Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 085 247
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 31 560
  • Мнения: X
Поне за трети път ми прави впечатление,появят ли се по-големи групи афгани на това място,няма кьорав полицай,бус,патрулка.

Може да е за добро, Silverstone! Оставят ги да духнат необезпокоявано към Западна Европа, по-добре да си затварят очите, за да изчезват от България.

Отделен въпрос е защо ги пускаме в България, но с тази смешна ограда явно си влизат определени бройки.

# 31 561
  • Мнения: 10 043
Е, позамазаха очите на гражданите на Кемниц с една присъда, обаче колко ще стажува във
въпросното заведение, не е ясно. До две-три години ще излезе осъзнат и интегриран.
Сетих се и за осъдените от кьолнската новогодишна нощ - цифром и словом 3 бройки, като само единият
ще изтърпи наказание лишаване от свобода, другите двама с условни присъди. Причината да се повдигнат
обвинения към героизма на тройката е, че си правили клипове и селфита с жертвите.
Останалите, срещу които са повдигнати обвинения в насилие,  признати за виновни само за кражби и
пуснати срещу  подпис.
Та питам се, как става тоя номер? Хиляди жалби пуснати от жени срещу насилници по едно и също време,
а се оказват само трима извършители. Бая мощ им дошла да налетят на такава бройка жени. Rolling Eyes Twisted Evil

*************
пп: И според мен умишлено ги пускат да се изнизват, вместо да ги регистрират.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 23:33 от delpel

# 31 562
  • Мнения: 14 565
Цитат
Може да е за добро, Silverstone! Оставят ги да духнат необезпокоявано към Западна Европа, по-добре да си затварят очите, за да изчезват от България.
Това си говорим от 2015г.,но НЕ трябва да ги пускат нито у нас,нито в зап.Европа!Не е толкова проблем в оградата...То е ясно,че е умишлена политика на ЕС.Докога?!
Цитат
Хиляди жалби пуснати от жени срещу насилници по едно и също време,
Сигурно жените преувеличават и искат да набедят ''бягащите от война''.Пък и с това американско me too,да не останат по-назад.И така като по вицовете,някой сам се наденал на арабски нож,хвърлен фас в Християнска светиня.Изроди правещи си селфи на фона на пожара са монтаж и т.н....Докога?!
Гъзолизците от лидл преди 3-4седмици рекламират памперси.Едното бебе африканско,другото арабски тип.Азиятче и бяло русокосо няма.Освен гъзолизци,лидл са расисти!
Преди време тук имаше снимка на разпродажба на кукли.Африканската беше по-евтина от бялата.Имало възмутени граждани.Попаднах на подобно намаление на кукли,но руса с бяла кожа изобщо няма.Шведистанска му работа.
Скрит текст:

# 31 563
  • София
  • Мнения: 7 805
По повод присъдите на уж невменяеми пришълци, извършили престъпление - една история за такъв един хитрец, някой си Ousmane G. (20). През 2018г. той два пъти предизвикал пожари в бежанския център, където живеел, щетите били доста над 40 000 евро. Окръжния съд го признал за невменяем като болен от шизофрения заради глупостите, които бръщолевел, и го натикали в психиатрията, защото  "представлявал опасност за широката общественост". Сега обаче, след 20 месеца в лудницата, отново бил изправен пред федералния съд, защото се появили съмнения, че не е луд, а просто е бил пиян, когато е палил помещенията. Пред съда тарикатът си изправил и казал на немски: "Моля ви, освободете ме. Аз няма повече така да правя!"  Mr. Green:
Процесът срещу него продължава.
от ТУК

# 31 564
  • България
  • Мнения: 6 200
Има и за нас. Не всички преминават, някои остават.
Гранични полицаи спипаха 13 нелегални имигранти в колата на 26-годишен от Хасково
Скрит текст:
Тази нощ гранични полицаи от ГПУ- Ново село и патрул от РУ- Харманли спрели за проверка в района на с. Изворово лек автомобил „Форд Мондео“, шофиран от 26-годишен мъж от Хасково. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.

Водачът се е опитал да избяга, но след кратко преследване е задържан.

