Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ноем. 2016, 09:30 ч.

Смарт гривна

• 19 658
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
Дами, минавам да се похваля, че снощи, напълно неочаквано, се сдобих със Samsung Galaxy Watch Active: https://www.samsung.com/bg/wearables/galaxy-watch-active-r500/SM-R500NZSABGL/
Оказа се, че любимият е забелязал какво ми се върти в главата и е провел собствено проучване. Милото му предложение беше за Apple Watch, но категорично отказах заради цената.
Заедно с негов познат от Технополис избрахме този модел на Самсунг и се надявам да ми върши добра работа.
Другият модел на Самсунг, който заглеждах - Galaxy Watch - се оказа огромен за моята ръка.
Версията Active e доста по-лека и по-нежна.
Ще "докладвам", когато натрупам впечатления. Хареса ми, че лесно и бързо се свърза с iPhone. Сега съм като някакво куку с гривна Гармин на едната ръка и часовник Самсунг на другата, но искам да направя сравнение. Засега не ми харесва, че Самсунг отчита по-малко изгорени калории, но аз имах подозрения, че Гарминчето е доста по-благосклонно към мен от приличното и ми дава гратис Grinning

Последна редакция: пт, 30 авг 2019, 13:10 от Vetrena

# 91
Xiaomi Mi Band 4 изглежда доста добре. От една година ползвам Mi Band 3 и съм доста доволен.
Въпреки това след като разгледах новата версия и според моите предпочитания, ъпгрейдът си заслужава. Възнамерявам да си я поръчам тези дни.

Че каква е разликата с ми банд 3?

skandity доста добре е описала разликите. Бих добавил няколко неща:

• Дисплейът освен цветен AMOLED е по-голям, с по-висока резолюция и вече може да се управлява яркостта. За разлика от 3-ката, вече се вижда ясно на слънчева светлина.
  • Аскелерометърът е с 6 оси, за разлика от предната версия, където са 3. Това би трбявало да прави гривната по-точна и с повече възможности за разпознаване на активности.

В заключение: разликата в цената е 10 лв., спрямо тази, на която придобих 3-ката.

# 92
  • Бургас/Пз
Xiaomi Mi Band 4 изглежда доста добре. От една година ползвам Mi Band 3 и съм доста доволен.
Въпреки това след като разгледах новата версия и според моите предпочитания, ъпгрейдът си заслужава. Възнамерявам да си я поръчам тези дни.

Че каква е разликата с ми банд 3?

skandity доста добре е описала разликите. Бих добавил няколко неща:

• Дисплейът освен цветен AMOLED е по-голям, с по-висока резолюция и вече може да се управлява яркостта. За разлика от 3-ката, вече се вижда ясно на слънчева светлина.
  • Аскелерометърът е с 6 оси, за разлика от предната версия, където са 3. Това би трбявало да прави гривната по-точна и с повече възможности за разпознаване на активности.

В заключение: разликата в цената е 10 лв., спрямо тази, на която придобих 3-ката.
Моля те като я вземеш да споделиш мнение тук  Hug Hug

Някой има ли отзиви за Huawei GT https://www.technopolis.bg/bg/Smart-chasovnici/SMART-WATCH-HUAWE … -B19S-BK/p/575639

Общи условия

Активация на акаунт