Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 085 908
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 32 760
  • Мнения: 5 616
Анкетата ще ни изкара ксенофоби и шовинисти.Има толкова много:НО и защото в моите отговори.
Ще ми бъде интересно,ако тук се публикуват резултатите.

Аз лично я попълних така, както го мисля, пък да ме изкара каквато ще. Мога да попитам за публикуване на резултатите, на мен също ще ми бъде интересна тази "снимка" на нагласите.

# 32 761
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Помните ли Томи Робинсън?

Онзи, който разкрива истината и отиде да снима един процес за масово изнасилване от страна на мюсюлмани в Англия, за което влезе в затвора? Бях писала много надълго преди години тук. Българските медии също го бяха оплюли и тотално бяха изкривили нещата.

Та същият в получил freedom of speech award в Дания.

https://youtu.be/BL4Bv0bqy5M

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 00:01 от OnDiNe_

# 32 762
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Помните ли Томи Робинсън?

Онзи, който разкрива истината и отиде да снима един процес за масово изнасилване от страна на мюсюлмани в Англия, за което влезе в затвора? Бях писала много надълго преди години тук. Българските медии също го бяха оплюли и тотално бяха изкривили нещата.

Та същият в получил freedom of speech award В Белгия.

https://youtu.be/BL4Bv0bqy5M

Дааааа, аз дори го следях по едно време.

Браво. Хубава новина е това.

# 32 763
  • Мнения: 10 057
Издирват светлокож азиатец намушкал десетгодишно дете докато се разхождало навън с майка си
в Лестър.
Извършителят със сигурност ще се окаже жертва на диагноза. Да видим като го открият.
https://www.24chasa.bg/novini/article/8088174

И в метрото 3-ма убити пак с нож
https://www.24chasa.bg/novini/article/8090758

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 16:37 от delpel

# 32 764
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Попълних анкетата.
Обаче в България повечето мигранти не са от арабски или африкански произход.Въпреки,че има и такива.

# 32 765
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Докато се ровех в онлайн книжарницата  попаднах на това:

https://www.ozone.bg/product/vkus-t-na-zhivota-100-recepti-ot-be … ja-tv-rdi-korici/

Заглавието просто кърти...

# 32 766
  • Мнения: 724
Добро си е заглавието. Нали са дошли тук да ни обогатяват.

# 32 767
  • Мнения: 14 629
Много добре си спомням Томи Робинсън и цирка на властите-идиоти!През това време онези си колят,когото им се прииска.Попадна ми статия,че англичаните ще следят какво говорят децата.Има ли крайнодесни настроени и в този дух.Търсих статията,но не я намирам.
Заглавието на книга с манджи на ''бежанци'' е поредната идиотщина.Пропаганда,пропаганда,всеки ден,навсякъде.
Едни свикват и не се впечатляват.Други като мен,ни отблъскват все повече и повече.Може да  участва и едно женище,което съм виждала на мигрантски събития.Срещах по улиците да се бута в хората,предлагайки вафли,сирене и консерви,на  по-висока цена от магазина.И ги хрантутят,и спят безплатно, джобни,ваучери за вериги хранителни магазини,здравни грижи безплатни от-до.На местните се полага:''Това не се покрива от здр.каса,повишаваме цената на водата и т.н..''.Грозна,агресивна,забрадена стрина и сие ,и от помощи печелят.Абсолютна гавра с местното,бяло население в извратеният ес.Масата спи,ще се събуди,като стане късно.Малцината критици са преследвани и репресирани.

# 32 768
  • Мнения: 14 629
Протести и недоволство по гръцките о-ви в егейско море и срещу настаняване на мигранти във вътрешността на страната.Може на Балканите да сме ''прости и ксенофоби'',но поне все още открито може да недоволстваме срещу идиотската политика за упадъка на Европа.Може и да няма кой знае каква полза,но не ни репресират както се случва в ''развитите демокрации''.
https://standartnews.com/svyat/grtskite-egeyski-ostrovi-stachkuv … ranti-412560.html

# 32 769
  • Мнения: 10 057
Тук едни мазници с радост
ще ги приемат.
Германски общини: Позволете ни да приемем още бежанци!
Дори вече задействали молбата  си да се уредят  със скъпоценната стока.
От 13 общини броят им към днешна дата нараснал на 120. Очакват правителството да се задейства - цитират се
членове, параграфи от Закона за пребиваване , закони ще променят, само и само да им ги довеждат преди
още да се издавили. И накрая с призив - "Да спрем тази катастрофа".
То бива, бива, ама  този път DW доста са се оляли. 90% от германците били на мнение, че законите за убежище трябва  се променят, за да отговорят на предизвикателствата, пред които са изправени средиземноморските държави. Щом хора се давят, значи не се прави достатъчно за сигурността им - споделил един берлинчанин, но не
пожелал да се представи с цялото си име.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 13:42 от delpel

# 32 770
  • Мнения: 1 286
А има ли статистика колко точно са удавените( жени, мъже и деца поотделно обаче) в Средиземно море? И каква е причината?
Защото знаем как нарочно се пукат гумени лодки, за да бъдат спасени "давещите се".

# 32 771
  • Мнения: 724
Ха, ха, ще има да чакаме за такава статистика. Пък кой знае, може и да измъдрят нещо.

# 32 772
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Статистика има, публикувала съм я тук. Но основните лодки, които минават са на един хвърлей от турция до Лесбос.

Днес в Германия имаше стрелба, обявена като "семейна разправия". Мъртвите са 6, ранените не знам колко са, а извършителят е роден през 1983 и е мъж....

Едит: според шефа на местната полиция:
26 годишен мъж с немско гражданство - дали има чуждестранни корени - не му е известно.
Извършителят има разрешително за 9мм полуавтоматично огнестрелно оръжие, с което е стрелял.
Убити са майка, баща и 4 други роднини. 3-ма мъже и 3 жени.
Ранени са още 2ма души, единият с опасност за живота.
Извършителят сам се е обадил на полицията и са го задътжали на телефона, докато го хванат.
Мястото е къща за гости Deutscher Kaiser, което наскоро е сменило собственика си.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 18:16 от OnDiNe_

# 32 773
  • Мнения: 6 447
И поради каква причина битови убийства с автор индивид с немски паспорт са в мигрантската тема?  Някаква връзка ли има? Каква?

# 32 774
  • Мнения: 7 856
И поради каква причина битови убийства с автор индивид с немски паспорт са в мигрантската тема?  Някаква връзка ли има? Каква?
Немският паспорт няма нищо общо с етническите германци. Много турци, косовари и бошнаци са с немско гражданство. Както негри, араби и какви ли още не. Така че гражданството изобщо не е равно на етническата принадлежност на местното население.

Общи условия

Активация на акаунт