В автомобила са открити 13 мъже без документи за самоличност, по техни данни – от Афганистан.

Чужденците са задържани в ГПУ Ново село, а колата и шофьорът - в РУ Харманли. Работата по случая продължава.

# 31 565
  • София
  • Мнения: 7 805
У нас на това му викат "Поканили тарля под одъра, а той се покачил на одъра"- има и продължение: от одъра та на главата.  ooooh!
Шведски политик от турски произход учреди Партия на мигрантите, която е първата по рода си в страната. По думи на основателя й Микаил Юксел неговата партия ще представлява интересите на мигрантите.
"Искаме ислямофобията да бъде обявена за престъпление. Искаме мюсюлманите да бъдат признати като малцинство в Конституцията", обяви Юксел партийната програма.

от ТУК
Как иначе - цялата държавна машина и съдебна система да бъде впрегната да бди да не би някой да се окашля против аллах и неговия пророк. А на правоверните  - всички привилегии, както си му е редът.
Дали няма да има скоро шведски бежанци?

# 31 566
  • Мнения: 10 043
Ха, докато четях за партията на шведа Юксел, попаднах и на екшън в Дуисбург, предизвикан от културни
различия. Чак полиция се намесила след като 20 годишен турчин направил забележка на 50 годишна
жена (вероятно немка) относно дължината на полата ѝ.
https://www.actualno.com/europe/poboj-v-germanija-zaradi-kulturn … -news_796695.html

# 31 567
  • Мнения: 14 565
Цитат
партия ще представлява интересите на мигрантите.
На кои мигранти,християни от Латинска Америка например?Сега ислямистка партия,промяна в законите в посока шерият и така до пълната победа на исляма.Принципно много ми се иска коренните шведи да емигрират.Искам да видя как ще си позволят висок стандарт араби и африканци,когато няма да има кой да работи за тази цел?Те няма да работят.Ще се избиват помежду си,ще грабят,но няма да се хванат на работа.Браво на петдесетгодишната германка,браво!Това,което не смеят да кажат младите,зелени,немски крътуни,една жена на средна възраст го каза на долният скапаняк,сексист.
У нас нали е петък и 20-30 наглеца заеха част от пешеходната зона,за да се гъзурчат.Сега е горещо,но и по принцип никога няма много желаещи да се молят,и днес бяха по-скромни с чергите.Явно ги е мързяло да постилат.При по-хладно време,заемат по-голяма площ,само и само да си препикават територията.Днес вече имаше много полиция,както винаги в петък.
Скрит текст:

# 31 568
  • София
  • Мнения: 7 805
Като прочетем с какво се занимават обитателите на детското отделение на бежанския лагер Мория на остров Лесбос, можем да си представим какво правят другите в отделението за възрастни...
Момче от Афганистан на 15 години, живеещо в детското отделение на бежанския лагер Мория на остров Лесбос, е нападнало трима негови сънародници с нож около полунощ в събота, убивайки един и ранявайки другите двама.Тримата пострадали, единият от които е бил тежко ранен и в последствие починал, са на приблизително същата възраст като техния нападател, съобщава информационна агенция ANA-MPA, като добавя, че не е ясен мотива на нападението. Детското отделение на лагера приютява непълнолетни лица, дошли в Гърция без придружител от възрастни. Създадено за прием на 160 души, в момента там са настанени над 600 души.
Правозащитни групи предупреждават, че продължителното чакане, често без достъп до информация, е вредно за мигрантите, чието опасно за живота пътуване до Гърция и несигурно бъдеще вече са довели мнозина до крехко психическо състояние.

