Добре дошли бъдещи мамчета! Август 2017

  • 38 183
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 478
Здравейте, прекрасни бъдещи мами!
Чаках и аз тази тема с нетърпение, въпреки че ме добавиха в юлската. Искам в тази!
Аз съм на 30. Първа бременност, зачената точица на Сейшели Simple Smile в 5-та седмица сме.
Видяхме точица в понеделник, леко отлепено сакче и сега почивам повечко до прегледа другата седмица, на който се надявам да чуем сърчице!
Стискайте палци всичко да е наред!
Леко бременеене на всички! Дано темата ни е лека и пълна с мами!
Редактирам: Калей, темата е страхотна!

Последна редакция: ср, 30 ное 2016, 19:29 от Victoria__

# 16
  • Мнения: 372
Вики добре дошла  Hug С теб се знаем и от друга тема и очаквам и други момичета от там  да се присъединят към нас.

# 17
  • Мнения: 1 478
Да, Емси, затова и тази тема ми е така мила и нямам търпение да я напълним.
Честита точица!

# 18
  • Мнения: 37
Емси, много се радвам за теб! Честита точица/точици Laughing
 Може пък да имате и двойно щастие!  Hug
Виктория, добре дошла при нас и леко бременеене! Hug
Момичета, да ви попитам имате ли болки ниско долу? Аз имам от време на време и пия нош - па.  Имам и съвсем леко бежово течение, но доктора каза да не го мисля. Много се притеснявам, защото преди два месеца направих спонтанен аборт в 5 седмица. Дай Боже този път всичко се развива, както трябва! Praynig

# 19
  • Мнения: 1 478
Здраей, Цеци! Пожелавам ти този път всичко да е наред до пухкав финал.
И аз имам леки болки от време на време, придърпвания и боцкания, но е нормално.
Леко течение имам и аз, док каза, че е нормално.
Бъди позитивна и всичко ще бъде наред!

# 20
  • Мнения: 372
Ceci и аз имам болки от време на време, мен и кръста доста ме боли, но трябва да сме настроени положително.Приятен ден

# 21
  • Мнения: 37
Здраей, Цеци! Пожелавам ти този път всичко да е наред до пухкав финал.
И аз имам леки болки от време на време, придърпвания и боцкания, но е нормално.
Леко течение имам и аз, док каза, че е нормално.
Бъди позитивна и всичко ще бъде наред!
Виктория, много благодаря за пожеланието, пожелавам ти същото от сърце! Hug
Притеснена съм, защото не можех да забременея 2 години и като се случи това /спонтанния аборт/преди 2 месеца, сега тръпна от най - малкото! Но ти ме успокои, че и при теб е същото положение с неразположенията. Всички ще се радваме на сладки, пухкави бебенца! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 37
Да, права си Емси! Гледаме положително на нещата и всичко ще се нареди, както трябва!
Успешен ден на всички!

# 23
  • Мнения: 1 478
Цеци, ако се притесняваш може и по-рано да отидеш на лекар. Знае ли се каква е причината за последния А? След две години опити спонтанно ли забременя или с помощта на док?
Емси, и мен и кръста ме боли. Но поне нямам гадене, дано и не се появи. Но може и да е рано.

# 24
  • Мнения: 37
Цеци, ако се притесняваш може и по-рано да отидеш на лекар. Знае ли се каква е причината за последния А? След две години опити спонтанно ли забременя или с помощта на док?
Емси, и мен и кръста ме боли. Но поне нямам гадене, дано и не се появи. Но може и да е рано.
Виктория, причина не се знае. Забременях спонтанно, но принципно сме с мъжки фактор, дори чакаме Заповед по фонда. А на лекар съм на 07.12. Гледам да съм спокойна, всичко ще бъде ок, особено като гледам, че и при другите момичета така стоят нещата с леките болчици. Много съм щастлива и изненадана, че всичко се получи от самосебе си Party

# 25
  • Мнения: 1 478
О, браво, това е страхотно.
Ще бъде наред, мила! Стискам много палчета!
И аз съм на 7.12 на преглед, надявам се да чуем сърчицето.

# 26
  • Мнения: 37
Чудесно!
И аз ще стискам палчета за теб, дано чуете сърчице   Praynig
На 07.12 обезателно на отчет, кой какви ги е свършил Laughing

# 27
  • Мнения: 372
Ceci много се радвам, че всичко ви се е получило спонтанно и всичко ще е наред.
Вики ще се чуе сърчице разбирасе... Ти ще си първата от всичкини с едно тупкащо сърчице и след теб ще се редим след теб с хубави новини.
Аз се чувствам някак странно повдига ми се и ми става лошо, като съм гладна, а нямам апетит даже за една седмица съм свалила 800 грама. Аз за сърчице ще ида чак на 22 декември, че моя доктор е отпуска. Тогава ще съм в 7 седмица и 5 дена.
Момичета през следващите 8,9месеца ще споделяме щастието на бременоста заедно и ще си станем, като едно семейство. Hug

# 28
  • Мнения: 1 478
Да, Емси, така се радвам. Много ми е мила тази тема, много.
Дано ни е щастлива, спокойна, само с положителни емоции запълнена и много пухкави бебоци лятото!

# 29
  • Мнения: 37
Да Емси,  Вики ще даде старта на тупкащите сърчица Grinning
А на мен постоянно ми се хапва нещо, все съм гладна и поемам огромно количества храна. Дори ми става лошо, ако не ям, не мога да се позная. Ако продължава така, сигурно ще се търкалям до края на 9 месец.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт