Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Гадулчо, ще снимаш ли алоето да знам кво да диря в аптеката?
На дерматолог водила ли си го твоето дете и от мазилото виждаш ли ефект?

# 361
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Не съм го водила, аз гледам да не използваме медикаменти и химии, но и няма чак толкова много пъпки, че да се налага нещо драстично.Настоявам му да пие витамини, да си почиства лицето, от време на време маска с хума.

Малко съм поспряла,но  му правя чай с клеева тинктура, пчелен прашец, лимон, портокал и мед, с малко коприва вътре и др.по-ароматни билки.Става много хубав на вкус.Ако се изстуди още по-хубав.

Ето това е нашето алое, от Фрамар го бях взела, но има др.видове 99,9%




# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Благодаря отново!
На сина ми са доста пъпките, та...
Но задължително ще забъркам и масла с алое Simple Smile

# 363
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Галчудо, това течно ли е или е крем с алое вера?
Не бях виждала в такава опаковка Simple Smile

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Меги, гел е, прозрачно.

Мистик, при много пъпки може и трябва все пак консултация с дерматолог, защото стават огнища на възпаление, които с леката артилерия трудно и бавно се влияят, а и децата не можеш да ги хванеш да са постоянни.Сетих се, че и сребърна вода съм взела, имаме и един крем Здраве за акне.

Последна редакция: сб, 29 авг 2020, 08:12 от Галчудо

# 365
  • Мнения: 81
Бях ходила на козметик при една индийка, тя ми препоръча бадемово масло за около очи. Оттогава това ми е грижата за околоочния контур вечер и съм доволна. Само трябва да се слага по малко и внимателно, за да не попада в очите, може да ги раздразни.

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Да, много добре се отразяват маслата.От години ползвам, още когато имаше само Икаров.Единствено не знам дали от тях или от хормоните и възрастта, но като, че ли мъха по лицето става по-голям.Забелязали ли сте нещо подобно при вас?

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Чела съм, че действат на растежа на космите маслата, да...
Аз съм мн.нередовна...взех си гроздови семки да си правя на лицето с топъл компрес, ама има няма 4 пъти го сторих и край...стои си. Със смесена кожа съм у склонна към пъпки и комедони, та внимавам какво мажа.

Същата работа с една смес от кокосово, мед, лавандула мисля...мазах малко и ...

# 368
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Мисля, че гроздовото е добро по принцип, но от по-сухите са арганово, макадамия и сега лятото имам едно от малинови семки също ми харесва, от кайсиеви ядки.Аз ги ползвам предимно чисти или с други ароматни масла, но и си добавям и в кремове.Така ще ти е по-лесно.Също така ползвам и алоето-то пък стяга и след него мажа с масло, но не обилно а с върха на пръстите и предимно по линиите и леко потупвам.Ако ти остане мазно винаги може да минеш с розова или някаква друга вода.На сина ми е мазна кожата, но и на него му става хубаво лицето от маслата.

# 369
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
Здравейте, изчетох цялата тема в търсене на инфо за маслата. Какво ще кажете за тези на Plant therapy?
Първоначално и аз се насочих към дотерра, но  се замислям за високата им цена.

# 370
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Здравейте, изчетох цялата тема в търсене на инфо за маслата. Какво ще кажете за тези на Plant therapy?
Първоначално и аз се насочих към дотерра, но  се замислям за високата им цена.

Plant therapy са качествени масла с две ръце съм да ги пробвате ,ще останите доволни .От къде ще се снабдите с тях ?

# 371
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
Здравейте, изчетох цялата тема в търсене на инфо за маслата. Какво ще кажете за тези на Plant therapy?
Първоначално и аз се насочих към дотерра, но  се замислям за високата им цена.

Plant therapy са качествени масла с две ръце съм да ги пробвате ,ще останите доволни .От къде ще се снабдите с тях ?
В сайта на арома мама ги има, мисля и дифузер от там да взема.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
някой тук приемал ли е течен тамян - ако Да- на коя марка ?

# 373
  • Мнения: 491
някой тук приемал ли е течен тамян - ако Да- на коя марка ?
Не съм приемала течен ,но с мазане ми изчезна дългогодишна киста на щитовидната жлеза и ми намаля почти наполовина миомата,която беше ок.7,5 см. За миомата не съм сигурна,че е само от тамяна,защото приемах и други добавки.

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
и от къде го поръчваше /купуваше ,  Марка ?
Търся нещо изпитано от/ в БГ
В момента съм с турски /Босфорски течен тамян , но ми е на привършване / и ми е сложно да пътувам до Турция

Общи условия

Активация на акаунт