от ТУК
Значи те още в Гърция са вече в "крехко психическо състояние", та да не се учудваме, че като се доберат до Западна Европа - вадят ножовете и другото, дето им е в панталоните.  Sick

# 31 569
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Като прочетем с какво се занимават обитателите на детското отделение на бежанския лагер Мория на остров Лесбос, можем да си представим какво правят другите в отделението за възрастни...
Момче от Афганистан на 15 години, живеещо в детското отделение на бежанския лагер Мория на остров Лесбос, е нападнало трима негови сънародници с нож около полунощ в събота, убивайки един и ранявайки другите двама.Тримата пострадали, единият от които е бил тежко ранен и в последствие починал, са на приблизително същата възраст като техния нападател, съобщава информационна агенция ANA-MPA, като добавя, че не е ясен мотива на нападението. Детското отделение на лагера приютява непълнолетни лица, дошли в Гърция без придружител от възрастни. Създадено за прием на 160 души, в момента там са настанени над 600 души.
Правозащитни групи предупреждават, че продължителното чакане, често без достъп до информация, е вредно за мигрантите, чието опасно за живота пътуване до Гърция и несигурно бъдеще вече са довели мнозина до крехко психическо състояние.[/i]
Скрит текст:
от ТУК
Значи те още в Гърция са вече в "крехко психическо състояние", та да не се учудваме, че като се доберат до Западна Европа - вадят ножовете и другото, дето им е в панталоните.  Sick

Добре, де, като са толкова загрижени за тях право/кривозащитниците да им провеждат разяснителни кампании какво ги чака в Европа-та и около нея и да си знаят хорицата да не хукват през глава към нея. У тях да си седят, на спокойствие, и да не си разболяват психиките! Ей туй е загриженост, а не да ги викат, пък после......поболели се били....

# 31 570
  • Мнения: 10 043
15 годишният афганец да не се окаже към трийсетте?
Сещам се за едно  малко афганче, взето на отглеждане от приемно
семейство в Германия. След като изнасили и уби дъщеря им, светнаха, че хич не бил
за отглеждане и доста над посочената възраст.
Правозащитниците що си мълчаха тогава?
Кое го беше изнервило? Прекалената грижа към особата му ли?

# 31 571
  • Мнения: 6 851
Преди няколко дни ги гледах как са се приготвили да заминават вероятно. Насядали в тревата в градинката пред банята, точно до табелите "Не гази тревните площи". До тях строени в редица малки сакчета. А наблизо стоят полицаи и си траят. Поразмислих малко , що така. Ако беше българин, щяха да го глобят.  Изглежда полицията си трае, че ще трябва да им искат документи и току виж нямат и ще се наложи да ги приберат и да останат у нас. А така се пръждосват навън. Ама ги наблюдават.
След тях останаха шишета от вода, кашони, върху които са седяли... Ама тъй то, културни особености.

# 31 572
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Изчетох ви, че бях назад с информацията. Ние бяхме на почивка.
Скрит текст:
Миналата година и тази година в Албания в град Саранда. Отново се почувствах бял човек, върнах се години назад и ми беше много хубаво. Никакви брадати мъже, никакви кърпи по главите, а за черните парцали да не говорим.Не знам какъв празник уж имаха мюсюлманите, но не се усети изобщо. За две седмици само веднъж чух виене от минаре и то за кратко. Никакво дупене по улиците. Видяхме някои млади мъже с бради, било модерно сега, но съвсем къси, може би на не повече от на 3 до 5 дни и много красиво оформени, сякаш художник ги е рисувал, а не типичните за радикализираните мюсюлмани бради, пуснати да растат дивашки, неугледни и гнусни. Имат и много църкви, даже останах с усещането, ц хе църквите са повече от джамиите. Звънът на камбани не липсваше. Къщата, в която бяхме, беше чудесна и много чиста. В жилището над нас като си заминаха гостите, жената на собственика изчисти и лъхаше на чисто и на дезинфекционни препарати. В жилището имаше всичко необходимо. Холът и кухнята бяха заедно. Тази американска мода никак не я обичам, но какво да се прави, беше ми все едно обаче, защото аз не съм отишла на почивка, за да готвя. Аз имах притеснения относно колата, защото едва я купихме и тръгнахме на почивка, но започнахме спокойно да я паркираме на улицата даже и даже и драскотина нe ѝ направиха, нещо което даже и в Австрия не се случва. А там видях Maybach, Porsche и какви не още от този род с албански номера. Почиващите бяха предимно германци и италианци. Изненадах се, че в Kroatien плажът беше празен. Уж много я хвалят, а се оказа, че Албания е повече посещавана. Храната беше превъзходна, както едно време при нас. Имат разкошни градинки с прекрасни цветя. Вечер мъжете седят по пейките и играят шах, а жените си бърборят. Изобщо спокойствие, което толкова отдавна не бях изпитвала, че дори не можех да повярвам, че го изживявам отново. Беше като приказка, никакви черни, никакви арабели. Това, което не ми допадана са камъните. Няма го финият пясък от нашето черноморие. Много камъни и стръмни пътища, но иначе са добре направени, със сигурност не са били поръчани от нашият почитаем строител на магистрали. Wink Имат проблем с вода, в смисъл, че сутрин им карат цистерни с вода от някъде. Местността е планинска, камениста и явно е проблем да се прокарат водопроводи или пък има друга причина, не знам каква е обаче. Имат огромни цистерни, които ги пълнят, за да имат за всички вода. Не сме имали случай да спре водата или да няма вода. Водата в морето e кристална чиста. Хората спокойни и много любезни. Така че Албания през погледа на туриста е една прекрасна страна за почивка. Едно малко късче все още запазена земя за бели хора, където не ни обиждат, не ни упрекват и не ни дискриминират заради белият цвят на кожата ни, и заради русите ни коси.

