Какъв Windows да избера за лаптопа?

  • 4 568
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 528
Предстои ми преинсталиране на софтуера и ми препоръчват Windows10, но не ми харесва интерфейса. Вие с какъв Windows сте и кой бихте ми препоръчали?

# 1
  • Мнения: 2 998
С windows 7, но съм специален случай. Simple Smile Най-добре мини на 8.1, който си е с много по-близък до стария интерфейс (не 8, а 8.1). С какви мотиви ти препоръчват w10, освен че е най-нов?

# 2
  • Мнения: 4 706
10 с две ръце, наказаха ме в работата с 8 ужасен е. 10-ката е много близка до 7-ца, стабилна е, имам я от лятото, когато направих безплатният ъпдейт. 8-цата я разучавам вече втора седмица в работата и е кошмарна.

# 3
  • Мнения: 10 874
С Windows 10 съм от март тази година. Много бързо свикнах.

# 4
  • Мнения: 5 819
   Аз съм на лаптопа с Windows 7. Подкрепям коментарите за Windows 8. Отвратителен е. Предишната версия на лаптопа беше с тази софтуерна програма, но се бъгна нещо този софтуер и се преинсталира с Windows 7.

# 5
  • Мнения: 5 172
Моят лаптоп е с Windows 7.
Лаптопите в повечето случаи са по-слаби от към хардуер спрямо настолните компютри и колкото по-лека операционна система използват, толкова по-добре. Windows 7 е по-лек от 10 и нямам никакви проблеми.

# 6
  • Мнения: 4 706
Моят лаптоп е с Windows 7.
Лаптопите в повечето случаи са по-слаби от към хардуер спрямо настолните компютри и колкото по-лека операционна система използват, толкова по-добре. Windows 7 е по-лек от 10 и нямам никакви проблеми.
Ааа, всичко е според зависи, моят настолен компютър е на повече от 5 години, не помня вече колко, но пък 10-ката върви по-бързо на него от 7-цата. Засичала съм 20 секунди да включи. Peace

# 7
  • Мнения: 5 172
Моят лаптоп е с Windows 7.
Лаптопите в повечето случаи са по-слаби от към хардуер спрямо настолните компютри и колкото по-лека операционна система използват, толкова по-добре. Windows 7 е по-лек от 10 и нямам никакви проблеми.
Ааа, всичко е според зависи, моят настолен компютър е на повече от 5 години, не помня вече колко, но пък 10-ката върви по-бързо на него от 7-цата. Засичала съм 20 секунди да включи. Peace
За мен времето на зареждане на Windows не го отчитам като критерий по никакъв начин. По-важно е след като зареди колко бързо се справя.
Минималните изисквания на всяка следваща версия на Windows се увеличават. Игрите също изискват повече под Windows 10, отколкото под 7.
П.П. Ако сложиш SSD флаш диск ще зареди Windows още по-бързо.

# 8
  • Мнения: 566
С  Windows 8.1 сме. Нямам идея защо ММ го избра, но съм доволна.

# 9
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 236
У дома имаме всички Операционни системи Windows 8.1 Зарежда най-бързо, Windows 8 е отвратителен, а Windows 10 има шантав контролен панел и труден за персонализиране но лесно се свиква с него защото можеш да например да намериш с търсачката Скриин сейвъра за да го смениш а не просто да щракнеш с десен бутон и да го смениш т.е. ако не те мързи да пишеш всичко можеш да намериш с търсачката. Аз съм консерва ползвам XP и 7-ца защото на тях вървят стари софтуери с които съм свикнала обаче ако човек е млад и не е работил със стари версии лесно свиква с новите и силно препоръчвам 10-ка Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 987
Много ясно, че Уиндоус 10 е най-добрият избор. Имаш възможно най-много екстри и е най-удобен за ползване. Кво не му харесваш на интерфейса. Че то Уиндоуса за потребителя е само един интерфейс.. кво друго да (не) му харесваш...

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 3
Предстои ми преинсталиране на софтуера и ми препоръчват Windows10, но не ми харесва интерфейса. Вие с какъв Windows сте и кой бихте ми препоръчали?
Всичко зависи от параметрите на рс-то. Кажи модела или  рам паметта колко е и процесора. По принцип WIN 10 е най доброто, което майкрософт са правили, но след инсталация иска малко настройки.

# 12
  • Мнения: 5 172
По принцип WIN 10 е най доброто, което майкрософт са правили...
Ти си от малцината, които го мислят.

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 3
По принцип WIN 10 е най доброто, което майкрософт са правили...
Ти си от малцината, които го мислят.
Казвам го от личен и професионален опит. При повече рам и добри настроики, няма друг уиндоус, които да го бие.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт