ортодонт в Бургас

  • 1 481
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 409
Здравейте, предстои ми преместване в Бургас. Сина ми се нуждае от ортодонт, тук в София го консултирахме с такъв, мнението и е че му е необходимо дълго около 7 години лечение и се изказа така " ще използвам всички методи ма ортодонтията".  Понеже се налага да се местим след няколко месеца искам да започнем лечението направо в Бургас. Въпроса ми е кои са най - добрите ортодонти там? Има ли някой който е запознат и с тези във Варна, евентуално и до там можем да го водим понеже София е доста дълече а разбирам, че всеки месец ще се налага да се ходи.

# 1
  • Мнения: 421
Здравей , синът ми беше при д-р Будинова . Зъбите му бяха много криви ,  буквално имаше на горна и долна челюст зъби , които бяха един зад друг , все едно два реда , плюс много дълбока захапка . За 3-4 год. успя да ги подреди без да вадим постоянни зъби , с изключение на ретинираните  мъдреци , и да оправи захапката . Сега зъбите му са идеално равни  . Много сме доволни ,   добро отношение към пациента , от към пари също , това което обяви в началото , се спази до последно . Препоръчвам с две ръце .

Общи условия

Активация на акаунт