Зимни апрески

• 4 105
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте, мили мами!
Имам нужда от съвет предвид предстоящата зима, искам да се сдобия с качествени топли апрески, които да не пропускат и да не се хлъзгат? В магазините се опитват да ме убедя, че такива не съществуват. Ще съм Ви много благодарна, ако ми помогнете в избора!
Приятен и успешен ден!

# 1
  • София
Имам тези – http://www.karrimor.com/karrimor-st-anton-ladies-snow-boots-2760 … ?colcode=27600101  100% отговарят на условията ти – много са леки, много топлят, не се пързалят и краката не се изпотяват. Бях ги поръчала от SportsDirect, но не помня цената им там.

# 2
Чаках тази тема...  Grinning И аз имам нужда от апрески. Харесах едни в Декатлон. Тази събота ще обиколя моловете, за да разгледам модели на Найк и Пума. Ще докладвам какво съм взела. П.п. Най-качествени ми излязоха едни апрески от Булдозер за 35 лева!

# 3
milenaka
Благодаря за информацията, 38-39 нося. За това ми е по трудно да поръчам така, защото от една марка ми стават 38, от друга 39.

Последна редакция: вт, 29 ное 2016, 15:26 от никитаа

# 4
  • София
Отговарят  Simple Smile  Може би, евентуално да са уголемени с половин номер, но в никакъв случай не са по-малки. А от сайта на Каримор и аз не съм поръчвала, не знам как става от там. Кой номер носиш?

# 5
взимам Kamik и нямам проблеми с тях .
взимала съм на JackWolfskin и  Columbia и пропускаха. 

# 6
днес си взех тези
от аутлета на бул. Стамболийски, цената е друга обаче - 149,99

# 7
Диди, много са готини, честито! Пробвай ги в снега и кажи как са се "представили", моля те Simple Smile

# 8
Диди, много са готини, честито! Пробвай ги в снега и кажи как са се "представили", моля те Simple Smile
Утре!

# 9
Имам тези – http://www.karrimor.com/karrimor-st-anton-ladies-snow-boots-2760 … ?colcode=27600101  100% отговарят на условията ти – много са леки, много топлят, не се пързалят и краката не се изпотяват. Бях ги поръчала от SportsDirect, но не помня цената им там.

Още един глас за тези. Взех на дъщеря ми от sportsdirect и са страхотни - бяха намалени и струваха около 30 лв. Сега не знам дали ги има още.

# 10
Каина 2 дни ходя с тези апрески и съм доволна, топлят ми, не пропускат вода, и не се хлъзгат много, но на този лед, който е рано сутрин и късно вечер мисля че всички се пързалят

# 11
Благодаря ти за информацията, чаках включване! Много ми харесаха, ще ги търся в събота Simple Smile

# 12
  • София
нещо с goretex евентуално. За хлъзгането... последните зими нямам спомен да са имала проблеми, освен на  гладък лед, та всякакви по-качествени ботуши би трябвало да са сигурни.

# 13
Благодаря ви, взех си от Decatlon топли, за сега не пропускат и не се хлъзгат като изключим леда, доста топлят.

# 14
Кои си взе, Никита? Аз харесах кафявите с нещо като плетка на езика?

Общи условия

Активация на акаунт