Пазаруване от Amazon - тема №56

  • 109 925
  • 1 043
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Sofia
  • Мнения: 4 679

Алия, това на мейла ли ти е изпратено? Аз по-рано днес в темата за превозвачите, питах дали Габко в неделя имат човек да приема поръчки. Никой не ми е отговорил. Имам пратка, която трябваше във вторник да бъде доставена,  написали са ми, че днес ще я доставят. Сега в Амазон пише, че е доставена, дано да е така.
Кой превозвач ползваш?

Да, на мейла ми е изпратено, същото пише и в статуса на поръчката в Амазон. Твоята явно си е доставена, което е супер. Shopper.bg е посредника, който използвам, и сега много се притеснявам какво следва, дано ми отговорят скоро. И естествено са точно подаръци за Коледа за малката.

След като не са могли да го доставят в почивен ден, ще го доставят в понеделник.

# 1 036
  • Мнения: 3 706
sasi6, прочетох и аз отзивите и май ще се въздържа за сега...
Надявам се да се намери някой, който не се нуждае от 16-евровата и да иска да я замени за нещо, което аз имам  Wink
Помня, че около 8-9.11 някой поръча този сребърен комплект: http://es.buyvip.com/homepage?MobFlipSignIn%2FT1&MobFlipSign … amp;ref=qd_ic_t_d
получихте ли го? Как е? Само за reni1111 помня, че е получила друго нещо вместо това...
Още ще и се почудя,някой не я ли чака и кога? И на мен ми анулираха 16 евровите,много исках синята.
Това бижу го бях поръчала,но след като рени ли беше,каза какво е получила и го отказах. Но преди това си стоя една седмица,без опит да ми теглят пари.

# 1 037
  • Мнения: leet
ooooh! тези испанци ще ми скъсат нервите. Имах 7 евро за отказан артикул. Нищо не съм поръчвала, изчаквам да видя дали няма да има и други. Преди малко проверих и установих че са изчезнали  Crossing Arms Хич не ми се занимаваше с тях, ама сега ще се наложи да им пиша.
Ако имаш нещо пуснато на празна карта и му е дощло времето за изпращане,са ги дръпнали за него.
Това значи ли, че така може да си ползваме ваучерите Simple Smile Да взема да сменя картата с празна.

# 1 038
  • Мнения: 2 832
Нещо не ми дава в немския амазон да поръчам течността за керхера?  newsm78

# 1 039
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
ooooh! тези испанци ще ми скъсат нервите. Имах 7 евро за отказан артикул. Нищо не съм поръчвала, изчаквам да видя дали няма да има и други. Преди малко проверих и установих че са изчезнали  Crossing Arms Хич не ми се занимаваше с тях, ама сега ще се наложи да им пиша.

Най-вероятно не са изчезнали,а са намалили сметката на нещо друго,което си запазила на празна карта? Явно при повторни опити да теглят и автоматично приспадат ваучерите  Peace

# 1 040
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА! Hug

# 1 041
  • Мнения: 4
Някой, да знае, дали обувките/ботуши на Флай Лондон, си отговарят на номера?
Поръчах си обувки № 36, малко са ми големи!

# 1 042
  • Мнения: 34
Момичета, здравейте. Смятам да пусна първа поръчка от Амазон. Харесала съм си уред за бебешка храна Филипс. Проверих цената в камил, най- ниска е до момента. Написала съм си адрес на превозвач. Постарах се да изчета първия пост в темата. Има ли нещо, на което трябва да обърна внимание. Ще ви бъда благодарна за търпението и се надявам след още няколко "кръщения" да съм адекватен участник в темата 😁😘

# 1 043

Общи условия

Активация на акаунт