Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 ноем. 2016, 12:32 ч.

Сицилия - 2

• 64 510
  • 559
  •   1
Отговори
# 555
Благодаря на всички!Може би ще трябва наистина и двете да се видят!:)
Имам въпрос за Модика-градчето хубаво ли е?Един ден дали ще ми стигне да се разгледа едновременно Сиракуза ,Ното и Модика?Имам предвид с пътуване от Катания?И евентуално нощувка там -кой град ще ми препоръчате за база?
Според мен един ден няма да ви е достатъчен за трите. Ното и Модика можете да ги минете в един ден, и още един за Сиракуза. Ние спахме 2 вечери в Сиракуза и направихме 1 ден обиколка по историческите обекти и 1 ден в града и Ортиджа. После на път за Модика разгледахме Ното, нощувахме в Модика и от там продължихме за Агридженто.

# 556
Благодаря!

# 557
  • Русе
Момичета, от 3 до 7 април сме в Сицилия.Кажете моля ви как се стига от летището на Катаня до града и ако може да препоръчате хубаво място за нощувка в Катаня.

# 558
  • София (Възраждане)
С градски автобус, потърси в гугъл. Хубаво настаняване търся в airbnb  според датите и бюджета.

# 559
Момичета, от 3 до 7 април сме в Сицилия.Кажете моля ви как се стига от летището на Катаня до града и ако може да препоръчате хубаво място за нощувка в Катаня.
с алибъс

Общи условия

Активация на акаунт