Опреснителни курсове на автоматик в кв. Надежда!

  • 1 515
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! Сигурно звучи смешно - опреснителни на автоматик, но наистина имам нужда. От 17 год. имам книжка и сам шофирала няколко пъти извънградско и два - три пъти градско с инструктор. Моля, споделете вашия опит за опреснителни курсове в кв. Надежда, освен Василеви. Моля и да ми препоръчате спокоен инструктор.

# 1
  • Мнения: 15 538
Здравейте! Сигурно звучи смешно - опреснителни на автоматик, но наистина имам нужда. От 17 год. имам книжка и сам шофирала няколко пъти извънградско и два - три пъти градско с инструктор. Моля, споделете вашия опит за опреснителни курсове в кв. Надежда, освен Василеви. Моля и да ми препоръчате спокоен инструктор.

Горещо ти препоръчвам опреснителните курсове да не са на автоматик. Научиш ли се на ръчни скорости, после ще ти е лесно да преминеш на автоматик, но обратния вариант ще е доста по-труден

# 2
  • Мнения: X

Горещо ти препоръчвам опреснителните курсове да не са на автоматик. Научиш ли се на ръчни скорости, после ще ти е лесно да преминеш на автоматик, но обратния вариант ще е доста по-труден

Ами предполагам Вяра се е учила навремето на ръчни скорости и ето дошъл е точно този момент, дето иска да премине на автоматик. При мене поне е такова положението и също мисля за опреснителен курс на автоматик.

# 3
  • Мнения: 7
Дами, припомнете уменията си така както са ви учили- с ръчни скорости. Така се добиват навици, рефлекси и инстинкти. На автоматик после лесно се минава.

# 4
  • Мнения: 398
Да, от ръчни към автоматични е по-лесно да се привикне, отколкото на обратно Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 253
Е, ако ще се кара автоматик е безсмислено да караш опреснителните на скорости. И какво - половината време да мислиш неща, които няма да ти трябват?!!! Аз не искам да съм пенкилер - искам да се фокусирам върху уменията си в реална пътна обстатовка, а не да давам пари да ме учат как да работя със скорости. Инструкторът не е само за да натиска педалите, а за да ти даде ценни напътствия, които да са ти от полза в практиката.
Аз са побутна темата - някой с препоръки за инструктор?

Общи условия

Активация на акаунт