Кой какви сериали гледа? - тема 17

  • 65 981
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 992
И аз не смогвам да гледам, но някой има ли впечатления от Black mirror?
Да, много добър.

# 16
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
Тези от Марвел се оливат  Grinning

# 17
  • Мнения: 36 206
Днес излиза втората серия на трети сезон на "Библиотекарите" - припомням, в случай, че някой тук ги следи, но е забравил, че съществуват  Wink .
Скрит текст:
В първа се бореха с египетски бог на хаоса с помощта на песни и танци  Laughing  Доста глуповат сериал, но има чар....
...И пети епизод на "Хора" - "Humans"; към края на предишната тема май някой спомена, че чака новия сезон. Всички излезли серии ги има в Замунда.

# 18
  • Мнения: 19 686
Благодаря, Криста!

# 19
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Библиотекарите не ги намирам за глуповати, а за забавни. Peace
На мен ми харесват.

# 20
  • Мнения: 14 472
Гледам Westworld и Young pope, и двата са страхотни.  Grinning

# 21
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
Аз много се забавлявам на Библиотекарите, запълват ми тази липса на подобен сериал след приключването на любимите Warehouse 13 и Eureka  Laughing

# 22
  • Мнения: 3 161
Atlanta
Crazyhead

Т'ва наместо Запис (да не си помислите, че казвам random заглавия без видима причина) Laughing

# 23
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Warehouse 13 е един от любимите ми сериали, страшно много ми допадаше.

# 24
# 25
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 358
Семеен пъзел - Life in pieces  -  http://www.imdb.com/title/tt4384086/

Горещо го препоръчвам, ако не сте го гледали.
Умрях си от смях с него, толкова забавен, толкова близък до нашия живот хумор, естествени, ситуации взети от реалния живот.
Само 1 сезон дадоха по Фокс.

# 26
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Dark Angel се оказа само два епизода, но за сметка на това по действителен случай, за живота на серийната убийца в Англия - Мери-Ан Котън.

# 27
  • Мнения: 36 206
Аз много се забавлявам на Библиотекарите, запълват ми тази липса на подобен сериал след приключването на любимите Warehouse 13 и Eureka  Laughing
И аз ги гледах тези - "Еврика" за мен е най-добрият от трите.
Отделни сцени ми изглеждат глуповати - като тази от началото на сезона, когато победиха злия бог с маршова музика или коледния епизод, в който всеки се превръщаше в Дядо Коледа, като нахлупи шапката му Simple Smile Но е ясно, че това е търсен ефект и е част от концепцията на сериала.

# 28
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
Да , запълва се някаква ниша. По същия начин за мен Непорочната Джейн запълни нишата на Грозната Бети, а Hart of Dixie запълни нишата на Gilmore Girls, просто еднакво настроени ми носят. Дано се появи нов, който да запълни на Диксито  Heart Eyes

# 29
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Благодаря на всички препоръчали Gilmors Girl, много приятно сериалче. Peace  
Свалям сезоните от Зелка, но го има и онлайн на Filmi.sub, ако не ви пречат рекламите, които и Add block не успява да спре.
Да знаете Black Mirror дали ще има още сезони? Жестоки са всички серии, не помня така да ми е въздействал сериал или филм скоро.
Изгледах и 1 сезон на 100 Code по препоръка от тук-това е моят тип сериал, много са добри скандинавците в кримито, спор няма. Тук особено ми хареса приятеня хумор между двамата детективи: ''Супер швед''- hahaha

Общи условия

Активация на акаунт