И тук едно видеона интегрирани в обратна посока. Танцуващи германки за  търсещите убежище. Smiling Imp
Интересно е да се наблюдават лицата на зрителите. Коментарите към видеото са осмиващи танцьорките.

А тази статия, която е от миналата година, но някак съм я пропуснала, ме изуми, но защо ли се изумявам, сякаш не знам какво се случва, че взех и да се изумявам, но така е след отпуска в една нормална страна. Та за какво иде реч... Adel S. (28) алжирец, който за седем месеца е извършил 6 престъпления е бил осъден на 3,5 години затвор. Adel S. е обжалвал и не напразно. Съдията Rupert Geußer (55) е намалил присъдата му на 2,5 години, !!!ЗАЩОТО!!! Adel S. като чужденец имал непоносимост към затвора и си бил признал вината. Ох и аз имам непоносимост към работата, но никой не казва, добре, вместо 40 работи само 30 години и можеш след това да се пенсионираш.

А тук как арестуват един страдалец.
Скрит текст:
Това видео го публикувах в FB в една българска група. И след като написах, че уж там страдат и идват тук за по-добър живот, а и тук продължават да живеят по същия начин, ето какво ми написа една госпожа от Варна.
"Венета ангажимента към различните е прост-всяко престъпление се доказва в кратък срок и безусловно наказание,за да не се превръща свободата в свободия.ако не е гражданин на страната,след дребно дори престъпление се екстрадира.това защитава останалите-деца,работещи, възрастни."
Съжалявам, но за мен е непонятно, как може някой да напише подобни глупости. Не се  сдържах и ѝ написах, че не знам къде живее, но сега ситуацията е съвсем различна и ѝ пуснах линка за този съдия. Не последва друг отговор. Но едва ли си е променила мнението. Заспали има още много явно.

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 23:57 от Venetta

# 31 573
  • Мнения: 15 960
https://dnes.dir.bg/svyat/razdori-v-germanski-grad-zaradi-balgari-i-rumantsi
Заради проблемите с новозаселилите се стотици хора от България и Румъния, в германския град Хорн-Бад Майнберг се проведоха демонстрация и контрадемонстрация, при които имаше и прояви на насилие. Една малка крайнодясна партия беше призовала към мълчалив протест, но успя да събере едва 16 участника. Срещу тях демонстрираха около 200 граждани, които скандираха "Нацистите вън!". При възникналите сблъсъци полицията употреби палки и лютив спрей, един човек пострада, а активист на крайнодесните беше временно задържан.
Да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли.
"Диалог вместо омраза"
Дано имат успех с диалога. Ние вече близо 30 години го водим.


# 31 574
  • Мнения: 10 043
Ако се сещате за отвлечения старец в Словения от алжирец и мароканец.
Бяха набутали човека  вързан в багажника на собствената му кола.
Съдът в Словения ги осъдил. Hands Clap
https://www.24chasa.bg/novini/article/7625392

Общи условия

Активация на акаунт