чакам толерантните да нахлупят хиджаб на дъщерите си.Ако пък младите го направят по самоинициатива,ще бъде голям удар срещу майките им,които го играят толерантно само в този форум и за пред хората. Mr. Green

# 28 574
Наследничката на Меркел не изключва затваряне на граници при бежанска вълна.
https://www.lentata.com/page_13880.html
Цитат
Около стотина експерти, разпределени в общо четири работни групи, се събраха в централата на ХДС в Берлин, за да обсъдят миграцията, сигурността и интеграцията с водещите политици на партията и „сестринския“ Християнсоциален съюз.
Срещата завърши с даването на препоръки за конкретни действия от страна на парламента и федералното правителство.
Канцлерът Ангела Меркел не присъства на „разговорите в работилницата" с цел провеждането на „открита дискусия“.
Списъкът с предложенията на работните групи е дълъг и според мнозина – противоречив. Регионалният лидер на ХДС в Баден-Вюртемберг Томас Щробл заяви, че има някои „твърди, но по-скоро практически предложения".

Най-важните от тях са:
 - В случай на процедури за предоставяне на убежище, един кандидат трябва да се ограничи само до един „съдебен орган“;
- Грешно представената информация в процедурата за убежище трябва да бъде наказуема;
- Сексуалните престъпления и насилието срещу полицейските служители трябва да бъдат основание за експулсиране;
- Федералната полиция трябва в бъдеще да получава повече правомощия за справяне с мигрантите;
- Служителите на Фронтекс да бъдат увеличени до 10 000 до 2020 г.

Забележете - само при масово нахлуване. Това, което се случва в момента, явно съвсем не е тревожещо,
дори напротив, защото Мигрантите ще спасят Германия според DW.
Цитат
Учители, инженери, болногледачи: гладът за квалифицирани кадри в Германия е огромен. До 2060 страната би трябвало да посреща годишно по 260 000 работници от чужбина. В противен случай ще се изправи пред големи проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт