RYANAIR - 5

  • 85 561
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 852
Да не пропусна и тук. Благодаря за темата Hug

# 31
  • Мнения: 1 122
19 дестинации / 250 000 места под 10€. Чудесно! Дори Мадрид и Барселона!

# 32
  • Мнения: 165
Здравейте, имам въпроси, който на вас може да ви се стори глупави. BlushНамерих една раничка, която влиза в изискванията за размер, и мога да събера прилично количество багаж, но е зима и дрехите си тежат. Едва ли ще вляза в изискването за 10 кг. Теглят ли го багажа, или сама по размер е достатъчно да пасва. Също ако си доплатя багаж 15 кг. те към този 10 кг. ли се добавят, или трябва да е в различни чанти.? Чекира се само платения багаж, нали? Колко по-рано трябва да съм на летището?
Аз успях да си събера багажа в куфарчето, което минава за ръчен багаж. На последната проверка, която вече прави Райън еър си напъхах две якета едно в друго и си ги държах в ръка като връхна дреха, след като минахме (в самолета) едното яке го сложих в раница, която иначе беше пълна само наполовина да не бие на очи. В пликчето за течности сложих и два парфюма, направо с кутийките (по 50 мл., бяха де), които купих от Берлин за подаръци, изобщо не ги отразиха, въпреки, че самите шишенца не се виждаха, явно на скенера ги виждат.

# 33
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
19 дестинации / 250 000 места под 10€. Чудесно! Дори Мадрид и Барселона!
от днес ли е тази промоция?

# 34
  • Мнения: 1 122
19 дестинации / 250 000 места под 10€. Чудесно! Дори Мадрид и Барселона!
от днес ли е тази промоция?

Да- от днес. За януари и февруари. Но Пиза, Милано, Атина, Берлин, Брюксел и др. има и за декември.

# 35
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
искам Пиза за май...........

но нещо не ми харесва цената

# 36
  • Мнения: 2 590
Здравейте, имам въпроси, който на вас може да ви се стори глупави. BlushНамерих една раничка, която влиза в изискванията за размер, и мога да събера прилично количество багаж, но е зима и дрехите си тежат. Едва ли ще вляза в изискването за 10 кг. Теглят ли го багажа, или сама по размер е достатъчно да пасва. Също ако си доплатя багаж 15 кг. те към този 10 кг. ли се добавят, или трябва да е в различни чанти.? Чекира се само платения багаж, нали? Колко по-рано трябва да съм на летището?
Аз успях да си събера багажа в куфарчето, което минава за ръчен багаж. На последната проверка, която вече прави Райън еър си напъхах две якета едно в друго и си ги държах в ръка като връхна дреха, след като минахме (в самолета) едното яке го сложих в раница, която иначе беше пълна само наполовина да не бие на очи. В пликчето за течности сложих и два парфюма, направо с кутийките (по 50 мл., бяха де), които купих от Берлин за подаръци, изобщо не ги отразиха, въпреки, че самите шишенца не се виждаха, явно на скенера ги виждат.
Виждат се на рентгена, идеално при това Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 3 848
Бенджолина, може ли да те попитам нещо и ще бъда благодарна, ако ми споделиш. bouquet
Пролетта аз също си видях бутилката с парфюма на скенера.Обаче тези дни като пътувахме и много исках да си купя един парфюм, най-малката му разфасовка е 125 лм.Много мислих и накрая реших да не рискувам, защото не зная всъщност като го видят на скенера те не могат да преценят колко милилитра е, но пък ако решат могат да ме накарат да го извада от раницата и да го покажа и така нищо,че не е разтварян, че е чисто нов, да ме накарат да го изхвърля.Исках всъщност да попитам скенера не може да установи милилитрите течност, така ли е?

# 38
  • Мнения: 2 076
понеже за пръв път ще летя само с ръчен багаж, трябва ли на секюрити чек-а предварително да извадя плика с течностите отделно на лентата, или просто пускам раницата, пък те ако кажат тогава да вадя?

# 39
  • Мнения: 9 991
Здравейте, имам въпроси, който на вас може да ви се стори глупави. BlushНамерих една раничка, която влиза в изискванията за размер, и мога да събера прилично количество багаж, но е зима и дрехите си тежат. Едва ли ще вляза в изискването за 10 кг. Теглят ли го багажа, или сама по размер е достатъчно да пасва. Също ако си доплатя багаж 15 кг. те към този 10 кг. ли се добавят, или трябва да е в различни чанти.? Чекира се само платения багаж, нали? Колко по-рано трябва да съм на летището?
Аз успях да си събера багажа в куфарчето, което минава за ръчен багаж. На последната проверка, която вече прави Райън еър си напъхах две якета едно в друго и си ги държах в ръка като връхна дреха, след като минахме (в самолета) едното яке го сложих в раница, която иначе беше пълна само наполовина да не бие на очи. В пликчето за течности сложих и два парфюма, направо с кутийките (по 50 мл., бяха де), които купих от Берлин за подаръци, изобщо не ги отразиха, въпреки, че самите шишенца не се виждаха, явно на скенера ги виждат.

Благодаря за отговора. Раницата, ако не я теглят, като обем ме устройва. Просто зимните дрехи тежат.
 bouquet
Сега пък  козметиката си в плик ли трябва да я слагам.? Имам едно несесерче, което не е по-голямо от литър, не може ли в него? Лосиона за тяло /защото няма по 100 мл./ казвате в големия ръчен да сложа, другите дреболии не ме притесняват.

# 40
  • Мнения: 1 122

Благодаря за отговора. Раницата, ако не я теглят, като обем ме устройва. Просто зимните дрехи тежат.
 bouquet
Сега пък  козметиката си в плик ли трябва да я слагам.? Имам едно несесерче, което не е по-голямо от литър, не може ли в него? Лосиона за тяло /защото няма по 100 мл./ казвате в големия ръчен да сложа, другите дреболии не ме притесняват.

Големия, малкия- изискването е за ръчния багаж- в пликче с ципче до 10 неща до 100 мл всяко.

# 41
  • Мнения: 9 991

Благодаря за отговора. Раницата, ако не я теглят, като обем ме устройва. Просто зимните дрехи тежат.
 bouquet
Сега пък  козметиката си в плик ли трябва да я слагам.? Имам едно несесерче, което не е по-голямо от литър, не може ли в него? Лосиона за тяло /защото няма по 100 мл./ казвате в големия ръчен да сложа, другите дреболии не ме притесняват.

Големия, малкия- изискването е за ръчния багаж- в пликче с ципче до 10 неща до 100 мл всяко.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Това течностите, не броим сенките и спиралата предполагам? Явно крем, парфюм ще трябва отделно. Паста за зъби не може, лосион за тяло не може.  Laughing

# 42
  • Мнения: 2 681
Благодаря за темата.
По повод последната драма тук
Зимните дрехи не тежат, те просто са по-обемни.
Пуловер - 0.400 кг,  вълнен панталон - 0.35 кг.
Винаги прибирам дрехите във вакуумен плик, те си ги гледат на скенера.
Побирам се в определените кг. и размери на ръчния багаж.
Лосиони и др. козметични течности - не нося. На място си вземам от малките опаковки.
По-качествени са от внасяните аналози в България.

# 43
  • Мнения: 1 122

Благодаря за отговора. Раницата, ако не я теглят, като обем ме устройва. Просто зимните дрехи тежат.
 bouquet
Сега пък  козметиката си в плик ли трябва да я слагам.? Имам едно несесерче, което не е по-голямо от литър, не може ли в него? Лосиона за тяло /защото няма по 100 мл./ казвате в големия ръчен да сложа, другите дреболии не ме притесняват.

Големия, малкия- изискването е за ръчния багаж- в пликче с ципче до 10 неща до 100 мл всяко.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Това течностите, не броим сенките и спиралата предполагам? Явно крем, парфюм ще трябва отделно. Паста за зъби не може, лосион за тяло не може.  Laughing

Може, може- само да са под 100 мл. Малки разфасовки на някои неща има в DM. Пастите за зъби (малките) са 50 или 75 мл. Лосион- ами може да прехвърлиш в тубичка от нещо друго, която е 100 мл.
За сенки и пудра- пишеше в предната тема някъде. Simple Smile

# 44
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Благодаря за темата.
По повод последната драма тук
Зимните дрехи не тежат, те просто са по-обемни.
Пуловер - 0.400 кг,  вълнен панталон - 0.35 кг.
Винаги прибирам дрехите във вакуумен плик, те си ги гледат на скенера.
Побирам се в определените кг. и размери на ръчния багаж.
Лосиони и др. козметични течности - не нося. На място си вземам от малките опаковки.
По-качествени са от внасяните аналози в България.
Това с вакуумните пликове е страхотна идея. Сега, ако кажеш и как ги вакуумираш за на обратно? Ще питам дали имат прахосмукачка в общежитието.

Общи условия

Активация на акаунт